IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 27th April 2008, 21:36
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

права си доротея и аз бих предпочела белези пред спиюрканите ми гърди,но по въпросното предаване дето по горе споменах за холиводските хирурзи,гледах че направиха намаляваяне на кожата плюс имланти и всичкото това се случи през ареолата защото,момичето неискаше белег понеже беше актриса,но и явно увисването не е било твърде много де.
Ама дали в бг го практикуват незнам!
  #892  
Стар 27th April 2008, 21:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами май-не.Никога и от никой не съм чула да го е правил или предлагал.
  #893  
Стар 27th April 2008, 21:52
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Напротив, прави се и в БГ.
Ето вижте в тази тема: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8688&start=0
Тук има едно момиче, което си е правила по този метод - повдигането е около аеролата и няма други белези.
Едновременно си е сложила и импланти.
Аз също се интересувам заради една приятелка, която иска точно такова повдигане.
  #894  
Стар 27th April 2008, 22:45
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Миленка ако разбереш нещо относно този метод къде се прави в бг (освен при Стоянов) . както и ако твоята приятелка ако събере инфо ,пиши ми ще съм ти мн благодарна!
Лека вечер
  #895  
Стар 28th April 2008, 15:03
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Всички хирурзи, които повдигат гърди, използват и този метод. Трябва да се пита конкретният доктор. Освен това става само за гърди с много малка степен на птоза.
  #896  
Стар 28th April 2008, 22:03
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Здравей Бобето..Според мен ако си сложиш кръгли импланти надмускулно,над 400cc без да ти се обере коjа има голяма опасност след 2 години да ти се получи ефекта портукал в чорап..за съжаление сам го виждала на моя приятелка..аз лично не ти препоръчвам..Както вече някои от момичетата от форума споменаха има една мацка ,която си е направила обиране на коja около ореолата и слагане на импланти и на мен лично много ми хареса резултата,ако не се лъжа влиза под името Мартичка..може да погледнеш във инфо и снимки..
Забравих да спомена по-горе ,че доктора,които оперира моята приятелка я беше прудупредил,че може да се получи така,ако не се обере малко коja,но тя не го послуша и сега искрено съжалява..
Успех
  #897  
Стар 28th April 2008, 22:44
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Благодаря за съвета doll, ще го имам в предвид задължително,но искам пак да спомена че аз искам ПОДмусколно,при всички положения трябва мускола да ми държи импланта,а ако трябва обиране ще искам по този начин да ми се направи през ареолата
  #898  
Стар 29th April 2008, 09:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Благодаря за съвета doll, ще го имам в предвид задължително,но искам пак да спомена че аз искам ПОДмусколно,при всички положения трябва мускола да ми държи импланта,а ако трябва обиране ще искам по този начин да ми се направи през ареолата
Зависи от това колко е за обиране дали ще може само през ареолата. На една моя приятелка е направено така и е с подмускулно, но на друга с доста увисване се оказа че не може....хирурга ще ти каже най-добре как може да стане при теб мила.
__________________
335 сс подмускулно
  #899  
Стар 29th April 2008, 12:38
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране privet

здравей дедективче мн се радвам че изразяваш мнението си и ми даваш съвет!
видя ли ми снимките дето приложих? аз си мисля че или няма да има нужда от обиране или ще може само през ареолата,но това си е мое мнение и понеже не съм сигурна затова пратих линкче с снимките за да ми кажете вашето мнение мили дами ,целувки лек ден!!!
  #900  
Стар 29th April 2008, 23:23
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Sweety_L опитах се да отворя линка за снимките ти ,но излиза само началната страница на снимка.бг Само при мен ли е така?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:33.