IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3081  
Стар 1st February 2012, 22:12
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Изцяло подмускулно не означава,че имланта е целия покрит от мускула, а че не се срязва косталната глава на мускула (това е в долната му част) и независимо от достъпа имланта се подпъхва от страни на мускула (от към мишницата ). Ако се слагат с аксиларен достъп обаче , трябва да се използва ендоскоп , за да може хирурга да вижда, иначе работи на сляпо и няма как да не разкъса мускула. Това са моите скромни познания. Дано съм се изразила рзбираемо.
  #3082  
Стар 1st February 2012, 22:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
Изцяло подмускулно не означава,че имланта е целия покрит от мускула, а че ....
Аз точно това подозирах, но лаишки се подведох преди време и го приех термина буквално.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3083  
Стар 1st February 2012, 22:18
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Всеки си пише, без да чете останалите коментари

Баси и лудницата, оттеглям се
  #3084  
Стар 2nd February 2012, 09:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Аз изгледах клличето с пресконференцията относно имплантите и като че ли др.Ефремов ми направи добро впечатление Чудя се дали да не отида и при него за една консултация относно мойте проблеми.Трябва да се поразтърся в по стаите теми за отзиви за него,но така на прима виста ми се стори доста компетентен.Аз до сега съм имала вземане даване с Н.Г. и Ильо С. и двамата са свестни ,но при тино един от двамата не бих повторила Сигурно ви звучи страно това изказване.......... Та сега към решила да проуча Ефремов,ама ми се въри в главата ,че от него май имаше повече недоволни........Почвам да търся теми и да чета
Когато отидох при Стоянов да ми свалят конците станах свидетел на разговор между сестрите, които стояха при мен докато чакаме доктора и си говореха какви операции имат тия дни и едната каза - тази седмица са двете момичета от Ефремов дето ще реоперираме.
Така че незнам.
  #3085  
Стар 2nd February 2012, 09:36
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Момичета, моля някоя от вас да постне линк с таблицата на МакГан, защото в сайта на Алерган не откривам...вероятно в моя телевизор е повредата
Насочила съм се към тях в резулат на ровенето и събирането на инфо през годините.
Сетих се и още нещо - мекотата зависи и от самата обвивка, нали така? Грапавата е най-добрият вариант доколкото ми разбира главата, а дали имплант с такава е достатъчно мек?
  #3086  
Стар 2nd February 2012, 10:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

http://www.plasticaestetica.it/wp-co...mcghan_cui.pdf
  #3087  
Стар 2nd February 2012, 12:46
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

  #3088  
Стар 2nd February 2012, 14:08
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Момичета прави сте,не си заслужава за нещо такова да се рискува с кой да е Обаче се чудя относно мекотата,аз ли не съм вред ,но като бях при Н.Г. и като ми даваша да опипвам разични имплати , е въобще не усетих разлика в мекотата,после при Тепавичарова поисках да пипна един софт тъч и един Ментор и пак не усетих разлика............,даже се замислям дали тя въобще ми е дала да пипна соф тъч/истински или нещо дрга/защото и самата тя ми обясняваше ,че нямало разлика...............
  #3089  
Стар 2nd February 2012, 14:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Прекалено меките за мен са ненадеждни. ПИП-ките го доказаха. Пукат се лесно и после се разтичат по тялото.
Тепавичарова не случайно никога не е работила с тази марка. Дори за Евросиликон няма добро мнение.
__________________
Ordnung muss sein!
  #3090  
Стар 2nd February 2012, 14:30
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Най-надеждно е да си мушнем по две павета Лъке, никогаШ няма да се разтекат

ПИПките се пукат, не заради това, че са меки, а защото са направени от некачествени евтини и опасни за организма материали !

Сигурна съм, че "геният" химик, който ги е създал, може да направи същите л*йна с по-гъста текстура и те пак ще са опасни за човешкия организъм !

Последно редактирано от миссссс 335 : 2nd February 2012 на 14:41
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:12.