IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 8th February 2014, 12:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мис Бонд, приемаме те в клуба, как ...
Учудвам се, Стоянов да каже максимум 290. Обаче от друга страна - ти искаш пълно С и след като сега си малко В, то с тези кубици определено ще го достигнеш. Така че явно Стоянов се е съобразил с желанието ти.
Може структурата да й е такава, че да не може да побере повече от естетична гледна точка. За всеки случай от 290 до 300 кубика разлика няма никаква. Ако искаш да има разлика трябва да избереш 350 нагоре. Но все пак, като знам Стоянов колко точно око има......Може би ако си му обяснила, че искаш пълна чашка С е избрал този размер. Аз също не исках големи и той ми избра размера по моите критерии, а можех да побера и повече.
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 8th February 2014, 14:01
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Абсолютно съгласна с Шоки, структурата и анатомичните особености са преди всичко водещи при избора. Моя пример е доказателство, категорично в главата си отказвах анатомични и голям имплант, но след като обясних на Стоянов какво искам да постигна и предвид това, което той видя, се оказа, че и в двата параграфа съм грешила . Каза по всички закони на естетиката задължително анатомични. Ако бях сложила кръгли импланти, според него зърната ми щяха да сочат надолу( нещо, за което моя мъж категорично ме предупреди, че не би понесъл , както и щеше да се вижда ръба на импланта в горната част.
Мис Бонд и аз от известно време зубря темите , но четейки старшите ми прави впечатление, че съжаляват някои за малките импланти, така че ако ще се ядосваш с малките си гърди после примоли се за следващият размер поне. Аз съм висока 168 и Стоянов ми "назначи" 410 кубика, ама си нямам почти нищичко.
И аз се чудя за цикъла при изследванията дали е от значение, но надали ще има голямо значение.
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 8th February 2014, 14:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз в момента съм чашка С. Моите са 320 кубика, нисък профил, но клъгли не анатомични. Мис Бонд горе долу на твоите теглилки съм - 162 висока, 50 кг, подгръдната ми е 77 см. Ако искаш ще ти изпратя снимки, дайми само имейл.
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 8th February 2014, 14:55
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Момичета, страхотни сте! Благодаря за бързите отговори!

И аз мисля, че Стоянов избра тези параметри, съобразявайки се с анатомичните ми особености и желанието ми да изглеждат максимално естествени. Той ме премери и каза нещо от сорта, че ако имплантът бил по-голям, ръбът щял да се вижда. Във всеки случай ще се доверя на неговата преценка.

Шоки, много ще се радвам да получа снимки, за да се ориентирам горе-долу какво да очаквам. И-мейлът ми е: mrsbond@abv.bg
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 8th February 2014, 14:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

А моите са 280 и съм чашка С, но имплантите ми са кръгли. (При анатомичните малко се губи, тоест изглеждат по-малки в сравнение с кръглите.) Определено нямах много - между чашка А и В бях. Иначе съм 166 см на 53 кг, а по-точни мерки можеш да видиш в Темата с Мерките и теглилките.
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 8th February 2014, 16:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мис Бонд имаш поща. Едните са 6 месеца след операцията, а другите са от преди месец някъде. Все пак повтарям, че моите са кръгли. Инче Стоянов ми каза да избирам между два кубика-280 и 320 като разлика нямало да има видима въобще и аз избрах 320. А дали анатомичните ще изглеждат по-малки също не съм сигурна. Ако си спомняш теда от форума. Тя беше с анатомични двеста и няколко кубика и бяха доста внушителни.погледни в отдел информация за операция и снимки на страница 7 или 8 някъде - te_dda и виж снимката на аватара. 295 кубика и колко внушително изглеждат. анатомични е тя.

Последно редактирано от Шоки : 8th February 2014 на 16:38
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 8th February 2014, 17:07
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Мис Бонд имаш поща. Едните са 6 месеца след операцията, а другите са от преди месец някъде. Все пак повтарям, че моите са кръгли. Инче Стоянов ми каза да избирам между два кубика-280 и 320 като разлика нямало да има видима въобще и аз избрах 320. А дали анатомичните ще изглеждат по-малки също не съм сигурна. Ако си спомняш теда от форума. Тя беше с анатомични двеста и няколко кубика и бяха доста внушителни.погледни в отдел информация за операция и снимки на страница 7 или 8 някъде - te_dda и виж снимката на аватара. 295 кубика и колко внушително изглеждат. анатомични е тя.
Много ти благодаря за снимките! Гърдите ти са уау, страхотни са, надявам се и моите да се получат толкова добре!
Иначе да, права си, снимката от аватара на te_dda изглежда доста внушително, но пък не можах да разгледам снимките от албума й, където сигурно резултатът се вижда по-добре.
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 8th February 2014, 17:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ако си спомняш теда от форума. Тя беше с анатомични двеста и няколко кубика и бяха доста внушителни.погледни в отдел информация за операция и снимки на страница 7 или 8 някъде - te_dda и виж снимката на аватара. 295 кубика и колко внушително изглеждат. анатомични е тя.
Едно е на аватар, друго е на голо, а съвсем пък различно е на живо.
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 8th February 2014, 18:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Едно е на аватар, друго е на голо, а съвсем пък различно е на живо.
По принцип във форума се качват реални снимки. Спомням си когато Теда пишеше тук редовно и често сменяше аватара си. Всичките й снимки бяха уау. С тази снимка тя показваше какви гърди е получила. Жалко, че вече не пише, за да изпрати голи снимки.Казваш, че едно на аватар, друго на голо и СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО НА ЖИВО. Ако снимките които изпратих не дават точен образ и са съвсем различни на живо мога да поканя Мис Бонд на среща да види разликата от живото предаване .
Мис Бонд, пробвай да изпратиш на Теда лично съобщение. Тя ще получи известие за него по имейла си и може пък да ти отговори.

Последно редактирано от Шоки : 8th February 2014 на 18:38
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 8th February 2014, 19:41
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
По принцип във форума се качват реални снимки. Спомням си когато Теда пишеше тук редовно и често сменяше аватара си. Всичките й снимки бяха уау. С тази снимка тя показваше какви гърди е получила. Жалко, че вече не пише, за да изпрати голи снимки.Казваш, че едно на аватар, друго на голо и СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО НА ЖИВО. Ако снимките които изпратих не дават точен образ и са съвсем различни на живо мога да поканя Мис Бонд на среща да види разликата от живото предаване .
Мис Бонд, пробвай да изпратиш на Теда лично съобщение. Тя ще получи известие за него по имейла си и може пък да ти отговори.
Хах , трябва да призная, че поканата е изкушаваща, но в момента съм в чужбина и срещата няма как да се реализира. Така или иначе съм сигурна, че резултатът на живо е още по-добър. Дори по принцип съм на мнение, че хората на живо са доста по-хубави отколкото на снимки (наблюдения от Фейсбук, освен в случаите на намеса на Фотошоп и на професионални фотосесии).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:12.