IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2441  
Стар 22nd October 2011, 19:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бе де да знам. Аз на 2 съм извадила банелите и си стоят добре, но има логика в това, което казваш.... еее де ги дават тея с вградените кубици?
  #2442  
Стар 22nd October 2011, 20:27
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Чак след 3-ия месец може, според доцентката. А и аз така си го усетих, по-рано наистина не можех и не се чувствах комфортно.
Сега ежедневно нося сутиен с махнат банел, който между другото ми стои най-добре. Другите с банели ги слагам само ако траабва да направя по-шеметно деколте
__________________
Ordnung muss sein!
  #2443  
Стар 22nd October 2011, 22:03
ellie_st ellie_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Много съм се сдухала.. Днес стават 2 седм от операцията и едната продължава да е по-голяма от другата ( Да, четох за отоци и тн, ама не мисля, че имах много, а и седях 2 дни с дренажи в болницата (според мен си има значение, защото бая течност си излезе). Страх ме е много да не си останат така ( Сама се опитвам да се успокоя и си мисля
1. В крайна сметка кубиците са едни и същи
2. Ако на едната е отрязал повече кожа, другата ( по-голямата) би трябвало да е по-увиснала. А по мойта логика, щом са на една височина и с едни и същи кубици и ме черта сума ти време, значи е отрязал еднакво кжа и от двете.
Кажете, моля ви, може ли да са отоци? Каква е вероятността да остана с различни гърди? Има ли във форума някой, който се е оплаквал от същото?
Две лета се срамувам да се съблека пред мъжа ми, да сложа бански или блуза с деколте, от ужасното увисване (а смятам, че съм си доста хубаво момиче) и сега ако пак трябва да се крия, заради разлика в големината ще се гръмна (. И още един въпрос - да не дава Господ и си остана така, лекаря ли е виновен или това че моя организъм нещо не е в ред?
  #2444  
Стар 23rd October 2011, 08:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз не бях в състояние да се обръщам лекинко Яна. Има момичета, които казват, че някъде около 10-ти ден спят настрани. На мен не ми се получи. При всеки е различно.
Абсолютно. При нормални обстоятелства около операцията на две седмици спиш настрани сладко-сладко....
  #2445  
Стар 23rd October 2011, 13:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мда, така е. По мой спомен някъде около 20тия ден спах настрани и беше баси кефа
  #2446  
Стар 23rd October 2011, 16:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_st Виж мнението
Много съм се сдухала.. Днес стават 2 седм от операцията и едната продължава да е по-голяма от другата ( Да, четох за отоци и тн, ама не мисля, че имах много, а и седях 2 дни с дренажи в болницата (според мен си има значение, защото бая течност си излезе). Страх ме е много да не си останат така ( Сама се опитвам да се успокоя и си мисля
1. В крайна сметка кубиците са едни и същи
2. Ако на едната е отрязал повече кожа, другата ( по-голямата) би трябвало да е по-увиснала. А по мойта логика, щом са на една височина и с едни и същи кубици и ме черта сума ти време, значи е отрязал еднакво кжа и от двете.
Кажете, моля ви, може ли да са отоци? Каква е вероятността да остана с различни гърди? Има ли във форума някой, който се е оплаквал от същото?
Две лета се срамувам да се съблека пред мъжа ми, да сложа бански или блуза с деколте, от ужасното увисване (а смятам, че съм си доста хубаво момиче) и сега ако пак трябва да се крия, заради разлика в големината ще се гръмна (. И още един въпрос - да не дава Господ и си остана така, лекаря ли е виновен или това че моя организъм нещо не е в ред?

Колко е по-голяма едната от другата?
Възможно е да е така известно време, ама както е лафа тук - трябва да се изчака. Наистина е рано още за изводи.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2447  
Стар 23rd October 2011, 17:30
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Момичета , наистина ли болката е като по-силна мускулна треска ? Относно асиметрията, аз също имам лека, по- скоро изиологична, и докторът не смята , че трябва да се коригира с различни импланти.
  #2448  
Стар 23rd October 2011, 20:05
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

При мен си беше бая силна мускулната треска
  #2449  
Стар 23rd October 2011, 20:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Като премазан с влак с по-скоро
__________________
Ordnung muss sein!
  #2450  
Стар 23rd October 2011, 20:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ставането сутрин е трудно. През деня не съм имала проблеми. Дори обезболяващи не съм пила след като се прибрах от болницата.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:35.