IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2541  
Стар 3rd December 2011, 20:04
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Казаха ми, че обирането не е силната страна на Стоянов, но пък на Тепавичарова не съм виждала нито един чифт гърди.
Пиши ми ЛС със скайп ще ти покажа моите
Макар, че нямам снимки преди, но си представи най-катастрофиралите малки цици/кожи

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, искам да си кажеш мнението за импланта, който ми препоръча Стоянов?
Амииии, на мен не ми харесва тази ултра висока проекция, стоят ми много изкуственяк, но мисля, че е въпрос на вкус. Дори моите, които са МФ ми се струват доста изпъкнали. Като легна стоят като планини

Според мен, хирурзите ги набутват тия, когато има птоза с цел, ако може да оберат кожата, но то така или иначе ше има обиране.
То по принцип си се прави на два етапа. При мен беше по-скоро изравняване на асиметрията и затова ми обира само едната, но с уговорка, че вероятно по-натам ще има корекция.
Тези които ме виждат гола, казват, че нямало нужда, но аз мисля че има

Нелс, истината е че такива не особено красиви цици, като моите, а и твоите доколкото разбирам, не може да ги направи всеки.
Ето моята дружка се оперира при Тепавичарова, но тя беше с идеален(нулев) старт и и станаха хубави При такива случаи е лесно, няма кожи, няма дори и основа с която да се съобразява хирургът.

Харесвам обирането и минималните белези на Тепавичарова. Тя го прави само през ареолата, дори когато има много кожа.

Даже мисля да направя корекцията при нея и когато вече имам добър "второначален" старт, да ида за нови импланти при Илю Ама и аз ги накъдрям едни
  #2542  
Стар 3rd December 2011, 23:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Ама и аз ги накъдрям едни
Аз много добре ти разбирам логиката!

ИС ми обясни много подробно защо практикува предимно Т-образния метод, като подчерта, че и той искал да го избегне, но понякога се налагало.
Ако се направи поставянето на имплант с раунд блок на едно, от отока и увеличаването на обема на гърдата, се получавало напрежение върху разрезите около ареолата, които се разпъвали и в последствие се получавали грозни белези.
При все, че се избере само раунд блок, напрежението от увеличения обем на гърдата падало само върху разреза около ареолата, а при Т-образния, вертикалния разрез поемал част от него и се получавали по-добри ареоли. Или поне това е, което аз разбрах. Но бях категорична, че вертикален разрез не искам, предложих по-голям кубик да напълни гърдата, и евентуално ще съм хепи дори на едно леко увисване като резултат, замо и само да не съм нарязана.
Оставихме да решим между раунд блок и Т-образен след първия етап, но аз силно се надявам, а и мисля, че няма да има нужда от Т, защото разстоянието м/у зърното и основата на гърдата ми не е голямо - 7 см.

Единствено тази свръх висока проекция ме притеснява, а и височината... не искам да ми почват от врата, но той каза, че съм много слаба в деколтето, така че имам нужда от обем там. На Мишето ми харесват много, така че съм по-спокйна. Абе общо взето ми харесват гърдите, които Стоянов прави, така че смятам да му се доверя.

Мис, очаквай включване по скайп.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2543  
Стар 4th December 2011, 19:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс, с 410 кубика изобщо няма да имаш нужда от обиране, мое мнение.
И не виждам какво те притеснява в профила? Аз съжалявам, че моите импланти не са с по-голяма височина, а ширината е точно колкото на моите, видя как изглеждат. Иначе тук преди време имаше яростни спорове дали ултра високият профил е soft touch или не, но какъвто и да е в крайна сметка, Марисабела твърди, че ги усеща достатъчно меки, така че няма никакво значения какви се водят.

Миссс, с теб сме с еднакви импланти и много ми е странно, че проекцията ти идва в повече и че ти стоят като палатки в легнало положение. При мен се разливат настрана, точно като истинските.

От опит, а и от много четене съм стигнала до извода, че ако са анатомични трябва да са висок или ултра висок профил, имам предвид проекция. В противен случай горният полюс ще остане абсолютно празен и изгледа ще бъде на леко поувиснал бюст, още преди да е започнал да увисва.
  #2544  
Стар 4th December 2011, 22:26
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Nells,ако говорим за мекота-моите(McGhan MX410)са меки,не съм наясно дали са Soft Touch,но наистина са достатъчно меки
Така,че-не се безспокой излишно
  #2545  
Стар 5th December 2011, 00:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Нелс, с 410 кубика изобщо няма да имаш нужда от обиране, мое мнение.
Много силно ми се иска да си права, но се съмнявам...
Тънкия момент е да мина само с раунд блок.
Даже взех да се чудя дали да не изискам по-големия кубик, за всеки случай да напълни добре кожата..
27-FX125-410 - W-12.5 H-13.0 P-6.0
27-FX130-450 - W-13.0 H-13.5 P-6.1

Каза ми, че ми е тясна основата, но не изключи този кубик.. Значи е възможно да го набута?

Иначе за супер високата проекция съм ок вече, гледах доста снимки, не е никак зле.

Ох, искам да взема едно финално решение и да мирясам вече..
Благодаря ви, момичета!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2546  
Стар 5th December 2011, 02:41
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от RedHot : 7th October 2012 на 22:38
  #2547  
Стар 5th December 2011, 10:07
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Нали каза, че са ти FF. В таблицата на макган няма други, които са 425 сс.
Това е висок профил, а проекцията е 5,2 см
Да, видях това в каталога. На втората консултация обаче ми говореше нещо за среден профил, но отново за 425 к.к., каквито не съществуват...
Така или иначе вече съм решила да му се доверя на избора. Кажете ми проекцията как се изчислява - например сега моята гръдна е 90 см, след операцията означава ли, че ще е 95,2 см (90 см+5,2 см проекция)?
  #2548  
Стар 5th December 2011, 13:44
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Момичета, никъде в нета не намирам таблицата на Макган...намирам разни неща, но моите са Natrelle Inspira. Може ли линк да я видя? Според това, което видях, импланти с моите кубици не съществуват.
  #2549  
Стар 5th December 2011, 15:45
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

http://www.allergan.com/assets/pdf/natrelle_catalog.pdf

ето оттук ги гледам аз
  #2550  
Стар 6th December 2011, 10:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
И според мен ще ти се размине обирането с такъв кубик.Пожелавам ти го поне,кожата доста се изпъва след слагане на импланти.
Еми стискам палци, ама ми се струва, че колкото и да ми се опъне кожта, зърната ми все ще са клюмнали на долу..

Както и да е, избрах по-големия кубик и имам вече дата! )

Благодаря на всички за помощта!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.