IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2401  
Стар 30th January 2015, 12:28
Аватара на rusafa
rusafa rusafa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 6
По подразбиране

според мен той абсолютно не влияе на цикъла . Направих преди 5 години 325 куб и всичко беше наред
Отговори с цитат
  #2402  
Стар 30th January 2015, 16:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Всичко би могло да повлияе на цикъла... от медикаментите, които ти вливат до стрес.... при всеки е индивидуално.
Отговори с цитат
  #2403  
Стар 4th February 2015, 11:44
acilar acilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета!Вече се минаха 26дни от мамопластката ми,а все още лявата гърда много ме стяга,дърпа и боли!Взимам обезболяващи ама ме отпуска за кратко време и пак.Болката е всеедно някой ме реже с нож!Кажете нормално ли е или да потърся доктора?Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2404  
Стар 4th February 2015, 12:47
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Понеже никой не ми отговаря в другата темета, питам и тук.
Здравейте момичета.
Аз ще си правя мамопластика след 2 месеца и половина и аз като много от вас имам нужда от помощ, защото сама не мога да преценя каква големина на иплантите ще е добре. Знам че това се определя от хирурга но все пак не искам да ходя съвсем неподготвена. Бих искала да имам някаква представа. Моята гръдна обиколка е 82 см, подгръдната ми е 76 см а ширината на гърдата ми е 16 см. Виоска съм 168 и тежа 52 кг ако има значение. Гърдите са ми малки и стегнати, първи размер. Бих искала да ми станат на трети. Четох за размери,проекции и тн но честно да ви кажа не мога много да разбера. Ако можете да ми помогнете с каквито и да е съвети ще съм ви много благодарна.
Отговори с цитат
  #2405  
Стар 4th February 2015, 14:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Понеже никой не ми отговаря в другата темета, питам и тук.
Здравейте момичета.
Аз ще си правя мамопластика след 2 месеца и половина и аз като много от вас имам нужда от помощ, защото сама не мога да преценя каква големина на иплантите ще е добре. Знам че това се определя от хирурга но все пак не искам да ходя съвсем неподготвена. Бих искала да имам някаква представа. Моята гръдна обиколка е 82 см, подгръдната ми е 76 см а ширината на гърдата ми е 16 см. Виоска съм 168 и тежа 52 кг ако има значение. Гърдите са ми малки и стегнати, първи размер. Бих искала да ми станат на трети. Четох за размери,проекции и тн но честно да ви кажа не мога много да разбера. Ако можете да ми помогнете с каквито и да е съвети ще съм ви много благодарна.
Няма нужда да си много подготвена за консултацията. Аз се ровех тука с години, но единственото нещо, което ме вълнуваше е кой да е хирурга. От всички момичета исках да ми изпратят снимки, за да видя как изглеждат гърдите им. Страшно харесах гърдите на едно момиче, което беше с кръгли импланти и нисък профил. Нейните изглеждаха така, както си представях да изглеждат моите. Отидох на консултацията и казах на хирурга, че искам гърди, които да не са големи и в никакъв случай да нямат изпъкнал горен полюс. Казах му, че много са ми харесали едни гърди правени при него - кръгли импланти с нисък профил и дали при мен ще станат. Той ме измери и каза, че ще станат и с тях ще постигна точно това, което искам и даже самия той ми определи размера на импланта. Започна човека да ми описва подробно проекциите на импланта, но аз му казах, че тези цифри нищо не ми говорят, за да сдобия визуална представа и той тогава ми намери снимка на компютъра и ми показа - да това бяха моите гърди.
Просто няма как , никое момиче то тук да ти каже сложи си точно такива импланти, с точно такъв профил с еди каква си проекция. Колкото и да се интересуваме от темата и да има и по-запознати от мен, това си е професионална работа и трябва хирурга да ти отговори точно на всички въпроси.
Отговори с цитат
  #2406  
Стар 4th February 2015, 17:29
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Шоки благодаря ти много за отговора. Поне някой да ми отговори ). И аз предположих че няма кой да ми каже точно какви импланти да си сложа, но попитах защото не искам като отида на прегледа когато ще обсъждаме какви да бъдат да съм в пълна мъгла а поне малко да имам представа. Хубавото поне е че и аз знам точно какво искам и гледам из нета за снимков материал да представя на доктора.
Отговори с цитат
  #2407  
Стар 4th February 2015, 19:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Шоки благодаря ти много за отговора. Поне някой да ми отговори ). И аз предположих че няма кой да ми каже точно какви импланти да си сложа, но попитах защото не искам като отида на прегледа когато ще обсъждаме какви да бъдат да съм в пълна мъгла а поне малко да имам представа. Хубавото поне е че и аз знам точно какво искам и гледам из нета за снимков материал да представя на доктора.
Това ти е достатъчно. Обясняваш какво искаш доктора ще прецени какво а ти сложи. Все пак не сме длъжни да сме абсолютно компетентни по всичко. за това са консултациите. Не се чувствай като слабо компетентна.
Отговори с цитат
  #2408  
Стар 4th February 2015, 20:54
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Шоки като чета какво си написала си мисля че аз искам същото естествена визия на гърдите, по-наляти в долната част,не съм виждала снимки на такива гърди.Нагледах се на висок профил ами не ме кефи това нещо за мен и категорично не искам това.Ще те помоля да ми пратиш твои снимки за да направя разликата,защото наистина не съм виждала такива гърди направени как изглеждат- stanislava_fy@abv.bg
Отговори с цитат
  #2409  
Стар 5th February 2015, 02:29
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Хора, съвсем почнах да параноясвам. Ужасно много, повече от всичко друго, искам гърдите ми да са по-пълни в долния полюс, а имам и без друго някакви съмнения, че с висок профил, дори и анатомичен, пак няма да се получи точно така.
Ето това е приблизителният ми идеал за гърди http://www.sportal.bg/news.php?news=501413
Обясних му на доктора какво искам и той не ми предложи среден или нисък профил, но в главата ми още преди самата консултация, все се въртеше мисълта за среден профил и сега като чета се убеждавам в първичната ми идея. Eто снимка на сегашното ми състояние. http://arizonna.snimka.bg/tuning/cici.852422.34816469 (pass: 111999). Някоя от оперираните мацки да ме посъветва относно профила какво да предприема (останалите х-ки на импланта са 395сс, анатомични).

Последно редактирано от Arizonna : 5th February 2015 на 02:37
Отговори с цитат
  #2410  
Стар 5th February 2015, 08:21
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Аrizona. При д-р Пеев ли ще се оперираш. Ти като показа снимката на доктора и му обясни какво искаш..Какво ти отговори...?Нека той реши..какво трябдва да сложи за да получи този ефект.Аз направих грешка като не го послушах..Решихме едно и после след четене на форумите му се обадих и пожелах инплантите да са ми еднакъв размер , въпреки че имам разлика между двете гърди...защото прочетох, някаде че на едно момиче малката станала по-голяма от др..е..сгреших..Сега няма връщане назад...ще си нося кръста .Само доктора знае какво трябва да сложи за да получи това , което ти желаеш..Не се води от тук..Всеки ще ти каже различно.Ще се объркаш и може да вземеш грешно решение. .Вслушай се в доктора...А и между др. имаш страхотни малки гърдички .Да ти кажа честно, ако имах и толкова цица, нямаше да се подлагам....Но каквото и да сложиш като куб .ще ти стане страхотно..

Последно редактирано от silvi4ka : 5th February 2015 на 08:23
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:41.