IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 5th September 2012, 16:06
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69 Виж мнението
Не знам само как ще стане с разреза - моят е под гърдите, а Ильо Стоянов май работеше около ареолата.. или греша..
Грешиш. Даже май повечето му пациентки тук (да не кажа всички) сме с разрез под гърдата.
Отговори с цитат
  #1072  
Стар 10th September 2012, 09:44
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Благодаря за отговора. Това, че разрезът е под гърдата е добре. В момента съм с 350сс, кръгли ПИП. Не искам да увеличавам кубика. Посъветвайте ме за най-близкия възможен кубик кръгли импланти на Макган!
Отговори с цитат
  #1073  
Стар 6th February 2013, 19:47
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Имали още такива като мен с НЕ сменени ПИП?
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #1074  
Стар 22nd February 2013, 02:17
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Да аз и много мои приятелки и познати.Нямам намерение да се подложа на това без основателна причина...Чувствам се добре и не мисля, че ще ми гръмнат или спукат...хахаха. Ще ги сменя след 2-3 години с по големи, но след като родя Разбира се това си е моята гледна точка.Ходя си на прегледи всяка година и да чукам на дърво всичко си е 6
Отговори с цитат
  #1075  
Стар 24th February 2013, 21:39
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

И аз съм с ПИП и нямам проблеми,не се подлагайте на реоперация без причина.
Отговори с цитат
  #1076  
Стар 12th March 2013, 22:05
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Аз не съм ги махнала и доскоро не мислех да го правя, но напоследък се замислих. Нещо имам чувството, че едната стана по-мека от другата и се притесних да не се е спукал имплантът, затова и влязох във форума. Като прочетох тази тема, ми настръхнаха косите.

Утре смятам да се свържа с Динев. Някой знае ли каква му е офертата за подмяна?
Отговори с цитат
  #1077  
Стар 19th March 2013, 00:34
Аватара на one_girl
one_girl one_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 6
Angry

Аз съм с импланти пип от 5 години и определено искам да ги сменя! Когато е топло или ако взема горещ душ , усещам как имплантите ми се втечняват Много се плаша, проблемът е, че не знам кой хирург да си избера тъй като мойте са над мускулно и искам да сменя позицията им в подмускулно.Първоначално се бях спряла на д-р Стоянов, но моя приятелка си сложи при него и отначало всичко беше перфектно,отношението, обслужването в клиниката, даже гърдите и са хубави, Но след 5-6месеца тя забеля, че при движение на ръката, през гърдата минава мускул може би , който я разделя на две и изглежда ужасно....(Иначе ако не си напряга ръката гърдите са и красиви) Отиде на консултация и доктора и казал, че това е Нормално?!? и когато тя настояла за корекция, той се ядосал и казал, ако искаш ще те ..Отворя'' да видим какво е, бил е супер груб и даже не и предложил конкретна дата и излязал от кабинета.Това, което ме отказа от него не е допусната грешка, а това , че казва , че е нормално. Просто не знам , ако му бях дала 4950ев и да постъпи така

Последно редактирано от one_girl : 19th March 2013 на 05:02
Отговори с цитат
  #1078  
Стар 20th March 2013, 17:36
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Вчера ми беше операцията за смяна на ПИП при Др.Юри Асенов.От 390сс на ПИП сложихме 590сс на Мотива.Операцията мина успешно.Оправя грешките на Тонев три часа.Донесе ми инплантите(старите) и трябва да ви кажа,че не са мръднали като цяло.На мен проблема ми беше естетически.Понеже са много меки и са подмускулно бяха се свили в капсулите си и смачкали.Сега се чувствам добре,но си пазя за спомен старите ПИП ки.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #1079  
Стар 20th March 2013, 22:07
Аватара на one_girl
one_girl one_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Честото, много се радвам за успешната ти операция! Така ми се иска всички да са с успешни мамопластики, ще ми е по спокойно преди да легна на операционната
Отговори с цитат
  #1080  
Стар 21st March 2013, 06:08
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от one_girl Виж мнението
Честото, много се радвам за успешната ти операция! Така ми се иска всички да са с успешни мамопластики, ще ми е по спокойно преди да легна на операционната
Благодаря!От теб зависи кой лекар ще избереш.Аз първият път избрах Тонев и сгреших.Слушах приятелки и отидох при него.Не знаех нито инпланти,нито профили.Той си наложи мнението.Сложи ми 390сс среден профил ПИП и резултата плачевен.Пет години носих тоя резил.Сега вече знаех какво да правя.Отидох при Ю.Асенов който слушаше мнението ми и изказваше своето.Така стигнахме до хубавият резултат.
Давай смело и ти да влезнеш в нашият отбор скоро!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.