IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 24th June 2014, 07:15
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Благодаря Ви много. Д-р Асенов каза без грим и фон дьо тен поне месец....не знам защо... каза и че мога да си измия косата нормално, веднага след свалянето на лонгетата. Момичета, Вие как излизате през деня, когато пече, с шапка с козирка ли, чудя се каква шапка да си купя, за да не изглеждам толкова нелепо по улиците....
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 24th June 2014, 08:21
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Хм, стана ми странно за фондютена, някой знае ли защо не трябва да се слага поне месец? Единственото, за което се сещам е да не замърси раната, но аз на нея не слагам. А и моята вече не се вижда.
Има много фешън шапки, аз харесвам да се нося спортно през деня, така че не ми е проблем. Това ми беше повод да си добавя още една две шапки към колекцията .
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 24th June 2014, 17:41
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Разликата е уникална и умопомрачителна! Страхотен резултат.
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 24th June 2014, 19:10
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Много готино носленце, cicico. Като гледам снимките ти малко след операцията и сега, май доста се е пооформило нослето до 5 месец. Чудя се дали и моето ще заеме някакво окончателно положение дотогава .
И да попитам, как се справяте с черните точки, за козметик няма и да помисля в близката година, лепенките дали са ефективни?
Отговори с цитат
  #1125  
Стар 24th June 2014, 20:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Перфектен резултат на Кики, то се виждаше още в началото, че е станал много добре !

Цитирай:
Първоначално написано от goldy Виж мнението
Много готино носленце, cicico. Като гледам снимките ти малко след операцията и сега, май доста се е пооформило нослето до 5 месец. Чудя се дали и моето ще заеме някакво окончателно положение дотогава .
И да попитам, как се справяте с черните точки, за козметик няма и да помисля в близката година, лепенките дали са ефективни?
Може да опиташ почистване с рициново масло, което е най-доброто за почистване и отпушване на порите. Виж тук - http://acnehelp.bg/ricinovo-maslo/
Чувал съм и аз за разни пластири, които се залепват на кожата и и след това се отлепят и премахват черните точки. Между другото има ли забрана за сауната и кога най-рано може да се ходи на сауна след операцията ?
Предполагам заради отоците може да е противопоказна !
Отговори с цитат
  #1126  
Стар 24th June 2014, 20:20
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

OMG cicico. Честно, ако не знам, че това е една и съща жена няма да предположа никога. Браво на доктора! Жива и здрава да си и да се радваш!
Имам един въпрос: тъй като разликата при теб е очеизвадна, как реагират близки, познати, приятели? Благодаря, ако решиш да отговориш!
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 24th June 2014, 21:59
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Относно гримовете - кожата дълго време се "намества", свива и разширява, спрямо новата форма. Моя нос беше на люспички като изгорял от слънце няколко месеца и същевременно много мазен. Почиствах го с масла - кокосово и шипково - мазнината се разтваря в мазнина. За пред хора нанасях единствено малко минерална пудра, но наистина много малко, колкото да не ги заслепи блясъка от лъщенето.
Отговори с цитат
  #1128  
Стар 25th June 2014, 14:59
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Ето ме и мен, махнаха лонгетата и конците. Качвам снимки, струва ми се малко дълъг пак, дано е от оттоците. Кажете до кога да пия Рутаскорбин и да се мажа с Арнигел, и мога ли утре да си измия нормално косата...Иначе ми е лошо, с температура съм 2 ден 37.6 и ме боли едната сливица ужасно. А, и езикът ми като го изплезя е на една страна, и като говоря фъфля. Д-р Асенов е в отпуск и д-р Гагрицов ми махна лонгетата и конците и като ми видя езика, ме изпрати на невролог, който ме прегледа и каза, че ако до 20дни не се оправи, трябва да тръгна по изследвания. Казвайте вие какво да очаквам от нослето ми, дали ще стане по-късичко, в анфас съм супер, но в профил малко дълъг сякаш, ден 7 ми е. И извинявайте, но бузите много висят от оттоците. Кики, нослето ти е страхотно и ти стои супер.
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 25th June 2014, 15:03
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

ето снимки, буквално секунди след свалянето на лонгетата...

Последно редактирано от Beatrisse : 25th June 2014 на 15:08
Отговори с цитат
  #1130  
Стар 25th June 2014, 15:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Браво това е много добър резултат и ще поздравя доктора за този връх който е направил, а твоя беше много труден. Само едно ме притеснява, тъй като сега има много оток, а на снимката след операцията имаше една по голяма и остра извивка в долната част на носа, сега няма как да се види заради отоците, но има вероятност и да се запълни и да не се вижда и като ти спаднат тези отоци. Носа ти сега е много добре и в профил и въобще не е прекалено дълъг, все пак трябва да го сравниш и с това което е било пред. Всеки нос си има определен лимит до къде може да се смалява и скъсява ! Трябва много да си доволна от новият си нос, разликата със стария е огромна, дано само ти се запази същата извивка на профила както е сега !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.