IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th May 2011, 15:21
Ais Ais не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Имам изкривена носна преграда и ми предстои oперация .Поради изкривението ,дясната част на носа е по голяма от лявата .След операцията ще се върне ли към предишната си симетрична форма или ще си остане така.Ако някои може да обясни какво представлява операцията , ще съм много благодарен !!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th May 2011, 18:56
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Предстои ти септопластика или риносептопластика? Защото разлика има. Септопластиката е изправяне на носната преграда само, а при риносептопластиката се работи и по носната преграда, и по останалата част на носа. Дали симетрията ще се възстанови след операцията зависи от много неща. Ако се дължи само на изкривения септум, вероятно ще се възстанови, но може да има и други причини. Та така. Най-важното - избери си опитен и сигурен доктор за операцията.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st May 2011, 22:39
Ais Ais не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Някой, който е преминавал през операция ,ако може да напише при кой доктор, къде, доволен/доволна ли е от резултатите ...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st May 2011, 23:19
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ais Виж мнението
Някой, който е преминавал през операция ,ако може да напише при кой доктор, къде, доволен/доволна ли е от резултатите ...
Много е писано по този въпрос.Прочети темата за ринопластика при Джамбазов -част 1 и 2 и много неща ще ти бъдат ясни!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th May 2011, 08:05
funkera funkera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, вчера ми направиха септопластика във ВМА извършена от д-р Златанов.В момента сам доста уморен, защото не можах да заспя.Сменям си марлите на 1 час, в момента изтича секрет примемсен с кръв.Усещам изтръпван в небцето зад горните предни зъби.Също така усещам главоболие зад очите.Тампоните ще ми ги свалят на 2.06.11г.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th August 2011, 13:43
Ekaterina_Pavlova Ekaterina_Pavlova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от funkera Виж мнението
Здравейте, вчера ми направиха септопластика във ВМА извършена от д-р Златанов.В момента сам доста уморен, защото не можах да заспя.Сменям си марлите на 1 час, в момента изтича секрет примемсен с кръв.Усещам изтръпван в небцето зад горните предни зъби.Също така усещам главоболие зад очите.Тампоните ще ми ги свалят на 2.06.11г.
Здравей новобранец,
би ли написал малко подробности за направената ти септопластика. Например, с пълна упойка ли беше, колко време продължи операцията, колко време остана в болницата, доволен ли си от д-р златанов, колко пари плати и още др. неща за които се сещаш. На моя син му предстои подобна операция и сега избираме хирург и болница, където да я направим. А също и колко време ти отне възстановяването?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th August 2011, 15:22
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ekaterina_Pavlova Виж мнението
Здравей новобранец,
би ли написал малко подробности за направената ти септопластика. Например, с пълна упойка ли беше, колко време продължи операцията, колко време остана в болницата, доволен ли си от д-р златанов, колко пари плати и още др. неща за които се сещаш. На моя син му предстои подобна операция и сега избираме хирург и болница, където да я направим. А също и колко време ти отне възстановяването?
Здравей!На мен ми предстои септопластика и ринопластика.Ходих при доцент Джамбазов на консултация,който ме пусна по здравната каса.Аз ще доплатя 950 лева.На 17.08 ще отеда на консултация и при доктор Асен Асенов.Той също е оториноларинголог.Когато ми каже цена,ще ти пиша.Интервенцията ще се извършва с пълна упойка по отворения метод.Освен изправяне на носната преграда,ще ми присадят и хрущял.Ако имаш други въпроси ме питай!Стига да мога да помогна винаги ще се отзова
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th August 2011, 09:00
Ekaterina_Pavlova Ekaterina_Pavlova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря за отговора Tytik! Какъв е редът за операция септопластика по здравната каса? Трябва да се вземе направление от личния лекар за постъпване в болница или първо направление за специалист? Въобще би ли ми писал подробно какъв е редът. За пръв път ми се налага постъпване в болница. Извинявай, би ли ми казал накратко какво значи - отворен метод? И този ли е по-добрия? А ти как избра доц. Джамбазов-по препоръки или имаш и предишен опит с него? Благодаря ти за отзивчивостта!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th August 2011, 11:12
trap4inkata trap4inkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
Exclamation

Здравейте,
искам да Ви попитам някой може ли да ми даде инфо за д-р Златанов.След една седмица ми предстои операция при него за изкривена носна преграда,която той ще извърши в неговата болница не във ВМА.ако, някой се е оперирал при него Моля дайте инфо.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th August 2011, 11:17
trap4inkata trap4inkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от funkera Виж мнението
Здравейте, вчера ми направиха септопластика във ВМА извършена от д-р Златанов.В момента сам доста уморен, защото не можах да заспя.Сменям си марлите на 1 час, в момента изтича секрет примемсен с кръв.Усещам изтръпван в небцето зад горните предни зъби.Също така усещам главоболие зад очите.Тампоните ще ми ги свалят на 2.06.11г.
funkera , би ли ми казал доволен ли си от операцията при д-р Златанов,как протече и след нея как се чувстваш.другата седмица ми предстои операция при него.Моля те дай ми инфо.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-р златанов, доц. д-р юрий николов, мбал сердика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциянаноснапреградасептопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:48.