IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 21st March 2013, 09:51
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Не знам дали съм права, но напоследък започвам да оставам с впечатлението, че успешните операции на Тонев са много малко. Жалко, че недеволните му пациентки, не само си мълчат, но и го препоръчват на приятелки. Аз не бих го направила!
Valenta, не помня дали ти честитих новите СиСи, но да си ги носиш със здраве и много, много да си пастнете! Ще се радвам да видя снимки по-нататък, че и аз имам в бъдещия си план график нещо над 550СС, та да добия горе долу представа как изглеждат.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1082  
Стар 21st March 2013, 10:17
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

М,да,и аз чакам снимки с нетърпение и ме е яд,че се уплаших от 500-те кубика и ако нещо се наложи смяна/да чукна на дърво/ ще са 600 сс
Защо така "изчезват" кубиците след време???
Отговори с цитат
  #1083  
Стар 21st March 2013, 10:21
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Не знам дали съм права, но напоследък започвам да оставам с впечатлението, че успешните операции на Тонев са много малко. Жалко, че недеволните му пациентки, не само си мълчат, но и го препоръчват на приятелки. Аз не бих го направила!
Valenta, не помня дали ти честитих новите СиСи, но да си ги носиш със здраве и много, много да си пастнете! Ще се радвам да видя снимки по-нататък, че и аз имам в бъдещия си план график нещо над 550СС, та да добия горе долу представа как изглеждат.
Благодаря мила!Гръдната ми стана 100см,но стоят много секси.Подгръдната ми е 77.Засега съм доволна,но..все още е рано.Просто 590сс не са нещо фрапиращо и стряскащо поне за мен.Ти сега с колко кубика си?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #1084  
Стар 21st March 2013, 10:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
М,да,и аз чакам снимки с нетърпение и ме е яд,че се уплаших от 500-те кубика и ако нещо се наложи смяна/да чукна на дърво/ ще са 600 сс
Защо така "изчезват" кубиците след време???
Не изчезват кубиците, ами окото ни свиква с тях..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1085  
Стар 21st March 2013, 10:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не изчезват кубиците, ами окото ни свиква с тях..
Отговори с цитат
  #1086  
Стар 21st March 2013, 10:52
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Благодаря мила!Гръдната ми стана 100см,но стоят много секси.Подгръдната ми е 77.Засега съм доволна,но..все още е рано.Просто 590сс не са нещо фрапиращо и стряскащо поне за мен.Ти сега с колко кубика си?
В момента съм с 400СС, среден профил. Подгръдната ми е 80-81см., та при мен е важна и основата на импланта. Аз дори преди операцията се бях заинатила, че искам 375СС, добре че ме предумаха да сложа поне 400. Сега щях да си скубя косите още повече! Със сигурност твоите изглеждат страшно секси! Особено за цицоман като мен!
Деска, според мен, разликата в очакванията ни и резултата е първо, че свикваме с кубиците и второ, когато видим непоставения имплант и ни се струва огромен, но вече поставен, нещата са много по-различни.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1087  
Стар 21st March 2013, 11:34
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
В момента съм с 400СС, среден профил. Подгръдната ми е 80-81см., та при мен е важна и основата на импланта. Аз дори преди операцията се бях заинатила, че искам 375СС, добре че ме предумаха да сложа поне 400. Сега щях да си скубя косите още повече! Със сигурност твоите изглеждат страшно секси! Особено за цицоман като мен!
Деска, според мен, разликата в очакванията ни и резултата е първо, че свикваме с кубиците и второ, когато видим непоставения имплант и ни се струва огромен, но вече поставен, нещата са много по-различни.
Лиде,когато си видях имплантите в кутиите,въпреки че имат 90 кубика разлика помежду си,ми изглеждаха почти еднакви и ОГРОМНИ.Съжелявам,че не сложих по-големите,които бяха на 13 см основа и 400/505 сс/ако не греша/.400 сс-добре,но тези 505 ме уплашиха...Сега вече знам,че нямаше да са толкова страшни нещата,по-скоро широчината на импланта ме плаши.Те сега са ми долепени,а 1 см може би щяха да отиват към подмишниците
Да,очакванията са другото нещо.Колкото и странно да звучи 400 сс е кофичка кисело мляко и не е малко,ама под мускул нещата придобиват друг вид...
Да ти се похваля,че след обяд съм на преглед...най-после.Дано всичко да е о.к.
Отговори с цитат
  #1088  
Стар 21st March 2013, 11:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Всъшност, знаете ли кое прецаква нещата, та започват да ни малеят. Като се замисля, поне при мен това е причината. След операцията се събудих с напращял сутиен, чак ме жилеше. Когато ми свалиха конците и си позволих да ги видя - ехаааа егати секси цицораните имам. След това идва момента на спадането им. Спадат с цял един размер докато сдобият завършения си вид. И точно това спадане ни прецаква. Спомням си, че в третия месец си ги харесвах най-много и исках да не се променят повече, е промениха се - намаляха. В един момент се уплаших, че пак оставам без цици. Те това спадане ни прецаква май всичките.
Отговори с цитат
  #1089  
Стар 21st March 2013, 11:46
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Всъшност, знаете ли кое прецаква нещата, та започват да ни малеят. Като се замисля, поне при мен това е причината. След операцията се събудих с напращял сутиен, чак ме жилеше. Когато ми свалиха конците и си позволих да ги видя - ехаааа егати секси цицораните имам. След това идва момента на спадането им. Спадат с цял един размер докато сдобият завършения си вид. И точно това спадане ни прецаква. Спомням си, че в третия месец си ги харесвах най-много и исках да не се променят повече, е промениха се - намаляха. В един момент се уплаших, че пак оставам без цици. Те това спадане ни прецаква май всичките.
Шокиииии,не ме отчайвай съвсемПо-изчезнали няма накъде!!!
Отговори с цитат
  #1090  
Стар 21st March 2013, 14:56
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Стига бе, Шоки! Верно ли толкова ти спаднаха?

Писала съм и преди, ще се повторя (подесетя по-точно) - моите си бяха D след операцията (и спортния ми, и останалите в последствие), а сега, година по-късно, пак съм си D. Че ми малеят - малеят ми, няма да се самозалъгвам сега, НО е факт, че не са мръднали на размер.
Следващият път поне си знам - 520 МХ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:15.