IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 12th December 2011, 13:12
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

Момичета здравейте защо не се носи сутиен с банели след операцията при мен минаха 15 дена аз вече сложих сутиен с банели проблем ли е
Отговори с цитат
  #722  
Стар 12th December 2011, 13:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Скъпа незнам какъв е проблема, аз днеска ходх да ми свалят конците и ми казаха да дойда на консултация след месец и половина. И след този месец и половина може да нося през деня обикновен сутиен, но задължително да спя с този. За момента а си нося този, като може да го свалям от време на време ако ме убива.
Отговори с цитат
  #723  
Стар 12th December 2011, 13:36
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

моите конци сами падат нямам за сваляне след малко отивам лепенките да ми махнат дано ги махнат този път и така мн ме стяга този спортния .И днеска си купих ахах мн голям 90 д сутиен и го сложих
Отговори с цитат
  #724  
Стар 12th December 2011, 22:50
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

И аз съм Д Ще се размажа от кеф
Отговори с цитат
  #725  
Стар 14th December 2011, 13:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisitoo Виж мнението
Момичета здравейте защо не се носи сутиен с банели след операцията при мен минаха 15 дена аз вече сложих сутиен с банели проблем ли е
Рано е...!
Консултирай се с доктора си.
Отговори с цитат
  #726  
Стар 15th December 2011, 12:06
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здравеите,и аз ще се оперирам при др.Пеев..Имам няколко въпроса.Ще се се почуствам по спокоина ако ми отговорите.
1-мисля че по това време ще съм в цикъл,а четох че не трябва.Проблема е че ако сега променя цикала си,януари по същтото време ще правя биопсия и не трябва да съм в цикъл.
2-сутиена ако не е еластичен 75С при 300 сс..добре ли ще е.
3-има ли разлика зад гръдния мускул и под гръдния мускул...Моля Ви момичета за отговор..
Отговори с цитат
  #727  
Стар 15th December 2011, 12:58
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте,аз съм още една кандидатка за прелести изчаквам да порасне малко бебока,защото няма кой да ми помага.Имам един въпрос:откриха ми фиброаденом,това би ли попречило на поставянето на импланти?Благодаря!
Отговори с цитат
  #728  
Стар 15th December 2011, 13:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Задължително не трябва да сте в цикъл и задължително трябва да сте абсолютно здрави, за да ви се направи операцията.
Отговори с цитат
  #729  
Стар 16th December 2011, 14:16
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Аз бях в цикъл. Нямаше проблеми. Но да, за операция трябва да сте абсолютно здрави. Затова бих посъветвала Jufka-направи си първо биопсията, виж там какво ще излезе и тогава мисли за ъпгрейд.
Раковска, аз имам стара операция от фиброаденом-от преди17 години. И аз се тревожех дали ще мога да се проследявам заради силикона, но ми беше обяснено, че когато е под мускула, силикончето повдига жлезата и евентуални новообразувания се откриват по-лесно (с ехограф обаче). Може би на някои от вас ще се види смешна подобна логика, струва си да се поспори, току-виж сме открили топлата вода
Отговори с цитат
  #730  
Стар 16th December 2011, 14:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

То и аз ще съм в цикъл за операцията ми.. Бях в цикъл и когато си правих ринопластиката, нищо кой знае какво не се случи.. Абсолютно ли сте убедени, че е задължително да не сте в цикъл за мамопластика? Има ли нещо общо с набъбването на гърдите по време на цикъл?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:33.