IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 23rd January 2012, 16:30
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Нелке представям ти се с дълга бяла брада ,кръгли очилца и островърха шапка )

Искам да попитам:
защо някои да имат масажи други не?
защо някои имат лента за няколко дена и я махат ,а други трябва да носят сутиена за поне наи малко 3 месеца ?
защо някои ги лепят а други ги шият ??
Да ви се помоля да ми отговорите )
Отговори с цитат
  #982  
Стар 23rd January 2012, 16:34
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

Искам да попитам:
защо някои да имат масажи други не?
защо някои имат лента за няколко дена и я махат ,а други трябва да носят сутиена за поне наи малко 3 месеца ?
защо някои ги лепят а други ги шият ??
Да ви се помоля да ми отговорите )
Защото всичко е индивидуално. Както и препоръките на хирурга за следоперативния период. Всеки вярва в нещо и отрича друго, заради собствените си наблюдения при пациенти.
Отговори с цитат
  #983  
Стар 23rd January 2012, 16:43
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Защото всичко е индивидуално. Както и препоръките на хирурга за следоперативния период. Всеки вярва в нещо и отрича друго, заради собствените си наблюдения при пациенти.
Да предположим ,че е така..В такъв случаи на кои да вярвам ?? коя методика е наи- вярна и правилна ??
Отговори с цитат
  #984  
Стар 23rd January 2012, 16:47
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Да предположим ,че е така..В такъв случаи на кои да вярвам ?? коя методика е наи- вярна и правилна ??
На вашия хирург, естествено. Нали сте го избрали, защото му вярвате?! Той е човекът, който отговаря за вашия индивидуален случай.
Отговори с цитат
  #985  
Стар 23rd January 2012, 16:50
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз вярвам единствено и само на Тепавичарова, с риск да бъда обявена за фанатик.
Тя дори е твърдо против мазането на белезите.
Правилото е - всеки да си слуша хирурга. Защото после, ако стане нещо, той ще ти каже: "А ти защо не ме послуша или не направи еди-какво си, като аз бях казал еди-що си"
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #986  
Стар 23rd January 2012, 17:03
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Добре де,,всеки си вярва на хирурга..а на горните въпроси кои ще ми отговори??
На какво се дължи разликата ?? на начина на работа и методика на хирурга или до оперирания човек ,до начина му на живот,здраве,кожа,??
Отговори с цитат
  #987  
Стар 23rd January 2012, 17:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мисля, че до методиката на хирурга
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #988  
Стар 23rd January 2012, 20:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Хирурга е този който преценява тези неща за ленти, масажи и така нататък за всеки пациент индивидуално. Ето на мен след като ми свали дренажите ми сложи лента и ми каза вечерта преди да си легна да я сваля, а на друго момиче оперирано след мен, със същите импланти и профил й беше казал, същия хирург да носи лентата няколко дена. Попитах го моя хирург за масажи, каза ми че не са нужни. На мен ми сложи дренажи, но знам момичета на които не е слагал дренажи. Така че както ти е казал хирурга така процедираш.
Отговори с цитат
  #989  
Стар 24th January 2012, 18:14
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте, ето ме и мен вече вкъщи. Вчера операцията ми мина добре, чувствам се добре. Аз имах дренажи 24 часа, като се събудих бях с ластична лента, която днес преди да ме изпишат я махнаха. Не ме е боляло много, даже сега се чудя дали да пия обезболяващо, понеже не ме боли, а ме придърпва само.

Иначе имам чувството, че гърдите ми започват от гърлото,, но знам, че е временно усещане. Ще кача снимки като ми ги покажат - все още не съм ги видяла на живо, а само през сутиена.

Благодаря на всички за подкрепата! Сигурно сега и аз ще започна със следоперативните въпроси и притеснения.
Отговори с цитат
  #990  
Стар 24th January 2012, 18:22
Bella2 Bella2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране за Д-р Ильо Стоянов

Защо не цитирате имената на хирурзите? После защо има пострадали!!! Ето аз си изпатих - некадърна операция,гърди - на които зърната са на различни места,едната по-голяма,другата по-малка,едната по-увиснала и за всичко трябва да ''благодаря'' на Д-р Ильо Стоянов!!!!!! Оказа се,че ме изписаха с температура,не са ме обезкръвили добре по време на операцията и после е взел да кърви кръвоносен съд. Сега не мога да си гледам гърдите...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:03.