IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2591  
Стар 13th December 2011, 14:30
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

markova2007, взела съм си седмица отпуск след операцията и се надявам да се оправя за това време. Едното ми дете е в предучилищна по цял ден, а другото е с детегледачка. Вечерите обаче трябва да разчитам да мъжа ми да се занимава с децата, няма как. Аз се чувствам спокойна и се надявам да бъда както моята приятелка - тя на 05.12 се оперира при Н.Г. при това не само импланти, но и повдигане и махане на кожа. И тя има две деца като моите и е в същата ситуация и се справя без проблем - вече не я боли, само като става от леглото малко. Даже в петък сме на моминско парти и тя ще си бъде с нас.
  #2592  
Стар 14th December 2011, 10:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Скъпа, ти си знаеш, то при всеки е различно - едни ги боли други не и така нататък. Аз от към болка нямах проблеми не ме е боляло дори и като мускулна треска - грам. Болеше ме гърба и кръста доста. Но 10 дена ходя като робокоп някакси самото движение ми беше трудничко, а и аз съм си повечко плашлива от колкото трябва. При мен точно това беше проблема и с депресията- страха след това. Пожелавам ти всичко при теб да мине от лек7о по-леко.
  #2593  
Стар 14th December 2011, 10:11
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Скъпа, ти си знаеш, то при всеки е различно - едни ги боли други не и така нататък. Аз от към болка нямах проблеми не ме е боляло дори и като мускулна треска - грам. Болеше ме гърба и кръста доста. Но 10 дена ходя като робокоп някакси самото движение ми беше трудничко, а и аз съм си повечко плашлива от колкото трябва. При мен точно това беше проблема и с депресията- страха след това. Пожелавам ти всичко при теб да мине от лек7о по-леко.
Благодаря ти много за подкрепата. Аз също съм голяма параноя и се опасявам, че по-скоро не физически, а психически ще имам страхове, подобно на теб. Но се надявам бързо да ги преодолея. Ти по-добре ли си вече? Има ли нещо конкретно, което да те притеснява?
  #2594  
Стар 14th December 2011, 11:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Благодаря ти много за подкрепата. Аз също съм голяма параноя и се опасявам, че по-скоро не физически, а психически ще имам страхове, подобно на теб. Но се надявам бързо да ги преодолея. Ти по-добре ли си вече? Има ли нещо конкретно, което да те притеснява?
По-добре съм да. Притеснява ме единствено този страх, който за мен е неочакван. Не знаех че съм такава паника. Например аз си живея сама с детето, а сега от както съм в къщи съм накарала майка ми да дойде да спи при нас иначе ми е супер неспокойно. Иначе всичко си е наред, е имаго още дискомфорта от спането и през деня все внимавам как ходя, как сядам - чак прекалено. Цялата съм се схванала. И едва чакам да започнат да омекват гърдите, но е още рано. сеедно камъни нося.
  #2595  
Стар 14th December 2011, 11:57
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
По-добре съм да. Притеснява ме единствено този страх, който за мен е неочакван. Не знаех че съм такава паника. Например аз си живея сама с детето, а сега от както съм в къщи съм накарала майка ми да дойде да спи при нас иначе ми е супер неспокойно. Иначе всичко си е наред, е имаго още дискомфорта от спането и през деня все внимавам как ходя, как сядам - чак прекалено. Цялата съм се схванала. И едва чакам да започнат да омекват гърдите, но е още рано. сеедно камъни нося.
Страх те е организмът ти да не отхвърли имплантите ли (макар никога да не съм чувала за подобно нещо) или от инфекции и подобни неща? Няма защо да се страхуваш мила - мисля, че това е една от най-рутинните операции, ти си избрала добър лекар, качествени импланти - така че всичко ще бъде наред сигурна съм.
  #2596  
Стар 14th December 2011, 12:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Имам един въпрос към оперираните. Дишането ми е някак затруднено. Отначало мислех че е заради силно стегнатия сутиен, но сега започнах да го свалям през деня и пак имам чувството че въздух не мога да си поема - нещо като задух. Имали ли сте и вие този проблем след операцията?
  #2597  
Стар 14th December 2011, 13:49
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Имам един въпрос към оперираните. Дишането ми е някак затруднено. Отначало мислех че е заради силно стегнатия сутиен, но сега започнах да го свалям през деня и пак имам чувството че въздух не мога да си поема - нещо като задух. Имали ли сте и вие този проблем след операцията?
markova2007, моята приятелка има същия задух, явно е временна странична реакция.
  #2598  
Стар 14th December 2011, 16:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
markova2007, моята приятелка има същия задух, явно е временна странична реакция.
Благодаря ти мила, значи си е нормално....
  #2599  
Стар 16th December 2011, 18:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

[QUOTE=markova2007;763771] "Ми и аз незнам. Първо изпаднах в някаква страхова невроза, започнах да сънувам и кошмари. Постоянно мислех че ще ми се случи нещо лошо. А сега просто ме тормози целия дискомфорт и най-вече пустото спане, което почти липсва. Надявам се скоро всичко това да премине. Просто реших да го споделя тук това мое състояние, като евентуална реакция на бъдещо опериращите се, да знаят че и това може да се случи. "
Ми и аз уж не съм депресивен тип, ама и аз не бях на себе си 3-4 дни след операцията. Детето ми беше на почти 3 години, ама аз нищо не можех да правя и това определено ми е повлияло много. Бях получила сърцебиене, даже пих таблетки А до Я - за да победя стреса (както пише на кутията им). Сега ми е смешно, ама тогава хич не ми беше до смях. Чудех се защо въобще съм се оперирала - явно бая криво ми е било. На 5-тия ден отидох на работа и тогава всичко се оправи.
  #2600  
Стар 16th December 2011, 19:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Имам един въпрос към оперираните. Дишането ми е някак затруднено. Отначало мислех че е заради силно стегнатия сутиен, но сега започнах да го свалям през деня и пак имам чувството че въздух не мога да си поема - нещо като задух. Имали ли сте и вие този проблем след операцията?
Мда, май имаше нещо такова. Ама бързо отшумя (може би със стреса). Според мен е от прекаленото стягане на мускулите - операцията ги травмира, после ние се стягаме без да искаме, дишаме повърхностно, знам ли ...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:34.