IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th February 2009, 19:24
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Това има своето логично обяснение. Жената обича да е сигурна и в извънбрачната си връзка. Така се чувства протектирана от прекалена показност, каквато би имала с несемеен мъж.

На него няма да му пука дали е на централната маса на заведението или в уединено сепаре. Той ще иска да танцува с нея на дансинга пред очите на всички присъстващи.

Сега се сетих, за един хотел на час в Пловдив, на който няма да казвам името. Знаете кои ползват хотели на час. Резервациите са с една седмица напред.

Таксито спира направо пред вратата на стаята, за да може жената да се мушне бързо вътре, без никой да я види, докато кавалера се надува като паун в коридора и фоайето, все едно че кой знае какво е направил. Там не записват имената на жените на рецепцията!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th February 2009, 21:31
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Подобен отговор мога да дам и тук. И това ми е трудно за разбиране.
Излизам по-рано от работа, изчуквам се с въпросния си любовник на някое тайно място /Тартюф - скритият грях не е грях/, оправям си грима, червилото и бельото, прибирам се. Как си мило, как ти мина деня? След което започвам да му приготвям вечеря, пускам пералня или някаква друга домашна работа, все едно - нищо не се е случило.
И ми е леко на душата? Или на други части от тялото ми?
Четох, има и такива жени/мъже, наистина ли ви е гот след подобно нещо? Ако не друго оставя въпросът с хигиената, не говоря за един душ, а нещо по-навътре.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th February 2009, 21:33
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Скрития грях от кого?
От себе си ми е трудно да скрия нещо... ... или шрусчето мое да каже, там дето гледахме... има някой вътре в мен повече от мен... пред който се чувствам виновен!
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th February 2009, 21:34
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Забравих да кажа, че не съм моралист. Не ми пука какво ще кажат хората или какво ще си помислят за мен. Кофтито е аз какво ще мисля за себе си.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th February 2009, 21:47
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз пък няма да пиша в тая тема, щото връзките ми все са с женени/ангажирани мъже. Колкото повече не искам такъв тип връзка, толкова повече съдбата ме навира в тях. Ще кажете, че сама си ги търся, еми кой знае може и така да е на подсъзнателно ниво.
А какво получавам? Всеки път е различно. Най-голямата си такава връзка, която всячески се опитвам да прекъсна от година поне е точно от типа, който сисито описа - създадени сме един за друг, но човека е отговорен към семейството си и аз го уважавам заради това. Отделно има и други спирачки, но няма какво да се впускам в обяснения. От тази си връзка съм получила първата си и най-силна любов в досегашния си живот и нищо друго.

Като всяко едно нещо има си и плюсове, има си и минуси.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th February 2009, 22:11
melica melica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране

Друга част от жените поддържат такива отношения именно заради финансово осигуряване в периода на връзката. Познавам самотна майка, която го прави дори в името осигуряването на детето си.

Тази поне знае за какво го прави.
Не винаги мъжът поддържащ такава връзка се нуждае от много пари-не забравяй,че все още има романтични жени ,на които малко им трябва,когато се появят чувства.А е лесно той да й каже-"аз няма какво да ти предложа",ако тя прояви някакви претенции към него или благородно "Не мога да ти разбия семейството".
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th February 2009, 22:32
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

В такъв тип взаимоотношение няма скрито - покрито. Всеки е наясно какво търси и какво му се предлага. Мен това ме удовлетворява, получавам нещо, което ми липсва, без мелодрами, без сцени и сълзи. Няма момента с угризенията...Чисто и просто сделка....Това е перфектната ситуация....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th February 2009, 22:33
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Една жена никога не става постоянна любовница на обвързан мъж с идеята цял живот да е втората Затова мисля че и доста от обвързаните мъже предпочитат връзка с друга обвързана жена - така си спестяват драмите и проблемите.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th February 2009, 22:51
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

А да питам чувствате ли вина след като изневерите? Аз ако съм имала нещо с обвързан някак ми е по-гадно в сравнение с изневярата само на моето гадже. Сякаш става двойно предателство и към още един човек. Иначе съвестта ми не ме гризе никак. Забравям. Май е свойствено на жените да изключват някои моменти от съзнанието си.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th February 2009, 23:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Явно е свойство...ама не на всяка жена...у мен не се е развило.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любовницалюбовникнажененмъжсемейнажена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:06.