IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd March 2014, 09:36
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Тифани, дано всичко по скоро отшуми за да се успокоиш и да почнеш да се радваш на новата си визия. Сигурно и аз ще съм същата паника. Това за косата наистина ще е проблем, че моята е и много дълга....ако не намеря начин сама ще ходя на фризьор . Аз няма да разчитам на близки, защото не съм казала на никой. Свекърва ми е консервативна, а майка ми е медицински работник ...тя просто няма да ми позволи да го направя. Така че ще разчитам на съпруга си. Пожелавам ти да се възстановиш бързо, и скоро да споделяш само позитивни неща
Отговори с цитат
  #72  
Стар 3rd March 2014, 14:19
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ти , стискам палци и на теб) Наистина това с близките го разбирам и на мен ми беше много трудно с тях , мислеха си , че е каприз , а при мен наистина не е така .За болката явно трябва да имаш търпение в началото и да не се паникьосваш постоянно като мен .На теб кога ти е операцията ?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 3rd March 2014, 14:27
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

На 5.03 , на теория, след всичко изчетено във форума , съм наясно с всички усещания след оп., но на практика ще видим на 6.03 .
Отговори с цитат
  #74  
Стар 3rd March 2014, 18:46
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Пожелавам ти успех и всичко да мине безпроблемно и безболезнено ) Дано да си от късметлийките , които на 3 ден вече са на крака , ходят на работа , готвят , гледат децата )
Отговори с цитат
  #75  
Стар 3rd March 2014, 22:00
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета да ви попитам рано ли е за спане настрани , това спане по гръб е ужасно , сабуждам се през 2 часа схваната и изпадам в някаква лудост , имам чувството , че гърбът е все по- схванат с всеки изминал ден .Само се оплаквам , егати мрънкалото ама то не се издържа
Отговори с цитат
  #76  
Стар 4th March 2014, 16:51
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

tifany123, при всеки е ралично. Аз около 10-тия ден започнах да се опитвам да лягам на една страна. Не ме болеше
Отговори с цитат
  #77  
Стар 4th March 2014, 19:48
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
tifany123, при всеки е ралично. Аз около 10-тия ден започнах да се опитвам да лягам на една страна. Не ме болеше
Аз съм 5 ден ,аз не си спомням от години да съм спала по гръб , винаги ми е било неудобно и сега това ми пълен кошмар , ама като сама си го причиних , ще трая . Ще опитам все пак , само да не си навредя , че с тея отоци ме е страх , да не стане гаф
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th March 2014, 09:19
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

tifany123, ти сама ще усетиш кога можеш да легнеш настрани.
Не бързай, не се насилвай. Сама ще го почувстваш....
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th March 2014, 17:50
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Аз съм втори ден и се пробвам настрани, става нещо подобно, но е леко болезнено. Иначе в клиниката ме успокоиха, че може от първата нощ. Аз по принцип по гръб не спя и е много неприятно..
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th March 2014, 20:29
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

И аз спя леко настрани , ама не мога да си легна както ми е удобно, не знам след колко време ще мога да спя както преди , но се надявам да е по-скоро А съм чела , че някои от момичетата са спали по 1 месец само по гръб за мен това е героизъм , не бих издържала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:55.