IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2551  
Стар 6th December 2011, 13:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Не виждам проблем и да ти се поставят 450 сс, Нелс, ако с това ще се избегне Т-образният белег. Нали така и така си го приела като вариант - какво ти пука, че не си раждала тогава - след като така и така ще си с Т - поне нека сега си без, а след това можеш да ги повдигаш, живот и здраве. Поне логиката е такава. Емико е права за това, че анатомичните стоят не само празни в горния полюс, ако не са висок, даже ултра висок профил, но и адски сплескани.
  #2552  
Стар 6th December 2011, 14:09
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
Unhappy

Момичета, дайте ми съвет какво да правя !

Операцията ми е другата седмица при д-р Стоянов , а днес съм болна - хрема и отпадналост...и съм се побъркала,че ще ми отложат операцията.Мислех да си правя кръвните изследвания петъка,но май няма да оздавея до тогава а и незнам какво да пия ,че нали не можело всичко ......?
  #2553  
Стар 6th December 2011, 16:26
Аватара на Angel_Devil
Angel_Devil Angel_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

По-добре му се обади, за да ти каже какво може да пиеш Не се притеснявай, има много лекарства, които са позволени, дори и антибиотик, но най-добре той да ти каже какво да вземеш.Стискам палци всичко да е наред
  #2554  
Стар 6th December 2011, 17:36
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasi Виж мнението
Момичета, дайте ми съвет какво да правя !

Операцията ми е другата седмица при д-р Стоянов , а днес съм болна - хрема и отпадналост...и съм се побъркала,че ще ми отложат операцията.Мислех да си правя кръвните изследвания петъка,но май няма да оздавея до тогава а и незнам какво да пия ,че нали не можело всичко ......?
Никакво приемане на Аспирин-това е основното,което трябва да спазиш.
Кръвните изследвания си ги направи,когато оздравееш напълно-за да бъдат всички показатели в норма.
  #2555  
Стар 6th December 2011, 20:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Гуен, благодаря ти за включването! Определено съм вече спокойна за избора на имплант. От там нататък каквото Бог рече..

Саси, скорострелно оздравяване и успешна операция!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2556  
Стар 6th December 2011, 21:44
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Nells, първо искам да те поздравя за смелостта и решението да промениш визията си в положителна насока. Аз съм оперирана при др. Стоянов преди месец и малко и съмк много доволна. Относно избора на имплантите - сигурно доктора има основание да предложи тези, но мисля , че основата им е тясна едва 12 см., а проекцията и височината високи - може би в твоя случай тази основа е наложителна, но те съветвам най- добронамерено ако позволява да сложиш по-широка основа, да помислиш пв тази насока . Аз съм с МФ модел, основата ми е 13,5 и въпреки , че съм много финна и подгръдната ми е 70 , сега бих сложила дори основа 14см. Импланти FX са подходящи за жени много дълъг торс , тъй като височината им е значителна и съответно зърната ще съм в по-долната част на гърдите, а проекция 6 според мен отива на по-широка основа и повече кубици. Пак казвам това е мое мнение, базирано за моя случай . За теб сигурно са подходящи тези импланти .
  #2557  
Стар 6th December 2011, 22:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Яна, напълно се съгласявам с мнението ти. Ако можех да избирам, бих те послушала на 100% за максимално естетичен резултат.

Обаче става въпрос за физиологични особености - много тясна основа и напълно изпразнен горен полюс, от там идва и тясната основа на импланта и екстра височината. (въпреки, че се притеснявам, да не ми изпъкне ръба на тези високи импланти на гръдния кош, защото ми се четат ребрата там??) Освен това му казах, че не искам зърната ми да са качени на врата, искам по-скоро естествена визия с леко натежал бюст в долната част, може би за това ми избра тези. И може би защото съм сравнително висока - 174 см. Но пък подгрудната ми е 79 см!! и наистина осъзнавам, че няма да е напълно естетически издържано с тази ширина на импланта (която не е 12 см, а 13 см, но пак е малко за моите мерки).. НО! Със сигурност, каквото и да се получи, ще е в пъти по-добре от сегашното положение. ))
Мерси за съвета!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2558  
Стар 6th December 2011, 22:46
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Благодаря за подкрепата !
Живот и здраве , дано и аз се похваля другата сряда
Стискайте палци вторник
  #2559  
Стар 7th December 2011, 13:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Здравейте на всички. Е и аз вече съм в отбора на тунингованите...Току що се прибрах в къщи и веднага сядам пред нета, който толкова ми липсваше. Операцията мина добре. И доктора и сестрите са страхотно мили. Аз малко полудях след операцията. Преди операцията имах силно нетърпение най- накрая това нещо да се случи. Страх нямах никакъв. Операцията ми бее в 9 сутринта. На другия ден си отидох към 11 часа някъде. Няма точен час за изписване, когато дойдат да те вземат тогава те пускат. Когато се прибрах в къщи обаче, вечерта изпаднах в някаква паника и страх. Незнам и аз точно от какво, но си казах, край сега покрай мен няма доктори и сестри ей сега вече ще си ебе майката (извинявайте за грубия израз, ама точно това си помислих.), разтреперах се, чак ми прилоша. Сега съм по-добре, но този страх все още го има, кога по-голям, кога по-малък - страшно ме депресира. Незнам какво ми става. Иначе като болка - ами нямаше болка никаква при мен. Болеше ме единствено кръста и гърба. Пиех си болкоуспокояващи ей така превантивно - едно сутрин и едно вечер и те ми облекчаваха болката в гърба и кръста. Така три дена и спрях да пия всякакви обезболяващи. Гърдите ми са като два камъка в момента,но иначе, въпреки че са още пресни пресни изглеждат много добре. Надявам се и настроението ми да се оправи и да мога да им се зарадвам, защото тъпата депресия в която изпаднах ме кара да съжалявам че съм го направила.
  #2560  
Стар 7th December 2011, 13:14
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Здравейте на всички. Е и аз вече съм в отбора на тунингованите...Току що се прибрах в къщи и веднага сядам пред нета, който толкова ми липсваше. Операцията мина добре. И доктора и сестрите са страхотно мили. Аз малко полудях след операцията. Преди операцията имах силно нетърпение най- накрая това нещо да се случи. Страх нямах никакъв. Операцията ми бее в 9 сутринта. На другия ден си отидох към 11 часа някъде. Няма точен час за изписване, когато дойдат да те вземат тогава те пускат. Когато се прибрах в къщи обаче, вечерта изпаднах в някаква паника и страх. Незнам и аз точно от какво, но си казах, край сега покрай мен няма доктори и сестри ей сега вече ще си ебе майката (извинявайте за грубия израз, ама точно това си помислих.), разтреперах се, чак ми прилоша. Сега съм по-добре, но този страх все още го има, кога по-голям, кога по-малък - страшно ме депресира. Незнам какво ми става. Иначе като болка - ами нямаше болка никаква при мен. Болеше ме единствено кръста и гърба. Пиех си болкоуспокояващи ей така превантивно - едно сутрин и едно вечер и те ми облекчаваха болката в гърба и кръста. Така три дена и спрях да пия всякакви обезболяващи. Гърдите ми са като два камъка в момента,но иначе, въпреки че са още пресни пресни изглеждат много добре. Надявам се и настроението ми да се оправи и да мога да им се зарадвам, защото тъпата депресия в която изпаднах ме кара да съжалявам че съм го направила.
Марковаааааа,стига с депресиите,постигна мечтата си и то без проблеми !!!!!!!!!Трябва само да се радваш и да си спокойна,че всичко мина!А всички ние ,които чакаме за операция, мисля че сме по-депресирани и с право ,защото страха от неизвестното и чакането на 'денят' ....е оооще по-гадно! Така че, радвай се,че си добре и си имаш нови придобивкиии ))
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.