IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5921  
Стар 16th August 2010, 23:08
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Киара,аз съм оперирана при Тонев и съм много доволна,въпреки че съм с ПИП (да чукам на дърво засега нямам проблеми и ако не се появат такива няма да ги сменям).Освен това по време на операцията детето ми беше на година и половина и последователно майка ми и баща ми си взеха отпуска ,за да ми помагат,аз не вдигах тежко в това число и детето.Ако няма кой да ти помага,въобще не се захващай или изчакай поне да тръгне на градина!
  #5922  
Стар 18th August 2010, 01:31
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Момичета,моля ви помагайте!Направих си повдигане на гърдите,но само около ареолите плюс импланти335сс.Имам два проблема-първо лявата ми гърда стои по нависоко и по в страни от дясната и вчера ми свалиха конците около ареолите,гледката е ужасна!!!Кожата е сбръчкана и нагъната и се виждат дупките от шевовете.Каже те моля ви това нормално ли е и дали ще се оправи с времето?Днес ми е 15-ия ден от операцията.Колко време трябва да мине за да почнат горе долу добре да изглеждат и ще се оправят ли изобщо???Благодаря ви предварително!!!
  #5923  
Стар 18th August 2010, 08:01
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

разгледай моите снимки в темата за снимки - и аз имам разрези около ареолите, а при мен беше изрязана мнооооого кожа. Така че ефекта на плисираната поличка ми е познат. 2 Месеца след операцията няма и следа от тези гънки
  #5924  
Стар 18th August 2010, 16:35
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Благодаря ти Пини,много успокоително ми действаш,дано и при мен така да се получи.Изобщо не е лесно красива да бадеш!!!Целувки!!!
  #5925  
Стар 18th August 2010, 20:48
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

няма проблем, ще видиш колко бързо се възстановява кожата. След като са ти махнали конците може да започнеш да се мажеш вече с нещо против белезите
  #5926  
Стар 18th August 2010, 23:05
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Ами още не мога че не са ми паднали коричките и на 3 места още сълзи и не се е затворило добре,но надявам се скоро да се оправи.Всеки ден си гледам гърдите и сега като спаднаха вече оттоците забелязвам че лявата стои с около пръст по високо от дясната.Доктора казва че още е рано да се каже и че няма да ме реже втори път,но аз не съм много сигурна и не знам какво да мися.Много съм притеснена,просто не ми излиза от главата това ,направо ми се плаче!!!.Дали ще се оправи???И ако се налага втора операция след колко време може да се направи и дали боли така като първата???Някой ако знае нещо,моля ви кажете ми!!!И как се качват снимки тук,че нещо не мога да се оправя с това?
  #5927  
Стар 19th August 2010, 07:11
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

всихко което описваш е нормално. Отоците спихват разлихцно на двете гърди, оттам и разликата която набюдаваш. Всичко е наред
Аз качвам снимки в snimka.bg - много е лесно
ili http://imageshack.us
  #5928  
Стар 19th August 2010, 14:55
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Дано да е така Пини,макар че те оттоците вече спаднаха а тя не иска да слиза надолу-17 дена минаха вече,дано да слезне,моля се всичко да се оправи че ако трябват корекции просто не знам как ще го издаржа целия този ужас отново!Ще се опитам снимки да кача
  #5929  
Стар 19th August 2010, 15:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

на 17 дни не са ти спаднали отоците още, спокойно
  #5930  
Стар 19th August 2010, 17:15
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Аз просто ги виждам че са криви,това е,само мъничко по надолу да го бяха пуснали левия имплант и всичко наред щеше да бъде,дясната ми гърда е толкова красива.Дано поне като паднат надолу да не личи толкова!Сега само за това се моля вече!И голяма съм късметлийка,просто нямам думи,ама това е защото толкова много ги исках!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:15.