IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 2nd June 2009, 13:53
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Здравейте, този продукт http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=93 мога ли да го ползвам само вечер, понеже през деня съм нон стоп навън, и ще има ли резултат?
Тенънцата са малко и почти незабележими.
Нищо не пречи да използвате Melaclear serum вечер, през лятото това дори е препоръчително, защото по този начин ще се избегне нежелателното излагане на слънце непосредствено след нанасянето на серума .
Използвайте го върху чиста и изсушена кожа, като го нанасяте само върху пигментните петна.
Благодаря!
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 2nd June 2009, 17:08
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

Цитирай:
dalila78 написа:
здравейте! искам да попитам за операция на ръцете.имам много дебели ръце от лактите нагоре и сега много висят .колко струва подобна операция и правили се в бургас


Ако упражненията за стягане не са достатъчно ефективни, за липосукция на горната част на ръцете бихме Ви препоръчали консултация при д-р Маджаров (Бургас) или д-р Николай Георгиев (София).

Друга възможност за решение на този проблем е лазерната липолиза при д-р Крахтова (София).
благодаря
Отговори с цитат
  #63  
Стар 8th July 2009, 20:25
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте,
Предстои ми операция за увеличаване на бюста, спряла съм се на PIP анатомачни импланти, висок профил, но се колебая м/у 315 сс и 355 сс, бихте ли ме казали параметрите на двата сс, т.к. не ги виждам в сайта ви. Смятате ли, че при подмускулно поставяне би имало визуално разлика м/у двата споменати размера.
Искам да попитам и дали действително вече нямате програма за 5 г. гаранция? Ако имате какво трябва да направя, за да се включа в програмата?

Благодаря
Отговори с цитат
  #64  
Стар 9th July 2009, 11:55
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

и аз искам да разбера параметрите на анатомичните Ви импланти Висок профил..около 450сс
Отговори с цитат
  #65  
Стар 9th July 2009, 13:23
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wonder
Здравейте,
Предстои ми операция за увеличаване на бюста, спряла съм се на PIP анатомачни импланти, висок профил, но се колебая м/у 315 сс и 355 сс, бихте ли ме казали параметрите на двата сс, т.к. не ги виждам в сайта ви. Смятате ли, че при подмускулно поставяне би имало визуално разлика м/у двата споменати размера.
Искам да попитам и дали действително вече нямате програма за 5 г. гаранция? Ако имате какво трябва да направя, за да се включа в програмата?

Благодаря
Здравейте,

Ето параметрите на имплантите, от които се интересувате:

315cc - диаметър 117мм. - височина 112мм. - проекция 46мм
355cc - диаметър 122мм. - височина 117мм. - проекция 49мм

По въпроса Ви доколко визуално ще има разлика при подмускулно поставане е добре да се консултирате с Вашия лекар, той ще може да прецени най-добре какви кубици са най-подходящи за Вашето телосложение.

Що се отнася до програмата за гаранция на имплантите PIP - тя никога не е спирала да бъде в сила. В програмата ще бъдете включена от Вашия хирург - той ще Ви предостави сертификат за участие.

Поздрави от Дже и Ди Медикалс
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #66  
Стар 9th July 2009, 13:27
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
и аз искам да разбера параметрите на анатомичните Ви импланти Висок профил..около 450сс
435cc - диаметър 132мм. - височина 127мм. - проекция 52мм.
495cc - диаметър 137мм. - височина 132мм. - проекция 54мм.

__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th August 2009, 02:58
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!

През 2006 г. от д-р Динев (клиника "Вита") ми бяха поставени асиметрични импланти PIP. Сега се зачетох из форума и попаднах на тази тема, както и на една друга за подмяна на имплантите. Единственият документ, който имам от операцията си е нещо като брошура (на английски пише "Product information for the attention of patients", същият надпис го има и на още няколко езика, на български нищо няма), на която са лепнати двата стикера от имплантите с нанесени моите имена, името на доктора и клиниката и датата на операцията. На стикерите си пише какъв е типа на имплантите, кубиците и серийните им номера.

Интересувам се дали през 2006 г. е важала програмата за гаранция, в момента каква гаранция имат моите протези (дали и двете - 5-годишната и доживотната), трябвало ли е да получа други документи и, ако ги нямам, какви са последствията при проблеми с имплант (нямам засега, слава Богу, питам по принцип)?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 17th August 2009, 02:59
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Местя въпроса си в другата тема.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th September 2009, 21:39
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Здравейте!!!
Въпросът ми към вас е дали следното изказване е истина?:

Dumbo29i написа:
... и освен това PIP вече няма да се произвежда, тъй като са пред фалит: прилагам и линк към статията тя е на френски:
http://www.varmatin.com/ta/poly+impl...eses-mammaires

Ще съм ви благодарна за отговора!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #70  
Стар 23rd September 2009, 11:27
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Уважаеми пациенти и клиенти,

Вече няколко седмици получаваме атаки от нашите конкуренти, целящи да подведат лекари и пациенти, че доставките на Poly Implant Prothese (PIP) са спрени и че програмата за гаранция на PIP нe е в сила. Ние не желаем да коментираме начина на действие на конкурентните фирми - всеки може да прецени защо прибягват до такива методи - но тъй като изкривяват истината, ние сме задължени да я възстановим.

От месец май 2009 година фирмата PIP е под контролa на съдебен администратор, процедура предвидена от френския закон, за да защитава фирмите, когато те срещат трудности с паричния поток. През периода, в който фирмата е в тази процедура, нейните доставчици и кредитори не могат да искат незабавно обслужване на плащанията, а съдебния администратор следи действията на фирмата.

Можем да Ви уверим, че производството на PIP не е спряно по никакъв начин, нито съществува подобна заплаха. Доставките се изпълняват незабавно.

Продължението на дейността на PIP е ГАРАНТИРАНО , засега не можем да дадем повече информация, но сме категорични по тази тема.

Твърденията, че „PIP вече няма да се произвежда” и че „програмата за гаранция вече е невалидна” , са абсолютно НЕВЕРНИ!

Благодарим Ви за доверието.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросивсякаквикъмMedicals
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.