IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 20th April 2008, 00:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Всъщност имам едни http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221842 (pass 2606). Най-новите там са от преди 1 месец. На тях се вижда и съмнението ми за ботъминг на лявата.
Абе на снимки се виждат всички дефекти, в огледалото - не чак толкова.
детективче, вече съм на 4 месеца и 1/2, но още се наместват, затова мисля, че и при теб има надежда
  #832  
Стар 20th April 2008, 00:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Всъщност имам едни http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221842 (pass 2606). Най-новите там са от преди 1 месец. На тях се вижда и съмнението ми за ботъминг на лявата.
Абе на снимки се виждат всички дефекти, в огледалото - не чак толкова.
детективче, вече съм на 4 месеца и 1/2, но още се наместват, затова мисля, че и при теб има надежда
Честно казано - очаквах нещо доста кофти като гледка, но... без да приемаш мнението ми за обективно (все пак не съм специалист) - искам да ти кажа, е и при мен имаше подобен "проблем" - в смисъл, че около четвъртия месец и при мен - зърната отиваха някак си нагоре... Но... забелязах, е това се получава като че ли, когато претоваря гръдния мускул и си личеше предимно в легнало положение... Сега обаче гърдите ми се поотпуснаха и зърната стоят в средата... Ако искаш - ще изровя и снимки и ще ти покажа; но утре примерно, защото стана късно и ще излизам оттук... С две думи - не намирам нищо обезпокояващо, поне засега... При ботъминг - белегът се измества нагоре поне с повече от см...
  #833  
Стар 20th April 2008, 00:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила Аник вярно е че зърната са лекичко нагоре и само на една от снимките едното е малко изместено но Гвендолин може и да е права. Дано да е!!! И всичко да си дойде на мястото както трябва. Вярно е че на консултация при док преди операция ни се казва че възстановителния процес и наместването е кратък период но тук във форума чета друго и естествено се надявам че с търпение накрая ще имаме това което искаме.
Дано всичко да се оправи, а и гърдите още не са се отпуснали достатъчно на вид де по снимките, иначе ти си знаеш как ги усещаш. Стискам ти палци всичко да се нареди в твоя полза и както ти би искала!
__________________
335 сс подмускулно
  #834  
Стар 20th April 2008, 01:34
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Аз си мисля,че гърдите ще ти се отпуснат още и ще си заемат формата,не че сега не ги намирам за хубави,защото честно казано на мен ми харесват ...
  #835  
Стар 20th April 2008, 07:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

... и между другото имат страхотен профил Според мен има шанс да е отпусне малко кожата; не очаквай кой знае каква промяна, но пък и на теб това, което ти трябва като разлика от сегашния им вид е в мм...
  #836  
Стар 20th April 2008, 08:21
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Аз мисля че на aniK са и страхотни и дори лично аз това със зърната го намирам за много секси.На мен днес ми е 10 ден и ето че и аз имам въпрос .Много се надявам да ви обясня максимално добре за да ме разберете.Дясната ми още от първият ден си застана на мястото и при другата беше горе долу така ,но днес забелязвам,че отдолу се получава нещо като втора гънка,не е фрапантно но се забелязва не знам как се казва това и дали при някой се е получавало?
  #837  
Стар 20th April 2008, 09:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Доротея при мен под дясната има гънка. Незнам защо все се притеснявам да не пречи на слизането на импланта на долу и я понагласям което е почти невъзможно с лентата и хавлията. Опаковам се и през 5 минути вися пред огледалото да я гледам отдолу как е. Ама се надявам че импланта като си слезе ще се махне и гънката все пак кожата и там ще се поразтегне. Ианаче разстоянието от нея до разреза е точно 1 см вчера го премерих че да имам база за сравнение
__________________
335 сс подмускулно
  #838  
Стар 20th April 2008, 10:13
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ох дано да слезе. Иначе не е особенно забележимо но го напипвам с ръка.
  #839  
Стар 20th April 2008, 10:29
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Дайте и аз да и се пооплача малко момичета. Значи определих на какво се дължи болката в едната гърда от вътрешната страна. Според мен този джоб е тесен и импланта натиска много силно там. Всъщност забелязах, че на другата гърда импланта се движи свободно в джоба, както настрани, така и нагоре и надолу, а при болезнената е много твърда и на ниъде не помръдва, като закована е. И този имплант, който се движи свободно стои високо.
  #840  
Стар 20th April 2008, 10:41
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Натали при мен свободния имплант е още високо но мъничко, но там където е тесен джоба и мен ме боли и не мога да го мръдна в основата и аз го отдавам на тесния джоб и точно там където прави права линия ми е болезнено, но с масажите и времето понамалява, а кога ще си направи място не знам, но чакам.
Ще се оправят сигурно, но трябва време явно!
__________________
335 сс подмускулно
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.