IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2561  
Стар 7th December 2011, 13:29
Аватара на maria_80
maria_80 maria_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasi Виж мнението
Марковаааааа,стига с депресиите,постигна мечтата си и то без проблеми !!!!!!!!!Трябва само да се радваш и да си спокойна,че всичко мина!А всички ние ,които чакаме за операция, мисля че сме по-депресирани и с право ,защото страха от неизвестното и чакането на 'денят' ....е оооще по-гадно! Така че, радвай се,че си добре и си имаш нови придобивкиии ))
И аз това казвам ! Мисля, че след като вече се е прибрала вкъщи, ще се почувства много по-добре. Важното е, че всичко е минало успешно и че е добре, сега трябва да се успокои и да мисли положително !
  #2562  
Стар 7th December 2011, 14:03
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И може би защото съм сравнително висока - 174 см. Но пък подгрудната ми е 79 см!! ))
Мерси за съвета!
Нелс, и аз съм с подобни мерки, но подгръдната ми е 77.
Моите с основа 12.5 са ми много малки, според мен.

Не влизаш в скайпа май

Маркова, Само хубави емоции ти пожелавам с новите придобивки !!!
  #2563  
Стар 7th December 2011, 14:10
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Миссс, с теб сме с еднакви импланти и много ми е странно, че проекцията ти идва в повече и че ти стоят като палатки в легнало положение. При мен се разливат настрана, точно като истинските.

От опит, а и от много четене съм стигнала до извода, че ако са анатомични трябва да са висок или ултра висок профил, имам предвид проекция. В противен случай горният полюс ще остане абсолютно празен и изгледа ще бъде на леко поувиснал бюст, още преди да е започнал да увисва.
Еми, имплантите ни са еднакви, но телата вероятно не.

Може би при мен е така, защото тези импланти са с малко основа за моя гръден кош и имам два пръста разстояние, а като легна става три дори . От външната страна не ми излизат изобщо. И като съм легнала и се погледна ми изглеждат повече високи, отколкото широки При положение, че почти нямам жлеза, направо си личи ръба отгоре и отвътре.

И както вече казах - въпрос на вкус е, Нелс ме попита и и отговорих

Вероятно бих се харесала с анатомични висок профил, но ако са с основа 15. Което означава едни шес`тин кубика примерно, ама нещо не ми се ще...все още

Последно редактирано от миссссс 335 : 7th December 2011 на 14:13
  #2564  
Стар 7th December 2011, 15:48
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Маркова честито и от мен Всичко ще отмине ако ти се постараеш с тая гадна депресия.Радвай се и си мисли за придобивките ти, които както прочетох ти харесват,а това е най-важното.Бъди горда и много много щастлива.
  #2565  
Стар 7th December 2011, 16:00
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Markova2007, честито и от мен! Недей да изпадаш в депресия, че ще разколебаеш всички нас, които още чакаме да дойде денят на операцията. Всичко ще бъде наред, нали си доволна от резултата, това е най-важното! Извини ме ако си споменала, но при теб през ареолата или под гърдата беше разреза?
  #2566  
Стар 7th December 2011, 16:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Благодаря ви момичета, ще ми премине депресията, просто недоспиването и неизкъпването си казват своето. Разреза ми беше под гърдата law.
  #2567  
Стар 7th December 2011, 16:55
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Markova2007, извинявай, че така разпитвам, но защо реши под гърдата - И. Ст. ли ти препоръча? Аз още се чудя и разпитвам. Мерси много! А дренажи имаше ли? Моята приятелка се оперира при Н.Г. в понеделник, но тя беше импланти+повдигане и още е с дренажи..
  #2568  
Стар 7th December 2011, 18:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Markova2007, извинявай, че така разпитвам, но защо реши под гърдата - И. Ст. ли ти препоръча? Аз още се чудя и разпитвам. Мерси много! А дренажи имаше ли? Моята приятелка се оперира при Н.Г. в понеделник, но тя беше импланти+повдигане и още е с дренажи..
Ми доктора ме попита къде искам да е разреза и аз му казах, че ми се вижда най-подходящо под гърдата и той каза, че наистина е така. Не исках да ми се пипат зърната, а под мишницата ми се виждаше доста некомфортно - аз сега не мога да си вдигна ръцете, а пък ако бях рязана под мишницата направо нямаше да ги вдигам кой знае колко време. Дренажи имах един ден, свалиха ми ги преди изписването. Питай за каквото се досетиш няма проблеми.
  #2569  
Стар 7th December 2011, 20:57
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

markova2007 честито и от мен.Радвам се,че всичко е минало добре,сега остава само да им се радваш.
  #2570  
Стар 7th December 2011, 22:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Вероятно бих се харесала с анатомични висок профил, но ако са с основа 15. Което означава едни шес`тин кубика примерно, ама нещо не ми се ще...все още
На мен ми обясниха, че ширината не е концерт по желание? Ако зависи от мен бих сложила 15 см основа, но ми обясниха, че е въпрос на физика - ако мускула се захваща малко по в страни от средата(което при всеки е различно), при отлепянето му се увеличава риска от симастия (сливане на джобовете). Ако греша, ме поправете, бих искала да коригирам грешката, преди да е сторена...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.