IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 26th October 2011, 22:13
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Сисе, ти как си? Какво стана, доволна ли си от Тепавичарова? Как са циците?
Отговори с цитат
  #462  
Стар 27th October 2011, 01:04
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Аз с риск да разяря жестоко ЛъкитУ, май взех се замислям за Стоянов вторият път.... ....подчертавам - замислям се, а не че съм взела решение
Тази "безумна" идейка ми мина днес за първи път светкавично през главицата, докато му разглеждах снимките в сайта.
.... ще видим дали ще узрее

П.П. Миссссс 335 съм, ама не мога да си вляза в профила
Отговори с цитат
  #463  
Стар 27th October 2011, 03:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗКУСИТЕЛНА Виж мнението
май взех се замислям за Стоянов вторият път....
Защо искаш да се реоперираш?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #464  
Стар 27th October 2011, 07:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

MиЦката определено е решила да ме разразява.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #465  
Стар 27th October 2011, 08:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗКУСИТЕЛНА Виж мнението
Аз с риск да разяря жестоко ЛъкитУ, май взех се замислям за Стоянов вторият път.... ....подчертавам - замислям се, а не че съм взела решение
Тази "безумна" идейка ми мина днес за първи път светкавично през главицата, докато му разглеждах снимките в сайта.
.... ще видим дали ще узрее

П.П. Миссссс 335 съм, ама не мога да си вляза в профила
Мисссс разгледай и снимки на потребителки във форума оперирани при него. Аз поразгледах доста и резултатите много ми харесват. Повечето от тях съм видяла малко след операцията и гърдите им изглеждат оформени и красиви дори в началото.
Отговори с цитат
  #466  
Стар 27th October 2011, 08:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Много раздалеченки ги прави Стоянов май, а? (изключая тези на Марисабела)
И освен това не прави дренажи....не, мерси!

Пък не дай си Боже да имаш проблем, ще те отсвири и ще ти каже мило и любезно, че всичко е нормално. Аз пък точно от форума познавам момичета, които са били при него и са ми ги казали тези неща.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #467  
Стар 27th October 2011, 08:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За разделечени не съм особено съгласна, защото всички гърди които гледах разстоянието между тях е перфектно. Но и той както всички доктори не е идеален и за негови грешки съм чула, но и за абсолютно всички доктори съм чувала и лоши неща. Просто се ръковдя от негови гърди които видях малко след операцията - просто перфектни поне за моя вкус. Всеки да си преценява сам за себе си. Нещото, което много ме ядоса в този форум е, че има потребителки недоволни от своите доктори и с лоши резултати, но не казват, а когато някое момиче си направи операция и тя не е сполучлива и си го каже, веднага я засипват с писма на лични- ехо не си сама и ние сме от пострадалите. Е аджаба, сливи ли има досега в устата, виждаш че съм тръгнала да се оперирам при еди кой си, защо не ми написа това съобщение преди операцията, а дебнеш като хиена да пострада някой. Колко върли защитничики имаше тук на някои доктори, които сега са тръгнали да си правят реоперации от тях. По-добре никой да не прехвалва доктора си, че застраховани няма и после става за смях.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 27th October 2011, 09:09
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Добре, мъдро изказване.
Аз явно имах късмет да ме насочат някои пациентки на Стоянов против него, защото и аз натам се бях запътила...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 27th October 2011, 10:59
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Много раздалеченки ги прави Стоянов май, а? (изключая тези на Марисабела)
И освен това не прави дренажи....не, мерси!

Пък не дай си Боже да имаш проблем, ще те отсвири и ще ти каже мило и любезно, че всичко е нормално. Аз пък точно от форума познавам момичета, които са били при него и са ми ги казали тези неща.
Моите и сега не са особено приближени, даже разстоянието е едно от нещата които ме дразнят ужасно. Но то предполагам се дължи и на размера.


Дренажите вече ги предъвкахме стотина пъти

Пък Тепавичарова няма да те отсвири, нали ? Ше те покани мило и любезно на корекцийка за 2-3 хиили леФа

Аз знаех, че ше плащам допълнителна корекция, така че съм подготвена за парите, но като гледам снимките на Стоянов , чисто естетически ми допадат повече неговите резултати. Тук обаче има и онзи момент, че той естествено на сайта си ще сложи готините цици и перфектните резултати

Не мога да разбера Лъке, защо искаш да се хвали само един хирург и да се плюят всички останали ? Това че Стоянов има добри резултати, не прави Тепавичарова не добра. И не забравяй, че след няколко години тя ще се пенЦионира окончателно
Отговори с цитат
  #470  
Стар 27th October 2011, 11:07
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Сисе, ти как си? Какво стана, доволна ли си от Тепавичарова? Как са циците?
Мария много съм доволна от Тепавичарова мисля ,че е добър специалист и си върши работата не през пръсти както се казва. Колкото до това как съм ами добре имам си леки болежки тук и там, но все пак съм си доста прясна и няма как да не е така. Надявам се скоро вече съвсем да си вляза в графика на търчане по малкия, че все пак децата си искат своето Друго не се сещам ако има въпроси питай мило.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:05.