IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1371  
Стар 27th January 2014, 21:41
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Амфибиа на мен за гърба ми изписаха фламексин. Едно прахче сутрин и едно вечер малко преди лягане. Той ме спасяваше от болките в гърба. Мен само гърба ме болеше кофти. Попитай за тези прахчета.
Ужасно е! Бях се приготвила за болки в гърдите, обаче това с гърба не съм го очаквала! Благодаря ти за инфото, хич нямя да питам! Утре направо ги купувам!
Отговори с цитат
  #1372  
Стар 27th January 2014, 22:56
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

на мен фламексина ми раздираше стомаха. отказах се след второто прахче
Отговори с цитат
  #1373  
Стар 28th January 2014, 09:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от FarNiente Виж мнението
на мен фламексина ми раздираше стомаха. отказах се след второто прахче
фламексина задължително трябва да се пие по време на ядене. Изписа ми го Ильо и ме предупреди за това изрично. Само по време на ядене. И нямах проблем със стомаха тогава. Разбира се то си е и индивидуално.
Отговори с цитат
  #1374  
Стар 28th January 2014, 15:07
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Момичета, днес бях при мамолога и за съжаление няма да мога да се подложа на операция за увеличаване на бюста...откриха ми фиброаденоми или нещо такова и то не един, а два...сега трябва а се оперирам, за да ги премахна и ако всичко е наред и ако не се появят отново след 6 месеца или година може да помисля за пластична операция......много съм нещастна и много се страхувам какво ще излезе
Отговори с цитат
  #1375  
Стар 28th January 2014, 19:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лара, мисли позитивно. Най-вероятно са доброкачествени.... важно е да си здрава.... майната им на пластмасовите цици!
Отговори с цитат
  #1376  
Стар 28th January 2014, 20:31
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Лара, стискам палци всичко да бъде наред. До колкото знам са доброкачествени образувания. Все пак е хубаво, че са ги открили сега и знаеш какво е.
Отговори с цитат
  #1377  
Стар 29th January 2014, 10:28
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Лара, стискам палци всичко да е наред! Преди години на сестра ми и махаха фибро аденом беше още ученичка. Знам че са доброкачествени образувания , който се появяват при млади момичета до към 25 години. Повече не се е появявал.
Отговори с цитат
  #1378  
Стар 29th January 2014, 12:41
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, момичета, вчера мина и моята консултация при д-р Стоянов. Специално говорихме за ротацията при анатомичните импланти на МакГан и по повод това ми показа видео заснето при смяната на точно такъв имплант на което се виждаше, че импланта е залепнал за тъканта и се отлепя с механично усилие. Точно заради това каза, че е нужно прецизно поставяне, защото после "не слизат", не се наместват като останалите в джоба, а си остават на същото място, на което са поставени. Аз отидох с идея за кръгли, но си тръгнах с уговорка за анатомични..
Искам да благодаря на всички ви, за годините писане и отдаденост по темата за новите зизи , голямо четене падна, но си заслужаваше всяка минута отделена за това.
Искам специално да благодаря на Шоки и simona_80, които персонално отговориха на някои мои въпроси !
Дано скоро стана част от голямото семейство, насрочих дата 13 март, надявам се изследвания и цикъл да не ми погодят лош номер, че вече сънувам операцията!

Последно редактирано от migla : 29th January 2014 на 14:00
Отговори с цитат
  #1379  
Стар 29th January 2014, 12:50
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lara Croft Виж мнението
Момичета, днес бях при мамолога и за съжаление няма да мога да се подложа на операция за увеличаване на бюста...откриха ми фиброаденоми или нещо такова и то не един, а два...сега трябва а се оперирам, за да ги премахна и ако всичко е наред и ако не се появят отново след 6 месеца или година може да помисля за пластична операция......много съм нещастна и много се страхувам какво ще излезе
Много съжалявам! Сега е важно да не мислиш със съжаление за силикона и най-вече да не прибързваш с лошите предположения. Понякога излишно се тревожим, мисли позитивно! Знам, че на нас ни е лесно да даваме съвети, пък на теб вътре да ти се е свил стомаха, но..
Пиши, споделяй, поне с моралната подкрепа няма да ти е самотно!
Отговори с цитат
  #1380  
Стар 30th January 2014, 18:29
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

migla, няма защо да ни благодариш. С каквото можем да помагаме, ще помагаме. Нали затова сме тук в крайна сметка. Аз съм си задавала моите хиляди въпроси също точно тук в този форум.
Тепърва ще ти изникват въпроси, колкото повече времето минава и датата наближава, толкова повече ще са въпросите ти и страховете ти ще растат. Нормално е!

Lara Croft, не се притеснявай излишно. Сигурна съм, че всичко ще е наред. Здравето е преди всичко. Ще видиш, че всичко ще се нареди!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.