IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1881  
Стар 11th April 2014, 13:41
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
За конците не мога да кажа, моите са от разграждащите се, не са сваляни.
Нито един от сутиените вкъщи не ми става 75В са, защото 60%от чашката е подплънка, и не влизат, а и не мога да ги закопчея. Ще пробвам и с други марки. Между другото очаквах да ми претиска и дразни по шева, но се чувствам прекрасно.
На аватара съм аз. Благодаря за комплиментите!
Guinet ако си по нисичка и по тясна от мен ще изглеждат два пъти по големи, както съм писала и проеди имам приятелка с 350 а изглежда като сексбомба, имено поради изброените факти.
Странно защо не се използват от всички доктори, тези органичните конци..!?

Май съм малко по-ниска (172см,72 подгръдна), ама чак пък два пъти по-големи..аз колкото твойте искам ПЪК

Последно редактирано от Guinet : 11th April 2014 на 13:45
Отговори с цитат
  #1882  
Стар 11th April 2014, 14:16
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Pufpaf благодаря ти за комплимента, но аз никога не бих се шегувала за подобен проблем. Пу, пу, пу .., да не се случва !! А и без това новите придобивки вече се консумират с удоволствие от съпруга ми.
Guinet не ни е кой знае каква разликата , така че предполагам ще изглеждат по същия начин, ако и първоначалният ти старт е бил като моя.... Между другото ултра високия профил не се използва често, аз затова и се бях панирала по едно време, че ще се получат ужасно " два портокала" с голямо разстояние..., но професионалиста си е професионалист.
Ти при кого ще се оперираш и кога?
Отговори с цитат
  #1883  
Стар 11th April 2014, 15:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Една позната веднъж ми сподели, че като казала на нейният съпруг за силикон и той казал: "Само да си сложила и няма да те докосна, аз силиконови кукли не искам".
Та и такива мъже има, макар и това да са според мен предразсъдъци, важно е отгоре, че кожата си е истинска, все пак не лижеш силикон, а истинска кожа и зърно нали.
Не мога да ги разбера такива хора.
Отговори с цитат
  #1884  
Стар 11th April 2014, 18:05
Аватара на brunettexmagic
brunettexmagic brunettexmagic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 28
По подразбиране

И аз се отчитам с аватар. Доктора ми свали конците, вече всичко е ок, боли ме само докато спя.
Отговори с цитат
  #1885  
Стар 11th April 2014, 19:35
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brunettexmagic Виж мнението
И аз се отчитам с аватар. Доктора ми свали конците, вече всичко е ок, боли ме само докато спя.
Малко пречат ресните, но си личи, че са хубкавки!
Atina на 24.04. Ми е операцията При Д-р Стоянов, анатомични импланти среден профил, висока проекция, 375сс..

Вече питах за сутиена (Triumph triaction energy), разбрах, че трябва да е като потниче, с мрежичка между гърдите, но да няма като отделни чашки (поне по изискванията на Др Стоянов)..
Опериралите се при други доктори, същото ли важи?питам защото съм го поръчала вече на сестра ми да ми го купи, та ако вземе малко по - различен дали е толкова фатално. Тя твърди, че във всички магазини, в които го е виждала си имал като отделни чашки?!?!
Отговори с цитат
  #1886  
Стар 11th April 2014, 21:20
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Малко пречат ресните, но си личи, че са хубкавки!
Atina на 24.04. Ми е операцията При Д-р Стоянов, анатомични импланти среден профил, висока проекция, 375сс..

Вече питах за сутиена (Triumph triaction energy), разбрах, че трябва да е като потниче, с мрежичка между гърдите, но да няма като отделни чашки (поне по изискванията на Др Стоянов)..
Опериралите се при други доктори, същото ли важи?питам защото съм го поръчала вече на сестра ми да ми го купи, та ако вземе малко по - различен дали е толкова фатално. Тя твърди, че във всички магазини, в които го е виждала си имал като отделни чашки?!?!
Guinet, спортният сутиен Triumph triaction energy, не е с отделни чашки.Сутиена си е като потник, супер еластичен и стегнат, с мрежа м/у гърдите и целият гръб до закопчаването.Самото закопчаване е 3-и степенно, за да можеш да си го регулираш.Мисля, че последните няколко години ИС предпочита само и единствено Triumph triaction energy за ежедневно носене след операцията.И в интерес на истината почти няма мацки от този сайт, които ако са носили сутиен на Triumph, да имат забележки по него. Носенето му освен, че е препоръчително 1-вият месец след мамото да е постоянно, а после-вечер, е и супер удобен и много комфортен за ежедневието.След време сама ще се убедиш в правотата на думите ми.Във всички фирмени магазини на Triumph имат задължително модела - triaction energy, предлага се в два цвята - бял и черен.Ако го нямат наличен в момента винаги можеш да си го поръчаш и да ти го доставят.Аз така направих при покупката на моят сутиен. Даже преди около месец Triumph бяха направили една хубава промоция, че при покупка на три продукта с тяхната марка - единият ще ти е безплатен.
Отговори с цитат
  #1887  
Стар 11th April 2014, 21:38
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Ok, проблемът е, че не живея в БГ и съм го поръчала на сестра ми, изпратих и линк да го види, а тя ми твърди, че този и давали..както и да е да не Ви занимавам с нашия развален телефон..
Благодаря de_ni, все пак ще е полезно това уточнение и за други момичета, на които предстои операция, че нали на продавачките целта им е да продадат, пък дали ще е това, което търсиш..
Отговори с цитат
  #1888  
Стар 11th April 2014, 22:17
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Ok, проблемът е, че не живея в БГ и съм го поръчала на сестра ми, изпратих и линк да го види, а тя ми твърди, че този и давали..както и да е да не Ви занимавам с нашия развален телефон..
Благодаря de_ni, все пак ще е полезно това уточнение и за други момичета, на които предстои операция, че нали на продавачките целта им е да продадат, пък дали ще е това, което търсиш..
така изглежда сутиена
Attached Images
Тип файл: jpg 1_1_490542.jpg (54,9 КБ, 73 views)
Отговори с цитат
  #1889  
Стар 11th April 2014, 22:29
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Guinet, сутиена, който си ми изпратила на лични е от същата материя, но моделът е различен от този, който обсъждаме.Проблем мисля, че ще са само пезрамките на гърба, понеже са тънки и с метална пластина и няма да можеш да спиш удобно с него.А задължително ще ти е да си с него непрекъснато първият месец и съответно да спиш с него.Не мисля, че ще ти е удобно ако тези презрамки и металните пластинки ти се забиват в кожата и ти се врязват.След мамото, първите седмици те боли почти всичко около интервенцията, даже дишането ти е по-различно от обичайното.Не можеш да си поемеш лесно въздух, понеже усещаш тежест, опъване, дърпане или скубане в областта на гръдният кош. Болят те дори малките мускулчета по ребрата и на гърба.Болезнена е и коремната област.Първите две седмици се движиш леко като робот в горната част на тялото - може и да не успяваш да ставаш сама от леглото.Почти непрекъснато те обливат едни вълни на студено и топло - гърдите ти се чувстват особенно неприятно при това усещане за студ... и всичко това ти го споменавам защото - през цялото време ще си неразделна със сутиена си, така че избери такъв, който да не ти убива и дразни, а да ти е удобно и комфортно с него, макар, че за комфорт през първите няколко седмици и дума не може да става.
Отговори с цитат
  #1890  
Стар 11th April 2014, 22:40
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

ето още снимки..
Attached Images
Тип файл: jpg 211b.jpg (93,5 КБ, 31 views)
Тип файл: jpg 211b-1.jpg (13,7 КБ, 25 views)
Тип файл: jpg 211b-3.jpg (13,8 КБ, 28 views)
Тип файл: jpg 211b-2.jpg (9,7 КБ, 25 views)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.