IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1901  
Стар 13th April 2014, 09:18
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Абе.... не е баш така. По цвета на ноктите и устните анестезиологът наблюдава за признаци на цианоза. И на мен ми казаха, че не е задължително да се махне лака, но е по-добре да съм без. Естествено отидох на операция нелакирана, защото е нормално да ме е грижа повече за здравето ми, отколкото за маникюра. Когато ми вадиха апендицита, отново бях без лак. И двете ми операции са били в модерни болници.
Това, че повечето екипи си затварят очите не означава, че са прави. Дори бих казала, че поемат ненужен риск.
Една седмица без лак не е болка за умиране. И без това в нея не излизаме навън много, много.
Ама това си е мое мнение. Не ангажирам никого с него.
Lide, съгласна съм, че здравето е на първо място пред суетата за красота.Не ноктите, миглите или тенът са от първостепенно значение пред здравословните показатели.Със сигурност е по-важно да се гледа първо здравето.Просто споделих, че не е необходимо чак толкова да се вживяваме в разни предписания, при положение, че досега съм имала няколко операции с пълна упойка и винаги съм била с лак - жива и здрава съм, операциите саминали повече от успешно и без да има значение лакът по ноктите ми.Още повече мацката също ще е на операция при ИС, който направи моята точно с лакирани нокти и без да поиска от мен да съм без лак за операцията.Така че...споделих моят опит, без да ангажирам никой с него!
Далеч по проблемно е да си редовен пушач и да ти предстои операция - това мисля, че е доста по-голям проблем от лакираните нокти!
Отговори с цитат
  #1902  
Стар 13th April 2014, 10:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brunettexmagic Виж мнението
И аз се отчитам с аватар.
Еха ... супер си! От такива снимки ми идват идеи за дамско парти по бански ... Пуф няма да го каним, щото Ша ЗемИ да сЪ гътнИ.
Отговори с цитат
  #1903  
Стар 13th April 2014, 10:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Момичета има мн нови попълнения явно!!! Със здраве да си носите сисите,проблем да не ви създават и мн да им се кефите! Всички сте.... А и да добавя,че в момента по Триумф-ите има 30% намаление на спортните сЮтиени...
Ели, как си, мяркай се по-често?
30% ... да се юрвам тогаз!
Отговори с цитат
  #1904  
Стар 13th April 2014, 11:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Направо ми четеш мислите Инче, точно мислих да напиша - "имайте малко милост момичета", какви са тези аватари Божеее, то не аватари ами направо да ти спре сърцето . Аз с моят чувствителна душевност тука направо ми идвате в повече, от как се джойнах в тоя форума всеки ден пия по един аспирин протект, но така е който си няма кораво сърце и трябва да взимам мерки
Какво беше това обаче от brunettexmagic направо ми омекнаха колената, кака Пам и в най-силните си години пасти да яде
Харесвате ми така, защо не само гърди ами и хубави телца показвате, а аз не един съм казвал колко по важни са те и от гърдите. На brunett тези цици на това фино тяло ми се вижда Огромни, щеше да е хубаво да видим и по голяма снимка, ама надали

Сетих се за един виц, който четох наскоро -

Събрали се човешките органи на събрание да обсъждат кой е най-полезен.
Председателя мозъка почнал да ги изслушва един по един
Пръв се включил черния дроб
- аз съм най-ценен, щото пречиствам кръвта и т.нататък и т. нататък
После се изказал белия дроб
- аз съм най-ценен, щото без мен всички щеше да се издушите
По едно време станал пениса и почнал да говори
- аз съм най-ценен щотоооо...
Обаче мозъка го прекъснал и казал
- стой, стой, не ставай, говори седнал, щото като станеш и ми се замотва мозъка и не мога да мисля.


Същата работа е и при мен, като влезна във форума и мозъкът ми се замотва
Отговори с цитат
  #1905  
Стар 13th April 2014, 12:50
Аватара на brunettexmagic
brunettexmagic brunettexmagic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 28
По подразбиране

Благодаря ви, ще пусна още снимки. 48 кг съм, 375 кубика, като доктора каза, че може и още. Но с тези се чувствам добре.
Отговори с цитат
  #1906  
Стар 13th April 2014, 13:36
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ели, как си, мяркай се по-често?
30% ... да се юрвам тогаз!
Да наистина има 30%, вчера са ми взели прословутия сутиен (47лв) бил последен, явно търсенето е голямо, сега като се позатопли всички сме се юрнали да спортуваме и запълваме пазви
Отговори с цитат
  #1907  
Стар 13th April 2014, 17:17
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

de_ni_, дай боже, никой, никога да няма усложнения по време на операция. За съжаление, 100% гаранция не може да ти даде никой хирург. За това и разписваме онези листове, че сме запознати с рисковете.
Мен също не са ме заставяли задължително да си трия лака, а не съм оперирана при ИС. Взех това решение сама без да се вживявам. Написах мнението си по въпроса, за да може всяка след нас, на която и предстои операция да си реши сама за себе си. А и исках само да отбележа, че никой хирург и анестезиолог не могат да бъдат 100% сигурни, как ще реагира тялото ни по време на операция, та е по-добре да ни обясняват защо е препоръчително махането на лака, пък после ние да си решаваме за себе си. Аз лично бих постъпвала така на тяхно място, защото усложнения от този род може да са мноооооого редки, но не са изключени и после не бих искала да ми тежи на съвеста, дори да съм си вързала гащите по документи.
Сигурна съм, че недай боже при едно усложнение, ако пациентката е с лак на ноктите, докторите после ще си измият ръцете с думите "ние предупредихме пациентката, но тя не ни послуша" дори да не е така, за да си измият ръцете.
de_ni_, изобщо не целях да се заяждам с теб, просто съм възмутена от самоувереността на тези доктори. Явно почнаха да се вземат много на сериозно и да се мислят за богове. Не бива да се залага на зарове здравето на пациентите с такава лекота! Не бива!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1908  
Стар 13th April 2014, 19:16
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Това с намалението в Триумф ми хареса. Ще взема да отскоча и аз да си взема още 1 спортен, да си имам, така или иначе са ми супер удобни, пък и моят се е поизносил и захабил вече от прането.
Отговори с цитат
  #1909  
Стар 13th April 2014, 21:19
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
de_ni_, дай боже, никой, никога да няма усложнения по време на операция. За съжаление, 100% гаранция не може да ти даде никой хирург. За това и разписваме онези листове, че сме запознати с рисковете.
Мен също не са ме заставяли задължително да си трия лака, а не съм оперирана при ИС. Взех това решение сама без да се вживявам. Написах мнението си по въпроса, за да може всяка след нас, на която и предстои операция да си реши сама за себе си. А и исках само да отбележа, че никой хирург и анестезиолог не могат да бъдат 100% сигурни, как ще реагира тялото ни по време на операция, та е по-добре да ни обясняват защо е препоръчително махането на лака, пък после ние да си решаваме за себе си. Аз лично бих постъпвала така на тяхно място, защото усложнения от този род може да са мноооооого редки, но не са изключени и после не бих искала да ми тежи на съвеста, дори да съм си вързала гащите по документи.
Сигурна съм, че недай боже при едно усложнение, ако пациентката е с лак на ноктите, докторите после ще си измият ръцете с думите "ние предупредихме пациентката, но тя не ни послуша" дори да не е така, за да си измият ръцете.
de_ni_, изобщо не целях да се заяждам с теб, просто съм възмутена от самоувереността на тези доктори. Явно почнаха да се вземат много на сериозно и да се мислят за богове. Не бива да се залага на зарове здравето на пациентите с такава лекота! Не бива!
Lide, мила, знам, че не целиш нищо лошо и си много права за всичко написано в поста ти!Просто аз споделих поведенчески модел на доФторите от последната година насам по отношение на операции и пациенти. Решетието си е строго индивидуално за всеки и никой, ама никой не следва да се влияе от това, какво се е случило на другият/гите преди него.Верно, че за всеки си е индивидуално - реакции на тялото, последици и пр. Аз споделих, че въпреки всичко, предвид мнението на докитата, ако си с лак на ноктите не се умира и не следва да се трепери от страх само заради това, че ноктите ти са с лак все пак.Има далеч по важни неща по време и за самата операция извън макияжа - като опит на лекара и екипа, анестезиолога и пр. Освен това си ми симпатична, така че също не целя заяждане)))

Последно редактирано от de_ni_ : 13th April 2014 на 21:22
Отговори с цитат
  #1910  
Стар 13th April 2014, 22:16
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Дени,
Използвам случая да отбележа, че това което виждам на аватара е страОтно!
Изпитваш ли някакъв дискомфорт от тези кубици? Тежест, болки в гърба, неудобство при спане по корем и настрани?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.