IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th February 2009, 12:01
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Виж сега Апи. В момента имам някакъв финансов приоритет. Той ме кара да бъда по ангажиран, да се занимавам с други дейности, които да ме финансират допълнително. Сутрин излизам в 6.00 и се прибирам в 21.00. През цялото това време съм в движение, срещи и работа.

Ако трябва да избера дали да ида на маникюр, или да се срещна с някой през това време - ще избера второто, а ноктите си ще резна, докато си пуша цигара.

Това не значи, че съм занемарен! Просто не отдавам особено значение на това, че съм се лишил от процедура. Много важно.

Да, преди година, нещата стояха различно, ходих на солариуми, на фитнес - бях много готин, Външно!, но когато ножа опря до кокала, аз се лиших от това, без да си правя драма или да си крия пари от семейството, за мойта си поддръжка.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th February 2009, 12:12
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

а бе жоро я стегни и си отдели малко време за себе си!Друго е мъж е сочен тен от солариума през зимата и с готино тяло от тренировките във фитнеса (разметах се ) а не мъж с бяла кожа и с отоуснати мускули примерно.
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2009, 12:16
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Сладе разбиваш ме с тези твои постове
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2009, 12:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Естествено, приоритетите са друга работа. Мисълта ми беше, че не е непременно задължително тези, които го правят да са позьори. Живеем в едни такива сложни времена, че... совите не са това, което са, дет се вика. Заради спортните активности на моя мъж например, които са адски скъпи, аз се лишавам от своя фитнес (и заради мързела, но отва е една друга тема )- искам да кажа, че е важно и за мен и за него да дава толкова много пари за тези на пръв поглед ненужни неща, щото това не е просто безцелна физическа активност- там се създават и важни социални контакти и да не кажа и пари се правят- модел, който мен лично много ме дразни- май от Хамериканците го прихванахме това, ама кво да прайш-нагаждаш се къв времето и ситуацията и си плащаш всичките масрафи
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th February 2009, 12:26
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Мен пък позрането с някакви не дотам маркови, или купени от засекретени нелегални магазини адски много ме дразни. Имам една колежка дето с това позира нон стоп, а самата тя дори и косата не си мие, мазна и е до средатата на скалпа и чопли в носа постоянно (буквално).Но всеки път като купи поредния марков парцал минава като на ревю. Просто съм отвратена от подобен род позиране и чисто и просто я игнорирам. Лошото е,че е пред мен и съм свидетел на постоянното вадене на сополи, които не искам и да знам къде мята..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th February 2009, 12:56
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Абе и аз ги имам такива колежки-позьорки "виж какъв парфум си купих на промоция...само 170 лв.". Абе холан като моят парфюм е от 14 лева да не съм по-скапана. Аз ако дам 170 лв.за парфюм ще ме е страх да го използвам /не че някога ще го направя/, ще си го оставя за украшение...
И в МОЛ не съм влизала, камо ли да пазарувам от там...и кво?
Човек си има една бюджетна черга и трябва да си подскача на нея. Ни се срамувам от това, ни се хваля...просто е истина.
Надали ако се облека като полинезийски папагал ще ми се вдигне самочувствието - леле вижте ми поличката...обуФчетата...пар Фюмчето...

Аз и по дънки и блузка си имам самочувствието, нищо че се боядисвам сама и сама си правя маникюра.
Като чета постовете за разни богати позьори аз да се чувствам като secound hand ли?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th February 2009, 13:02
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Мише Важното е, че от вътре си маркова!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th February 2009, 13:03
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

парадирането в такава ситуация е дразнещо, иначе парфюма едва ли е гаден. Тоя социален кръг мисля ги обсъдихме в някоя друга тема и шсе почувствам тъпо ако се повторя.. при някои по-прости хора ( под прост имам предвид обратното на сложен, не тъп) липсата на скъпи вещи прераства в комплекс и един ден когато слънцето огрее кучия гъз този комплекс избива
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th February 2009, 13:04
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

имаше една приказка - С пари можеш да си купиш дрехи, но е и стил много е вярно
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th February 2009, 13:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Абе и аз ги имам такива колежки-позьорки "виж какъв парфум си купих на промоция...само 170 лв.". Абе холан като моят парфюм е от 14 лева да не съм по-скапана. Аз ако дам 170 лв.за парфюм ще ме е страх да го използвам /не че някога ще го направя/, ще си го оставя за украшение...
И в МОЛ не съм влизала, камо ли да пазарувам от там...и кво?
Човек си има една бюджетна черга и трябва да си подскача на нея. Ни се срамувам от това, ни се хваля...просто е истина.
Надали ако се облека като полинезийски папагал ще ми се вдигне самочувствието - леле вижте ми поличката...обуФчетата...пар Фюмчето...

Аз и по дънки и блузка си имам самочувствието, нищо че се боядисвам сама и сама си правя маникюра.
Като чета постовете за разни богати позьори аз да се чувствам като secound hand ли?
Абсолютно точно казано. И всичкото това се отнася и за мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Позьорството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:59.