IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1961  
Стар 30th May 2011, 09:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Който не го е изживял това с носовете, няма как да ни разбере...особено когато не се е получило от първия път. Става ти фикс идея, с носа лягаш, с носа ставаш. Огледалото е най-близкия ти приятел, нищо друго не забелязваш, само носа ти е в главата. Непрекъснато го побутваш оттук-оттам, лепиш с тиксо, повдигаш, подпълваш я с памуче, я със салфетка, мислиш си, ако беше тука малко ей така, а тука ей така, щеше да е перфектен. Изследваш го с часове, правиш стотици снимки, наслагваш, сравняваш с предишния....предишните носове...вървиш по улиците и само носове в хората виждаш......и тогава всъщност осъзнаваш повечето носове по света, колко неправилни, огромни, криви, провиснали са и....започваш да се успокояваш, но...........прибираш се вкъщи......и огледалото отново те връща в състояние на непоносимост към собствения ти нос, мразиш се, не можеш да се гледаш, пак сълзи, сополи....искаш си стария нос.....пак започваш да лепиш, побутваш, снимаш...и така с месеци.....понякога с години.....а може би и цял живот
Ем, все едно аз съм го писала това.
Знам, че носът ми е мн по-добре от някои носове, които са предизвиквали депресии във форума, но чувството е същото. Най-интересното е, че не бях в такава депресия, след като получих предния си нос. просто го приех, казах си "каквото-такова" и дори реших повече да не го барам. Мисля, че проблемът сега е, че имах наистина очакването да стане красив нос..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1962  
Стар 30th May 2011, 10:02
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Nells,Oсвен много хубава жена,си И изключително интелигентна....възхищавам ти се!
Отговори с цитат
  #1963  
Стар 30th May 2011, 10:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Nells,Oсвен много хубава жена,си И изключително интелигентна....възхищавам ти се!
И понеже знам, че Джамбазов чете тази тема, до тук вече той си мисли: "Тая лигла, не стига, че й оправих на нищо приличащия нос; не стига, че орева орталъка за 5 мм хрущял; не стига, че се призна за куку, дисморфофоб и маниакален тип, ами я обявиха и за изключително интелигентна и й се възхищават..." Няма да се учудя, ако от тук нататък реши да оперира само мъже...

Мише, хиляди целувки! :* :* :*
Ама точно в тази ситуация, не чувствам, че съм се проявила в пълния си капацитет..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1964  
Стар 30th May 2011, 16:23
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Хи-хи , тази тема наистина ме развесели и не го казвам с лоши чувства. Напротив , хубаво е да знаеш , че има други като теб - "вманиачени" в тия пусти носове. Всичко , което каза Emiko за жалост съм го правила.И колкото повече гледам носовете на другите хора , толкова повече несъвършенства виждам , само дето това не прави моя нос по-хубав...

Наскоро гледах един филм Тайната ( сигурно сте го чували ) , та там казваха , когато искаме нещо да се концентрираме само и единствено върху крайния резултат , т.е НЕ "Искам да си направя ринопластика" , а "Искам хубав нос". И като се замислиш наистина е така - ринопластиката не гарантира хубав нос. Не знам дали ще помогне много , но поне няма да навреди.
Отговори с цитат
  #1965  
Стар 30th May 2011, 19:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нелс,един ден всичко ще си дойде на мястото, спокойствие и аналитичен мозък-ИМАШ ГИ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1966  
Стар 30th May 2011, 23:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, упоритост и воля или постигат целите ти или те вкарват в гроба.

Говорих днес с Димитров и определено ми дойде сърцето на мястото. Разбира се, човека отренирано се справя с женски истерични пристъпи, но ми обясни защо не трябва да се притеснявам и че дори да се наложи още една корекция би била елементарна. Силно се надявам, защото се опитах да го изкрънкам за нова дата за операция. Безуспешно, разбира се.
Каза минимум 6 месеца.
И както ми го обясни, проблема явно е в моя телевизор. При няколко пъти отварян нос, явно е непредсказуемо какво би се получило. Т.е. доцента е направил класически женски ъгъл от 110 градуса, но носът ми е решил да поеме в друга посока. Освен това тепърва ми става ясно, че "салатата от хрущяли" който е представлявал носът ми, е много трудно да се оправи от веднъж. И че трябва да съм благодарна, че на този етап е симетричен. Защото асиметрията е реален проблем, не висналата колумела, която била фасулска работа.
Освен това очакванията са да се прибере колумелата, което на мен лично не ми се вярва, но ще видим.

Аз спирам да кометирам по темата, станах банална на самата себе си. Ще продължавам да ъпдейтвам снимки, няма да ги свалям - просто искам да поддържам едно обективно мнение по въпроса, защото явно аз съм психически леко увредена и всички останали харесват носа ми. Даже майка ми каза днес че ме харесвала вече. Па може след още някой месец и аз да се харесам, знам ли.. Отворена съм за приятни изненади.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1967  
Стар 31st May 2011, 00:50
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Постепенно ще погледнеш реално на ситуацията

Последно редактирано от mishelle1607 : 31st May 2011 на 00:59
Отговори с цитат
  #1968  
Стар 4th June 2011, 11:42
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте момичета! Моята операция ще е след месец и започнах вече да се притеснявам....Кажете ми моля ви , като отидохте сутринта в болницата за операция - как протича предоперативната подготовка. Правят изследванията на място и после докторът дали въобще се появява до операцията. Питам ви ,защото се притеснявам дали ще мога да се видя с него и да доуточним въпросите които ме вълнуват.Все пак чакам 5 месеца за тази операция и той не помни какво е обещал да прави с мен?
Отговори с цитат
  #1969  
Стар 4th June 2011, 14:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Не се притеснявай, ще се видиш с доктора преди операцията, а за да си по-спокойна кажи от самото начало на екипа, че държиш да говориш с него още веднъж относно подробностите.
Отговори с цитат
  #1970  
Стар 4th June 2011, 21:23
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

След толкова написано по новия нос на Nells, аз сериозно започвам да се притеснявам моя как ли ще изглежда след операцията :s До сега не ме беше страх, но .....
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:46.