IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1301  
Стар 12th January 2014, 00:49
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Аз си бях избрала форма и кубици, докторката препоръча малко повече, но мен ме достраша и сложихме моя първоначален избор - 295сс. При други доктори не бях ходила, направо при Заякова и на първата консултация капарирах операцията - много се бях навила и като видях колко е натоварено там не исках да отлагам и ден. Междудругото първият свободен ден за операция беше след близо месец. Какво друго да ти кажа...идея си нямах от упойки, анестезиоложката ми каза какво ще ползва ама аз и хабер си нямах какво е това и казах само ок. Всички казват как се събуждат от упойка като след дълбок сън ама при мен не беше така - дали е до организъм или от типа упойка не знам, ама в секундата която се събудих почнах да вия от болки...но се забравя - пак бих го направила Изследвания ми назначи Ехо и пълна кръвна картина. Операцията беше 7600лв - включва всички превръзки, контролни прегледи и сутиена Триумф. Сестрата която стоя с мен през ноща беше ангел небесен побърках я цяла нощ - вдигни леглото, пусни го пак долу, пак го вдигни и така докато осъзная, че няма да се наместя удобно както и да постави това легло а тя даже не ми се изнерви..откачена работа..
Отговори с цитат
  #1302  
Стар 12th January 2014, 00:52
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

аа забравих да ти кажа, че се бях филмирала много с тия капсули и Заякова за да ме успокои ми каза, че е имала 3-4, а била с еди си колко операции - не помня колко каза, че беше минути преди да вляза в операционната и бях в шок ама бяха много де..
Отговори с цитат
  #1303  
Стар 12th January 2014, 09:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Притесненията са ви повече, отколкото е в реалността. След месец всичко си е както преди, но с едни цици в повече.
Подкрепям!
Трябва просто да си осигурите помощ първите 2 седмици (като първата ще сте най-зле естествено). За тези 2 седмици и децата ще свикнат, че мама е "болна", и вие ще свикнете да се пазите.
Отговори с цитат
  #1304  
Стар 12th January 2014, 10:45
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Там е работата че няма на кого да ризчитам..А какво мислете за това че рано или късно пак ще трябва да се подлагате на операция, предполагам че не са доживотни, а и тялото се отпуска след време.. Някой може ли да каже дали болката е сравнима със секциото? И колко време след оп съпруга ми ще може да им се радва безболезнено?
Отговори с цитат
  #1305  
Стар 12th January 2014, 11:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аз разчитах само на мъжа ми, но съм с 1 дете, което тогава беше на почти 3 години. На 4-тия ден бях на работа, никой нищо не разбра, бях като много много схваната. Не шофирам.
Ако не можеш сега, можеш да го отложиш във времето. Тогава гаранция пак ще се чудиш. Мъжът ти ... след половин, един месец - според зависи.
Отговори с цитат
  #1306  
Стар 12th January 2014, 15:58
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета отказвам се! Влязох в темата за капсулна контрактуда и прочетох ужасни неща..има тооолкова много жени пострадали с над 3 операции които са с импланти от1,3 дори 5г,и се въртят в един порочен кръг от несполучливи оп. Има пострадали и от Стоянов, а четох негов изказ, че за 12г нямал нито една капсулна к.Темата е от 2009г, но едва ли от тогава нещо се е променило, все пак проблема не е свързан със вида на импланта, а ...никой не може да каже.
Благодаря на всички отговорили. Най-искрено пожелавам на всички престрашили се за тази интервенция никога ама никога да не ви се случва такова нещо, да си ги носите гордо живи и здрави!
Отговори с цитат
  #1307  
Стар 12th January 2014, 16:32
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Аз още не съм се отказала, мисля, че нещата доста са се променили от 2009г до сега. Все пак са понатрупали доста опит от тогава и докторите знаят какво да неправят. То е ясно, че има риск, но едва ли рискът е по - голям отколкото при едно секцио.
Има ли скоро оперирали се при Стоянов? Разбрах, че графика му е много натоварен. Колко време след консултацията евентуално прави операциите?
Отговори с цитат
  #1308  
Стар 12th January 2014, 23:18
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Момичета, явно не го искате достатъчно силно, за това сте толкова раздвоени в желанието си. Рисковете при такава операция са не повече, отколкото при всяка друга.
Аз броя своята операция, като едно от най-хубавите неща, които съм правила за себе си.
Имам прлиятелка, която живее във Варна, а се оперира в София. Пътят не е проблем. Имам и такива с малки деца - също не е проблем. Шофирането също не е болка за умиране особено, ако колата е автоматик. Нооооо, вие си знаете. Няма да налагам мнение. Просто искаш ли нещо наистина силно, начини се намират. Щом се двоумите, значи не ви е дошло времето още.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1309  
Стар 12th January 2014, 23:22
viv_pl viv_pl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Момичета, от едно известно време ме тормози мисълта, че имплантите са ми слезли прекалено надолу. Започнах да се вглеждам във всички жени и установих, че разположението на гърдите зависи от тялото, на едни са по високо, почти до мишниците, а на други по- надолу.
Как да разбера дали се побърквам нещо или наистина имам повод за притеснение и несполучлива операция.
Уточнявам, че нямам никакъв проблем или болка. Мина повече от година от операцията ми.
Отговори с цитат
  #1310  
Стар 12th January 2014, 23:58
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Вив, ако 5-6 от нас които са оперирани и са изгледали по няколко хиляди снимки на цици ще са достатъчно обективни да кажат дали са долу или не. Ако решиш - прати снимки. Ако ли не - отиди на консултация, но не при този който те е оперирал...това е моя съвет
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.