IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 11th September 2013, 13:59
gulay.emin gulay.emin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте мили дами! Искам да направя корекция на ареолите, можете ли да ми отговорите какви са възможните странични ефекти след намаляването им? Виждам че форума е отдавна и тези които са си направили вече би трябвало да имат впечатления. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #882  
Стар 19th September 2013, 20:11
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте момичета на мен консултациите ми минаха, естествено се спрях на доктор И.С и съм много доволна. Решихме 255кк MF, анатомични и разреза ще е под гърдата, той ми обясни, че ареолите не са ми достатъчно големи за другия достъп. А по-голям имплантант 290кк има шанс ръбовете на имплантантите да мимсе очертават.
Операцията ми е насрочена за 25 ноември.
Отговори с цитат
  #883  
Стар 19th September 2013, 21:50
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Niveas Виж мнението
Здравейте момичета на мен консултациите ми минаха, естествено се спрях на доктор И.С и съм много доволна. Решихме 255кк MF, анатомични и разреза ще е под гърдата, той ми обясни, че ареолите не са ми достатъчно големи за другия достъп. А по-голям имплантант 290кк има шанс ръбовете на имплантантите да мимсе очертават.
Операцията ми е насрочена за 25 ноември.
Успех Niveas , но това 255 кк ми изглежда адски малко , какви са параметрите на импланта
Отговори с цитат
  #884  
Стар 19th September 2013, 23:46
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Долу ширината ( извинете терминологията ми куца) е 11.5см, другия размер е 12см, но на мен ширината ми била за 11 и той каза че 0,5см е ок повече, но вече 1см идвал малко повече и шанса да се очертава е мн голям,а аз съм доста фина както той каза, нямам мн кожа и млечна жлеза
Отговори с цитат
  #885  
Стар 20th September 2013, 08:12
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Niveas Виж мнението
Долу ширината ( извинете терминологията ми куца) е 11.5см, другия размер е 12см, но на мен ширината ми била за 11 и той каза че 0,5см е ок повече, но вече 1см идвал малко повече и шанса да се очертава е мн голям,а аз съм доста фина както той каза, нямам мн кожа и млечна жлеза

а каква ще ти е проекцията
Отговори с цитат
  #886  
Стар 20th September 2013, 08:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аз съм с 280 и за мен (подчертавам: "за мен") не са малки. 11.5 и 12 все пак не са много малко като параметри (предвид пък че и тя е за 11 см ширина). Определено няма да стоят като портокали. Успех!
Отговори с цитат
  #887  
Стар 20th September 2013, 09:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Аз съм с 280 и за мен (подчертавам: "за мен") не са малки. 11.5 и 12 все пак не са много малко като параметри (предвид пък че и тя е за 11 см ширина). Определено няма да стоят като портокали. Успех!
Инче ще ми изпратиш ли снимка. Ти май ми праща преди, но си преинсталирах компютъра и вече нямам никакви снимки. на Нивеа може въобще да не й седят малки. Аз си спомням Теда, една потребителка тук - te_dda - пуснете името в търсачката да ви излезне профила й, тя си е сложила нейна снимка и гърдите й са доста внушителни при положение, че е 295 кубика. Просто Нивеа ако е финна мацка с дребни кости и физика гърдите й ще изглеждат големки въпреки малките кубици.
Нивеас успех ти пожелавам, въпреки че съм сигурна в него след като ще те оперира Стоянов. После да пишеш как си.
Отговори с цитат
  #888  
Стар 20th September 2013, 11:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Чакай да видим имам ли и тук ...
Нямам. Обаче ще си пробвам албума ...
Не ще и албума от тук ... трябва ми малко ровене, ама и време трябва. До вечерта може и да успея.

Последно редактирано от ina.ina : 20th September 2013 на 12:18
Отговори с цитат
  #889  
Стар 20th September 2013, 14:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не я шашкайте с ваште грандоманщини за големи зизи ...ми ако е пъпка на ребро и с много тесен гръден кош как да сложи по-големи?
Отговори с цитат
  #890  
Стар 20th September 2013, 20:52
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Щом толкова е преценил доктора, значи толкова трябва да се сложи.
Както всички знаем, всичко е въпрос на правилни измервания, а не на кубици !
Niveas, успех и от мен и да се похвалиш после
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.