IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 25th January 2012, 16:00
Lilly-Berlin Lilly-Berlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Pomislih si go razbira se no se 4ustvam tolkova prezakana v zialata istoria.. dori si misleh da gi smena pri Stoianov za da znam 4e ako se slu4i nesto takova otnovo...ha ha i ako si lepna edni McGhan pri nego se ozovavam v sastata pozicia (ne dai boje i te da se izlojat).. s dve dumi izbiraite implantite s koito va6iat hirurg nai malko raboti.. taka kakvoto i da stane 'Бълха го охапала'.. ba si zirka
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 25th January 2012, 16:23
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Преди 3 години д-р Стоянов публично заяви /в списание Ева/, че имплатите PIP са с ниско качество, че гелът е твърде течен, цената им е в пъти по-ниска от тази на другите и т.н, поради което той не работи с тях, не ги препоръчва и ги слага само ако пациентката изрично настоява да бъде с тези имплати. Това е причината да има малко пациентки с PIP.
Отговори с цитат
  #1283  
Стар 25th January 2012, 18:48
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

http://www.eva.bg/categories/%D0%BA%...B5%D0%BB-.html
Тук се говори отново за тази стара статия. Това е нова статия за старата статия, отново в сп. Ева.
Отговори с цитат
  #1284  
Стар 26th January 2012, 16:05
Lilly-Berlin Lilly-Berlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 11
По подразбиране

momi4eta nali naistina ne mislite 4e edna statia v edno spisanie po povod mnenieto na edin hirurg bi uspiala da e ubeditelen dovod. osven tova e malko trudno za nas, tezi koito ne jiveem v rodinata, da sledim zialata balgarska presa i vsiaka statia. fakt e oba4e 4e tezi implanti mi biaha prepora4ani v 2 kliniki v berlin i edna v london vkliu4itelno i NHS (nazionalnata zdravna kasa na velikobritania)! kogato spomenavah 4e sam nespokoina ot fakta 4e PIP sa imali finansovi i drugi problemi v minaloto (nesto koeto znaeh ot sobstven research) i zadavah vaprosa 'zasto to4no tezi'??? -otgovorite biaha: 0% capsulirane pri PIP, nai-novi nai-dobri pokazateli v sudurjanieto na implanta (za momenta togava) etc etc
kakto i da e, temata tuk e za d-r Georgiev taka 4e samo iskah da 4uia va6e mnenie po vaprosa za razlikata v zenite.
problemat e globalen i kak taka, sled kato implanti PIP sa imali tolkova o4evadni minusi, strani kato germania, avstria i tn sa gi dopusnali do pazara si i izpolzvali 6iroko.
na men mi se struva 4e na nas ni triabva edna Erin Brockovich sega.
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 26th January 2012, 16:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ти явно живееш в свят, в който правителствата тиражират само абсолютни истини, а здравните системи действат абсолютно на некомерсиален принцип...

Майтапа на страна, не се засягай. Има само една причина да се промотират тези импланти, и тя е комерсиална - 1 на 10 импланта излиза безплатен на хирурга. Това е единствената причина хирурзите да го препоръчват толкова горещо. С прискърбие си признавам, че ако избрания от мен хирург ми го беше натрапил за най-добрия избор, най-вероятно щах да се съглас с него.

NHS.... След 3.5 години в Англия имам много да споделя по темата, но ще кажа само едно: Българската здравна система е в пъти по-добра, защото предоставя на средния български гражданин достъп до частна медицинска помощ. И двете системи не струват, само дето в ЮК частен преглед при спец е 590 паунда, а в БГ 20лв...

Ако мозъците не са ни чак толкова промити, може съвсем спокойно да изберем имплант на базата на това клипче:
http://vbox7.com/play:24861aa3&ef=1

Това, разбира се, не е реклама на Стоянов, просто нека си говорим за импланти. Кофти е, че това излезе след скандала....
На мен лично, ако видя този клип, дреме ми на хвърчилото дали ПИП са безопасни и не причиняват рак... Просто не искам нещо, с толкова ниско качество в тялото ми.. Но това си е лично мнение...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 26th January 2012, 17:48
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilly-Berlin Виж мнението
momi4eta nali naistina ne mislite 4e edna statia v edno spisanie po povod mnenieto na edin hirurg bi uspiala da e ubeditelen dovod. osven tova e malko trudno za nas, tezi koito ne jiveem v rodinata, da sledim zialata balgarska presa i vsiaka statia. fakt e oba4e 4e tezi implanti mi biaha prepora4ani v 2 kliniki v berlin i edna v london vkliu4itelno i NHS (nazionalnata zdravna kasa na velikobritania)! kogato spomenavah 4e sam nespokoina ot fakta 4e PIP sa imali finansovi i drugi problemi v minaloto (nesto koeto znaeh ot sobstven research) i zadavah vaprosa 'zasto to4no tezi'??? -otgovorite biaha: 0% capsulirane pri PIP, nai-novi nai-dobri pokazateli v sudurjanieto na implanta (za momenta togava) etc etc
kakto i da e, temata tuk e za d-r Georgiev taka 4e samo iskah da 4uia va6e mnenie po vaprosa za razlikata v zenite.
problemat e globalen i kak taka, sled kato implanti PIP sa imali tolkova o4evadni minusi, strani kato germania, avstria i tn sa gi dopusnali do pazara si i izpolzvali 6iroko.
na men mi se struva 4e na nas ni triabva edna Erin Brockovich sega.
Въпросната статия преди години предизвика широк отзвук и едва ли има жена с импланти, която да не е чувала за нея. Много хирурзи, включително и този, в чиято тема пишем, се нахвърлиха върху д-р Стоянов заради това негово изказване.
Имплантите ПИП си бяха твърде евтини и дори само това буди съмнение, плюс възможностите за безплатна подмяна и т.н.
Относно защо страни като Англия, Германия и Австрия са ги внасяли и ползвали.. Какво си слагат англичанките и германките в телата си..мен лично не ме вълнува. Не са ми еталон за красота и здравословен начин на живот. Предполагам, че великобританската здравна каса ги е пробутвала, защото са и излизали най-евтино, плюс всичките преференции за смяна- направо са и излезли безплатно.
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 27th January 2012, 11:56
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Може би наистина са им ги пробутвали и на тях , както и на нас....Обаче разликата е ,че хората са си подали искове и ги съдят, а ние понеже сме много богати ,трябваше сами пак да си платим подмяната....Да, аз съм една то тези дето си платиха втори път за да ми махнат старите ПИП-ки.....
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 27th January 2012, 20:45
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
Може би наистина са им ги пробутвали и на тях , както и на нас....Обаче разликата е ,че хората са си подали искове и ги съдят, а ние понеже сме много богати ,трябваше сами пак да си платим подмяната....Да, аз съм една то тези дето си платиха втори път за да ми махнат старите ПИП-ки.....
Не знам, аз никога не съм била с ПИП импланти. За мен най-справедливо е Франция като държава, която упражнява контрола над собствената си продукция, да Ви плати обезщетение и да Ви смени имплантите безплатно. Това, естествено, няма как да се реализира.. Но след като фирмата не съществува и няма кой да поеме отговорност. Не разбирам как е нямало контролна комисия, която да следи за състава и качеството на тези импланти.
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 8th February 2012, 14:41
IvencetoooO IvencetoooO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 9
По подразбиране

а какво ще кажете за липосукция на бедра при д-р Георгиев?
Отговори с цитат
  #1290  
Стар 15th February 2012, 16:34
MiaLena MiaLena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Град: London
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Не знам, аз никога не съм била с ПИП импланти. За мен най-справедливо е Франция като държава, която упражнява контрола над собствената си продукция, да Ви плати обезщетение и да Ви смени имплантите безплатно. Това, естествено, няма как да се реализира.. Но след като фирмата не съществува и няма кой да поеме отговорност. Не разбирам как е нямало контролна комисия, която да следи за състава и качеството на тези импланти.
Da, samo 4e az mislia 4e obestetenieto triabva da doide ot Evropeiskata zdravna komisia. t.e. Evropa da si poeme otgovornostta i obesteti vsi4ki postradali v Evropa(a i nali niama francia, germania sega..uj EU mu vikat). Ne sa li tova glavnite otgovorni za tova 4e sa dopusnali tolkova bezotgovoren i gnusen produkt na pazara tuk.(ne govoria za ostanalite strani iz zial sviat koito sa go vnasiali, da sa si go izsledvali predi tova). Godini nared nikoi ne e sledil s kakvo se palniat tezi implanti. Da vzemem prost primer s edin Restorant, mine ne mine i onezi ot higienata sa ti na vratata bez preduprejdenie, obli4at se sterilno i si vzemat probi ot hranite itn. Misalta 4e nikoi ne sledi kakvo se slu4va s implanti koito sa prednazna4eni za.. oh stava mi lo6o samo kato si go pomilsia. I osven tova EU niama da se sasipe finansvo ako se pogriji za vsi4ki nas postradali. Prodaljavam da tarsia pravilniat advokat/ka.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.