IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5381  
Стар 26th March 2010, 10:09
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите!

Темата е страхотна. Чета я всеки един момент, в който децата ме остават на спокойствие.

Много искам нови цицки. Чувствам се ужасно с моите. Но имам проблем.

Мъж ми винаги е твърдял, че няма нищо лошо една жена да си сложи силикон, щом така ще се чувства по-добре (това в началото на връзката ни, когато сме обсъждали жените със силикон). По това време имах стегнат и хубав бюст, макар не много голям. Но след като разбра, че и аз искам нови гърди, настъпи драма. Твърдо против е. Щял да се разведе с мен и подобни глупости.

Той е прекрасен човек, много мил и грижовен, но... и голям инат. До развод едва ли ще стигнем, но се страхувам да не се променят отношенията помежду ни.

Аз започнах да го обработвам лека-полека. Вярвам или поне силно се надявам, че ще го убедя...

Но искам да ви питам - на вас случвало ли ви се е подобно нещо? И как убедихте половинките си?

Чета, че Хера първоначално е имала такъв проблем, но съм в самото начало на темата, чета обсолютно всяка публикация, защото ми е безкрайно интересна и полезна и не знам кога ще стигна до развитието на техните отношения.
  #5382  
Стар 26th March 2010, 10:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Попитай го защо не иска? По финансови причини, бои се от компликации, страхува се от промяната в теб, или си мисли че ще започнеш да му изневеряваш? Според това каква е причината за несъгласието му ще избереш подход как да го обработиш
  #5383  
Стар 26th March 2010, 11:15
Elena'82 Elena'82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Привет и добре дошли на новите 2 момичета !

Изборът на импланти за мен е доста важен и сложен въпрос, чието решение зависи от това което иска пациентката като визия, от анатомчините й дадености и параметрир,които определят какще стои избраното при нея и в повечето случаи - естетичните виждания на хирурга , имплантите, с които той работи и препоръките му. общо взето всички разлики в трите параметри на оимплантите - а именно широчина ( диаметър ), височина и проекция ( издаденост напред) определят как ще са арзпределени кубиците на ипланта и в съответствие с това- как ще стои той...за да може ВИЕ да имате мнение и преценка по въпроса
( лични,а не препоръчани) , трябва време, гелдане и четене ! ..успех !
Благодаря за съветите и приветствието! Намерих темите в които обсъждате имлантите и започвам да добивам по-голяма представа, какви са критериите при избора им. Ще пиша, когато реша на кои съм се спряла за да споделите мнението си за тях
  #5384  
Стар 26th March 2010, 11:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Попитай го защо не иска? По финансови причини, бои се от компликации, страхува се от промяната в теб, или си мисли че ще започнеш да му изневеряваш? Според това каква е причината за несъгласието му ще избереш подход как да го обработиш
Да,точно това трябва да бъдат въпросите към него :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #5385  
Стар 26th March 2010, 11:56
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Попитай го защо не иска? По финансови причини, бои се от компликации, страхува се от промяната в теб, или си мисли че ще започнеш да му изневеряваш? Според това каква е причината за несъгласието му ще избереш подход как да го обработиш
  #5386  
Стар 26th March 2010, 12:51
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Щяла съм да кръшкам. А всъщност аз искам гърдите заради моето собствено по-добро самочувствие. Аз, ако реша да кръшкам, с цици или без, ще го направя.
  #5387  
Стар 26th March 2010, 13:05
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Ех тия мъже, защо си мислят, че ще ни върне някой и без цици.

Добре че измислиха силикона, та да се появи изневярата като случайно и не дотам случайно срещано явление

Според мен проблемът е в тяхната болна психика. Една жена си слага силикон, за собствено самочувствие, а не за да започне да спи с този или онзи, но поставяйки се те на наше място, май само за това си мислят.

Ако се опитат да ни разберат, ще прозрат факта, че няма нищо лошо жена ти да си сложи силикон, напротив, в общия случай ти си единственият, който се облагодетелства от новите й форми.... да не говорим, че когато една жена се чувства по-добре и се харесва повече, може да направи едни мъж много по-щастлив ....
  #5388  
Стар 26th March 2010, 13:17
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Аз пак да ви питам нещо, тъй като чета и темата за избор на импланти.

Там видях, че при кръглите диаметър е равен на височина. В този случай как се избира колко напред да са гърдите (като няма проекция).

Другото, което е, гърдите ми са страшно меки и отпуснати и разтегливи... При това положение по малка ли е болката вследствие и по-лека ли минава операцията?

Извинявам се за глупавите въпроси, но съм във форума от вчера и нищо не ми е ясно.

Иначе следобяд ще звънна в Есте Клиник, за да си запиша час за консултация и поне малко яснота да получа по всичките си въпроси.
  #5389  
Стар 26th March 2010, 13:33
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

При кръглите височината е равна на ширината, а проекция е параметъра, който показва колко са издадени напред. При кръглите често се използва понятието диаметър или основа, тъй като на практика височина и ширина са еднакви и това обезмисля даването на два размера, проекция няма как да нямат, щото тогава ще са като палачинки.
А това за кръшкането ми се видя много забавно , само че, както каза Kristee никого не са върнали затова, че е без цици. По скоро една жена без самочувсвие би била по-склонна да провери колко е харесвана и би имала нужда да бъде пожелана от повече мъже. Самоуверената жена няма нужда от потвържение на самочувствието си, съответно и от вниманието на чужди мъже.
  #5390  
Стар 27th March 2010, 10:01
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Здравейте момичета,това с несъгласието на мъжете ,жените им да си слагат силикон е много често почти всички регират така.Когато обаче това зависи финансово от тях е проблем за жената,но когато тя може сама да си го позволи,те мрънкат мрънкат и после мислят съвсем по друг начин.Все пак ние искаме едно те друго така че трябва да се стигне до консенсос.И при мен имаше негативно отношение,ама сега им се радва,така че момичета смело напред,и когато искате нещо силно ,никой не трябва да ви спира с никакви приказки за изневери ,сега какво ти има на твоите много са си добре и т.н
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:49.