IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5391  
Стар 27th March 2010, 15:02
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

Извинете ме, но чета много объркващи обяснения за параметрите на различните видове импланти. В тема "Какви импланти избрахте и защо?" на 2-ра стр. Марулка даде много ясни таблици, показващи, че:
за кръглите импланти това са диаметър и височина ( и те в никоя таблица не са равни)
за анатомичните това са дължина, ширина и проекция (изпъкналост в най-високата им част)
профила се явява съотношение м/у съответните параметри (при по-ниските профили параметрите на основата се увеличават спрямо параметрите на височината а при по-високите е обратно ако говорим за един и същ обем)
  #5392  
Стар 27th March 2010, 17:59
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Кръглите имат диаметър и проекция. Анатомичните имат ширина /хоризонтално/, височина /вертикално/ и проекция - издаденост напред. Не знам какво точно не разбра от всичко. А равни са ширина и височина при кръглите, съответно няма нужда от два параметъра, тогава се посочва диаметър, тъй като говорим за кръг или така наречената основа на импланта. Е, надявам се да съм внесла яснота по въпроса.
  #5393  
Стар 28th March 2010, 14:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Там видях, че при кръглите диаметър е равен на височина. В този случай как се избира колко напред да са гърдите (като няма проекция).
e имат проекция, как да нямат ...всички кръгли също са издадени различно напред и това е описано в таблиците като показател..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5394  
Стар 28th March 2010, 15:25
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Там видях, че при кръглите диаметър е равен на височина. В този случай как се избира колко напред да са гърдите (като няма проекция).
e имат проекция, как да нямат ...всички кръгли също са издадени различно напред и това е описано в таблиците като показател..
Опс Да, разбрах. Просто трябваше да прочета по-внимателно.
  #5395  
Стар 30th March 2010, 07:31
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Момичета, моите гърди са мнооого отпуснати и са увиснали. Но тъй като и преди не бяха особено големи, не висят кой знае колко надолу (в смисъл, че май нямам кой знае колко излишна кожа, но и аз не разбирам). И при това положение не знам дали ще се наложи повдигане на бюста.

Въпросът ми е следният:

Гледах, примерно в Есте Клиник, че повдигането е 2600 евро, а уголемяването с Мак Ган (кръгли) - 3700 евро. Ако се наложи и повдигане, освен уголемяване, как се образува цената? За всяко едно ли се плаща отделно или се изчислява някаква средна сума?
  #5396  
Стар 30th March 2010, 18:40
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Когато се правят и двете наведнъж, цената е средна поне при Н.Г е така,прави се отстъпка в цената на повдигането
  #5397  
Стар 30th March 2010, 19:47
pol4o pol4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polito_87_
Благодаря ви за отговорите!

Темата е страхотна. Чета я всеки един момент, в който децата ме остават на спокойствие.

Много искам нови цицки. Чувствам се ужасно с моите. Но имам проблем.

Мъж ми винаги е твърдял, че няма нищо лошо една жена да си сложи силикон, щом така ще се чувства по-добре (това в началото на връзката ни, когато сме обсъждали жените със силикон). По това време имах стегнат и хубав бюст, макар не много голям. Но след като разбра, че и аз искам нови гърди, настъпи драма. Твърдо против е. Щял да се разведе с мен и подобни глупости.

Той е прекрасен човек, много мил и грижовен, но... и голям инат. До развод едва ли ще стигнем, но се страхувам да не се променят отношенията помежду ни.

Аз започнах да го обработвам лека-полека. Вярвам или поне силно се надявам, че ще го убедя...

Но искам да ви питам - на вас случвало ли ви се е подобно нещо? И как убедихте половинките си?

Чета, че Хера първоначално е имала такъв проблем, но съм в самото начало на темата, чета обсолютно всяка публикация, защото ми е безкрайно интересна и полезна и не знам кога ще стигна до развитието на техните отношения.
Polito , след консултацията си в Есте Клиник би ли споделила дали ти е предложено нещо различно от подмускулно поставяне, импланти Натрел или ПИП , или повечето сме предопределени.
Това за кръшкането наистина е много забавно, особено ако не градиш самочувствието си предимно на добрата си визия Успех !
  #5398  
Стар 31st March 2010, 08:37
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Консултацията ми е на 06.04 (вторник). Веднага след нея ще пиша как минало.

А за мое голямо учудване, вчера вкъщи се случи нещо много хубаво. След един спокоен и искрен разговор, мъж ми се съгласи да направя операцията и ми каза, че ще бъде до мен през цялото време Не очаквах, че ще бъде толкова лесно.
  #5399  
Стар 31st March 2010, 09:03
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Polito 87 много се радвам, че сте се разбрали

И аз на моичкия това му повтарям, че той е най-печаливш от цялата история, нито болките ми е търпял, нито нищо, а сега очи пълни, ръце пълни ))

Успех ти желая и пиши какво е казал Доки
  #5400  
Стар 3rd April 2010, 00:11
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

лоша новина за всички с импланти PIP,като мен!Имплантите с марка PIP - изтеглени от пазара http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=16
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.