IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3671  
Стар 15th July 2010, 15:34
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

До Marisabela: гърдите са ти прекрасни - направо не мога да повярвам къде си ги събрала, толкова си слаба И според мен нямаш нужда от корекция, не се вманиачавай..прекрасна си!
  #3672  
Стар 15th July 2010, 15:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="Жаклин"]
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela


Ама как не си ги харесваш? Страхотни са. Дясната изглежда по-голяма, но чак пък да е дефект. Не се коригирай повече, моля те.
Мечта си.
Десният ми имплант е нагънат и джвака от долу, лявата гърда е отишла навън,защото джобът е тесен.Двете са на различно ниво и самите импланти не са подбрани съобразно вкуса ми и са сложени доста нагоре.За това е ефекта силно изразен горен полюс,който хич не е плавен.Циците ми приличат на 2 топки,от което най-много се притеснявах преди самата мамопластика.Стоянов ще сложи среден профил,за да коригира изпъкналоста в горната част.Отделно,че искам да сменя пипките с Макган,за мое лично спокойствие
наистина не разбирам как може да се харесват подобни криви топки
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3673  
Стар 15th July 2010, 20:39
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

За Макган сигурно си права.
Но ги харесваме, защото на снимки много силно се забелязват всички дефекти. И ако ти имаше такива, щяхме да се съгласим с теб.
Виж с джафкането не съм наясно. Щом е проблем, коригирай.

ПП Вече имам чувството, че мамопластиката е доста сложна операция и изисква много добра техника. Толкова проблеми, за които говорите тук, и в риното няма.
  #3674  
Стар 15th July 2010, 21:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин
За Макган сигурно си права.
Но ги харесваме, защото на снимки много силно се забелязват всички дефекти. И ако ти имаше такива, щяхме да се съгласим с теб.
Виж с джафкането не съм наясно. Щом е проблем, коригирай.

ПП Вече имам чувството, че мамопластиката е доста сложна операция и изисква много добра техника. Толкова проблеми, за които говорите тук, и в риното няма.
След смяната ще направите разликата,а на живо всичко се вижда.като бях на една фотосесия вчера с разпънати ръце ,нагоре или надолу...в спокойна поза-ВСИЧКО ЛЪСНА
доста кофти ми стана,но хубавите неща се случват бавно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3675  
Стар 16th July 2010, 07:48
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

... защото на снимки много силно се забелязват всички дефекти.
Не съм съгласна, че на снимки всички дефекти се виждат, даже точно обратното - много дефекти не си личат изобщо на снимки.
И на мен всички които са видяли снимките ми казват, че са ми добре гърдите, но аз си знам колко са добре в действителност. По едно време се чудех аз ли съм кривогледа или другите имат нужда от очила, та не виждат очевидното. Но после като се вгледах в снимките установих, че ако не знаеш къде е проблема, наистина трудно ще го забележиш. Все пак никой не се снима с професионална техника и снимките не са с иделно качество.
  #3676  
Стар 16th July 2010, 19:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Не съм съгласна, че на снимки всички дефекти се виждат, даже точно обратното - много дефекти не си личат изобщо на снимки.
И на мен всички които са видяли снимките ми казват, че са ми добре гърдите, но аз си знам колко са добре в действителност. По едно време се чудех аз ли съм кривогледа или другите имат нужда от очила, та не виждат очевидното. Но после като се вгледах в снимките установих, че ако не знаеш къде е проблема, наистина трудно ще го забележиш. Все пак никой не се снима с професионална техника и снимките не са с иделно качество.
ние сме един случай с теб.разбираме се
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3677  
Стар 17th July 2010, 14:20
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин
Цитирай:
Първоначално написано от cheryta
но стоят високо и твърди,това ми е проблема.
Не е ли нормално да са твърди? Не са естествени все пак.
На кого са му омекнали оттук пишещите?
А тези масажи с каква цел се правят изобщо?
Моите гърди са пример за това колко може да омекнат едни силиконови и цици.
Аз съм много щастлива от този факт, не са като истински, сега правя втора година и вече всичко е уникално мекичко на пипане.


А на Марисабела гърди според мен имат наистина нужда да се оправят и сам сагласна с всичко , което тя каза по отношение на вида им.
  #3678  
Стар 17th July 2010, 15:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето

А на Марисабела гърди според мен имат наистина нужда да се оправят и сам сагласна с всичко , което тя каза по отношение на вида им.
доживях някой да признае истината
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3679  
Стар 18th July 2010, 22:31
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето

А на Марисабела гърди според мен имат наистина нужда да се оправят и сам сагласна с всичко , което тя каза по отношение на вида им.
доживях някой да признае истината
a koj e d-ra ti
__________________
390cc
  #3680  
Стар 19th July 2010, 06:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

"великият" николай георгиев...майстор на кривите пропорции.
ПОнякога даже си мисля,че човек да се старае няма да постигне толкова "завидни" резултати
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.