IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th May 2013, 14:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Мариса, наблягай на козметиката против стрии и се мажи обилно. Много е важно да предотвратиш появата на стрии. Ако се разминеш без тях, ще си върнеш старата форма бързо и не мисля че ще имаш увисване.
Аз от години се мажа с кокосова мазнина и не мисля да спирам,защото просто ми е мега суха кожата.Но искрено се надявам да кача в задника повече месо и да си остане там ,аххаха.В корема е ясно,че ще кача най-много
А то вероятно ще има някакво увисване,ако станат прекалено огромни бомбите.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th May 2013 на 14:27
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th May 2013, 16:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мариса, в кой месец си?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17th May 2013, 17:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Тъкмо мислих да оповестя и ти ме изпревариБлагодаря ти много за пожеланията
От раждалите жени,има ли такива,които не са им нарастнали много????С до колко санта се увеличават?
Мариска, едно голямо честито и лека бременност ти пожелавам.
Аз, аз - не ми пораснаха много, но не съм се мерила. Обаче аз свалих 2 кг (явно нямаше накъде повече) първите почти 4 месеца и после почнах да качвам кг. Приятелки така с това гадене свалиха 5-6 кг ... такова е, ама всичко да е с щастлив край.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17th May 2013, 17:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Мариса, ако много те притеснява кърменето , като наближи момента за раждането поговори с лекаря, възможно е да е да се спре кърмата. В никакъв случай не съм против кърменето, но ако това ти причинява голям дискомфорт, защото ти си с пищен бюст, може и да не кърмиш. Доста се говори, че децата , които не са кърмени имали слаб имунитет, но това категорично не е вярно според мен. Синът ми от от първия ден в клиниката го захраниха с биберон и адаптирано мляко , той изобщо не кърмен , но досега за 3г. 5 месеца е боледувал 2 пъти, а на моите приятелки децата кърмени по 1г . постоянно боледуваха.
То зависи и как са гледани децата и само ли е детето или има и братче или сестриче; също и колко от възрастните боледуват (или не). Не знам, ама за мен кърмата има доста голямо значение за здравето на детето въобще. Айде спирам, че ...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 17th May 2013, 17:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Айде да се почваме Инче . Аз не съм кърмила, защото нямах кърма, а моя змейчо е вече е почЕти колкото мен висок и никога не ми е боледувал.

Едно време като е било само кърма и са умиргали на по 38-40 години... как така пък не са били по-здрави. Много са факторите, които вилияят на един организъм да е здрав дори и вината, която майката изпитва ако не е кърмила... нали всяко едно нейно настроение се предава на бебчо. А пък като започнат да ни вменяват вина ми иде да ги гръмна
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th May 2013, 17:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Честито на печелившите!

Ако бременността е заразна, аз изчезвам от темата!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17th May 2013, 19:09
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Когато ходих на преглед при Дилова, тя ми каза, един ден като забременея, преди раждането да отида при нея да ми каже как точно да кърмя. Обясняваше ми нещо защо, ама аз понеже нито бебе планирам, нито кърмене след това, та през едното ухо влезе, а през другото излезе инфото. За някакво притискане на жлезата от импланта май ми говореше...

Пожелавам лека бременност и здрави бебешоци на бъдещите мами и се "спасявам" по същата причина като Нелката!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th May 2013, 19:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Айде да се почваме Инче . Аз не съм кърмила, защото нямах кърма, а моя змейчо е вече е почЕти колкото мен висок и никога не ми е боледувал.

Едно време като е било само кърма и са умиргали на по 38-40 години... как така пък не са били по-здрави. Много са факторите, които вилияят на един организъм да е здрав дори и вината, която майката изпитва ако не е кърмила... нали всяко едно нейно настроение се предава на бебчо. А пък като започнат да ни вменяват вина ми иде да ги гръмна
Не вменявам вина ... всеки си знае него си. Щото много се дразня пък аз като почнат предварително да се настройват, че нямало смисъл да се кърми ... Пък за здравето ... аз вече почвам да вярвам, че е много важна психиката на майката, т.е. да не се шашка за абсолютно всичко.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th May 2013, 19:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Еййй, аз случайно наминах да видя какво става и има наистина интересна НОВИНА!!!.... Честито на Мариса и другите бременни!!!.) Долавям някаква промяна в нея, майчин инстинкт и-и-и..Адмирации за желанието за кърмене!!!
Съвет: Не слушай после докториците за изцеждане с помпи, дохранване с адаптирано мляко и т.н. Кърми на поискване и при най-първа възможност слагай детето да суче Няма начин да не дойде кърмата, всичко е измислено...

Айде, аз изчезвам, докато не са ме подпукали.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th May 2013, 19:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не бе, аз нямах предвид, че ти вменяваш вина! И аз мисля, че психиката на мамата е много важна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засиликонапредипървораждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:40.