IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1521  
Стар 22nd February 2014, 18:14
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

de_ni_ и аз се надявам всичко да е наред, имплантите ще са кръгли, аз настоявах да са такива, иначе док. каза че при моята характеристика може да сложи и двата варианта. Иначе на моята основа 11.3 по спомен,и при моя нулев начален старт каза че повече от 375 не може да сложи. Като гледам снимки на момичета с тези сс изглеждат мнооооого добре, силно се надявам и при мен резултата да е пълна чашка С .
Отговори с цитат
  #1522  
Стар 22nd February 2014, 22:13
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

atina, успех! Аз съм на 4.03 и вече не ме свърта.. Започнах изследванията и се надявам всичко да е ок, че откакто не ям месо, млечни и яйца не съм си пускала кръвни, дано няма изненади. Ако се отложи заради нещо непредвидено ще ридая високо..
Шубето сега се търпи, след консултацията не спах поне седмица и вероятно последните дни пак ще е така. Ех, как ми се иска да е вече минало!
Отговори с цитат
  #1523  
Стар 23rd February 2014, 11:12
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Migla и аз ти желая успишна оп. Моя док, ми назначи изследванията преди да определим датата, след като видя, че всичко е ок я избрахме . Охххх и на мен ми е ужасно притеснено, как ще се оправям после сама с децата...не знам, дано поне да са здравички тогава, че малкия често ми боледува. Между другото Има ли по силно успокояващо от аулина.?
Отговори с цитат
  #1524  
Стар 23rd February 2014, 13:44
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Има. Трамадол например. Аз се бях запасила, но изобщо не ми потрябва.
Изписа ми го личната лекарка, че е със специална рецепта. Не вярвам обаче да имаш нужда от него. Страха е много по-голям от болката.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1525  
Стар 23rd February 2014, 13:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз пиех само фламексин за болките в гърба. Гърдите въобще не ме боляха.
Отговори с цитат
  #1526  
Стар 23rd February 2014, 14:43
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Аз се настройвам за голяма болка, пък ще видим реално как ще се чувствам. Моя приятелка е пила по три аулина, не е могла да си движи ръцете, дори да ходи до тоалетната сама. Ще си запиша и двете лекарства които споменах те.
Отговори с цитат
  #1527  
Стар 23rd February 2014, 16:21
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Аз се настройвам за голяма болка, пък ще видим реално как ще се чувствам. Моя приятелка е пила по три аулина, не е могла да си движи ръцете, дори да ходи до тоалетната сама. Ще си запиша и двете лекарства които споменах те.
atina болката наистина е индивидуално усещане при всяка от нас.При мен първите 10-15 дни сутрин не можех да стана от леглото без чужда помощ, детето не можех да си го вдигна на ръце изобщо /освен това е задължително да не вдигаш нищо над 5 кг. първият месец/. Болките в гърбът ми бяха най-силни, на моменти направо нетърпими, чувсвах се все едно ме е блъснало нещо тежко.В гърдите болката е лека, търпима, но усещането е странно, докато свикнеш ти с тях и те с теб..
До 6-тият месец все ще се променят, докато придобият окончателният си изглед
Отговори с цитат
  #1528  
Стар 23rd February 2014, 17:46
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

atina, да споделя и аз за болката, понеже виждам, че си много притеснена. Аз също се бях подготвила психически за голяма болка и много се притеснявах как ще се справям с детето - тогава на 1 г. и 6 мес. Истината е, че след операцията чувствах дискомфорт и силен натиск в областта на гръдния кош - все едно синът ми е седнал отгоре му с 13-те си кг. Не го вдигах изобщо първите 4-5 дни. Но след това го вдигах до столчето за хранене, до леглото - за да му сменя памперса, да го сложа в столчето за кола и др. такива ежедневни дейности - единствено не си позволявах да го нося!!! На 5-ия ден карах кола, от 3-ия готвех, режех и т.н. Не съм чистила с прахосмукачка и с моп, защото изисква допълнително усилие и мускула контрахира. Проблеми не съм имала... Болкоуспокояващи не се е налагало да пия. Сутрин ми беше неприятно ставането от леглото, но ставах бавно и сама с коремна преса, без да се подпирам много на ръце. Ами не беше изобщо толкова страшно, пожелавам и при теб да е така и всичко да мине гладко и безпроблемно.
Аз също съм с 375 cc., кръгли, среден профил, но с малко по-голям старт и съм чашка D.
Отговори с цитат
  #1529  
Стар 23rd February 2014, 21:13
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

И аз очаквах да вия от болка. Това ми беше най-големия страх. Разказите на мои познати минали по този път варираха от "нищо не усетих" до "идеше ми да умра от болка". Аз естествено очаквах второто и си мислех, че първите просто ме щадят и не искат да ме плашат. За щастие при мен всичко мина много леко. Пила съм един Аулин непосредствено след прибирането ми у дома и то от страх, да не ме застигнат онези болки от разказите, а не защото ме е боляло нетърпимо.
В болницата нямах никакви болки. Питах с какво ме обезболяват и ми казаха, че е коктейл от Лидол+Трамал /Трамадол/. Знаейки, че второто си го имам и у дома, някак си ми действаше успокоително. Само със ставането от легнало положение имах проблем, защото при всяко едно напрягане имах чувството че имплантите ми ще изскочат. И със студа също.

Не се страхувайте е моят съвет. Всичко минава като на сън и осъзнаваме, че сме се страхували напразно.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1530  
Стар 24th February 2014, 16:07
Shushi77 Shushi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,
От доста време Ви чета и събирам полезна информация. Сега реших да Ви пиша за мнение, тъй като живот и здраве и на мен ми предстои операция за увеличаване на гърдите
Доктора ми препоръчва импланти 290 MX или най-много 325 MX, тъй като съм много слаба...но мен малко сякаш ме притеснява тази ултра висока проекция...има ли някоя от Вас с такъв вид импланти и доволна ли е от визията?
Другото, която разбрах за тях е, че са по-твърди...така ли е/
Благодаря ви ))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.