IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5931  
Стар 19th August 2010, 17:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това се прави нарочно - поставят се малко по-високо, защото ти щеш не щеш, гравитацията ще си каже думата. Изчакай 6 седмици от операцията и пак ще си говорим. Успя ли да се справиш със снимките?
  #5932  
Стар 19th August 2010, 17:41
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Да ама тя едната си е добре,само другата е нагоре,няма нищо ,ще чакам,дано да си права и всичко наред да бъде,а и нали и двете ще слизат надолу,как така ще стане да се оправят просто не ми е ясно,не знам,може би напразно си мранкам и се притеснявам,дано аз да съм в грешка и всичко наред да бъде накрая,а за снимките не знам как да се оправя,но чакам сестра ми да се прибере,тя повече разбира и пак ще пробвам,а ако не се справим теб ще те моля да ми обиясняваш.И знам че като малоумна изглеждам с тоя комп.,но просто не ми се е налагало това да го правя.Не ми се смей !!!
  #5933  
Стар 19th August 2010, 19:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

принципно си права да се притесняваш...проблемът може да не е проблем и тази разлика да се дължи на по-голям оток в едната гърда спрямо другата, но може и да е чисто позиционен и да не се промени с времето...за съжаление ще трябва да изчакаш да видиш как ще са нещата и горе долу което остане като разлика след 3-4 седмици, така и ще остане занапред....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5934  
Стар 19th August 2010, 23:30
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Мерси te_da че се включи.Почти съм сигурна че е от позиционирането на импланта,защото аз отоци вече нямам,но надявам се с времето да не е толкова забележимо като разлика между двете гърди и да мога така да си ги нося.Стискайте ми палци да се оправят!Мислиш ли че масажите помагат?
  #5935  
Стар 19th August 2010, 23:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Ами аз имам малко по-различно виждане за масажите...а то е,че не са необходими като задължително нещо във всички случаи...логиката сочи, че масажите биха били необходими при по-тесни джобове , напрежение от това и по принцип при наличието на масажи - тк ежедневно има интензивно движение на импланта в ложето - то намаляване на стесняването на дадено пространство около импланта от срастванията, които се образуват първите месеци след резорбцията на течностите от манипулацията покрай импланта...лично аз не смятам,че могат да помогнат при неправилно позициониран джоб, съответно имплант....ако джобът е оформен по-високо ,отколкото трябва общо взето е кауза пер дута.....това,че някои лекари вместо да признаят грешките си те карат 6 месеца да се мачкаш с надежди е отделен въпрос...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5936  
Стар 20th August 2010, 17:10
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Честно казано не знам вече какво да си мисля,уморих се да се притеснявам!Просто нямам сили вече!Затова реших че повече няма да ги мисля и да ги гледам постоянно,ще изчакам още месец(с големите надежди),дано да се оправят!!!Пък после ще му мисля какво ще правя,но най вероятно така ще си ги нося .Много ме е страх от нова операция!Многооо...
  #5937  
Стар 20th August 2010, 19:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз така и не разбрах при кого си оперирана и с какви импланти
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5938  
Стар 20th August 2010, 19:59
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

При моите гърди също имаше нещо подобно.Първоначално след операцията бяха на едно ниво или поне така изглеждаха,защото все пак имаше отоци,след около две седмици дясната стоеше значително по нагоре от лявата и така до преди месец се гонеха сега са на едно ниво,4 месеца и половина след операцията.Надявам се да не започне надпреварата отново Масажи почти не съм правила и по едно време си мислех,че това е причината,но май не е така.

Пожелавам ти всичко да е наред
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #5939  
Стар 20th August 2010, 23:27
TTT-TTT TTT-TTT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Мерси Силве за хубавото пожелание,и аз за това все се моля всичко да се оправи с времето и то май така ще бъде,защото като че ли ми изглеждат по добре вече,макар че и аз не знам точно защото постоянно ги гледам,но спирам вече и ще чакам времето да си каже думата.И много се радвам че всичко се е оправило при теб,не се притеснявай всичко наред ще бъде щом са добре вече така ще си останат и още 100год.със здраве да си ги носиш и да им се радваш!!!
  #5940  
Стар 21st August 2010, 10:11
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Няма как да не ги гледаме непрекъснато,аз си мечтая за тези години наред
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:13.