IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 19th April 2013, 18:59
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusi555 Виж мнението
tyning,
ти как си?
възстановяваш ли се?
и при мен е ок ...
дори започнах да си усещам :Гола: вкаменелостите :Girl_haha:
мускулът започна да поддава и определено се чувствам по комфортно
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd December 2013, 16:08
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

А слу4аийно да ви се е слу4вало да ви скърца кожата?На мен то4но така ми стана първо с лявата най отгоре по ръбовете на импланта но на следващия ден из4езна,а на дясната же4е 4етвърти ден.Когато си опипвам кожата и издава един много странен звук,като скърцане и пукане,много странно не мога да го обясня.В4ера малко пов34е си я понатиснах кожата и все едно 4е имах усещането 4е я залепвам и днес сякаш звука се 4ува по малко.Незнам какво е това,но ми се струва дайе 4е тя е по твърда от другата и та я усещтам.Ако някой има идея моля да ми пише.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th January 2014, 00:17
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
А слу4аийно да ви се е слу4вало да ви скърца кожата?На мен то4но така ми стана първо с лявата най отгоре по ръбовете на импланта но на следващия ден из4езна,а на дясната же4е 4етвърти ден.Когато си опипвам кожата и издава един много странен звук,като скърцане и пукане,много странно не мога да го обясня.В4ера малко пов34е си я понатиснах кожата и все едно 4е имах усещането 4е я залепвам и днес сякаш звука се 4ува по малко.Незнам какво е това,но ми се струва дайе 4е тя е по твърда от другата и та я усещтам.Ако някой има идея моля да ми пише.
Девойче, не отлагай минутка повече - за лекар си определено - ушен и психиатър (по обясними причини посочвам точно тази лекари, но ти можеш да разшириш обема на специализираната помощ от която имаш нужда). Скърца ти кожата, пукане и други шумове, лепиш -разлепваш, то не е истина просто!Но пък има надежда - скърцането е намаляло, скоро и ще изчезне, но халюцинациите ти - едва ли!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st March 2014, 14:21
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте , днес ми е втори ден от операцията и вече се побърках от всякакви негативни мисли , защото много ме боли и гледам предимно да си лежа , но пък после ми е по- трудно да правя каквото и да било Усещам си гърдите като два залепени за гръдния ми кош камъка , не мога да си поема дълбоко въздух изобщо супер странни за мен усещания , от който ме хваща бая страх . Моля ви кажете как беше при вас, аз ли съм най- кекавата тук , направо голяма депресия ме в обзела
Отговори с цитат
  #55  
Стар 1st March 2014, 14:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
Здравейте , днес ми е втори ден от операцията и вече се побърках от всякакви негативни мисли , защото много ме боли и гледам предимно да си лежа , но пък после ми е по- трудно да правя каквото и да било Усещам си гърдите като два залепени за гръдния ми кош камъка , не мога да си поема дълбоко въздух изобщо супер странни за мен усещания , от който ме хваща бая страх . Моля ви кажете как беше при вас, аз ли съм най- кекавата тук , направо голяма депресия ме в обзела
Това което описваш е напълно нормално. Сега не можеш и да си вдигаш ръцете, а и не трябва. Ако решиш да излезеш навън ходенето ще ти е ад. Ще ти бълбука в гърдите, може да не можеш и да дишаш като хората, но всичко постепенно ще отшуми.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 1st March 2014, 18:56
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

И аз това се надявам, но усетих преди малко някаква пареща и стрелкаща болка в едната гърда , която отшумя за 1-2 мин и щях да се разрева , мо толкова от самата болка колкото от страха от какво може да е породена . Сега само чакам да минават дните и да мога лека полека да се въстановя :
Отговори с цитат
  #57  
Стар 1st March 2014, 19:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Напълно нормално, както каза Шоки.
Всеки следващ ден ще имаш нови усещания. Едно ще отминава, друго ще се появява. Не се панирай и не го мисли. Намери си някакво занимание, дето да ти отвлича вниманието, така минават по-бързо дните /и нощите/. Свали си няколко сезона на някой сериал например и докато ги изгледаш, вече ще си като нова.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 2nd March 2014, 08:06
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета , нормално ли е само една гърда да ме боли и то е много странно нещо като пробождане -парещо , много ме е страх и е доста неприятно , будя се през нощта от тази болка и ме боли 5 мин и спре , сега пак , утре ще ходя да ми сменят превръзката и нямам търпение , мисля си най- лошото На моменти имам чувството , че ми тече някаква течност , а в същото време няма нищо , явно съм голяма паника , съжалявам че ви затрупвам с моите параноични въпроси , но просто искам да попитам някой преминаш през това
Отговори с цитат
  #59  
Стар 2nd March 2014, 09:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нормално е. И не се опитвай да си вдигаш ръцете, не трябва. Две операции са все пак и това са две отделни гърди така че е нормално понякога да боли само едната. Тази течност вътре също е нормална, всички сме я имали. Това е нерезорбирана течност, която постепенно ще изчезне. Сега аз ще допълня само, защото новите ще го сметнат като ненормално. Но на мен ми трябваше месец, за да спрат всички неприятни неща. Някои казват на третия ден вече карали кола и ходили на работа и всичко било ок, може и така да е, но не при всички. На мен доктора ми каза до месец, месец и половина никаква кола, никъв фитнес и натоварвания. До месец си ме болеше гърба, бълбукаше ми течност в гърдите, тежаха ми, въздух не ми достигаше. На третия месец се пробвах да възобновя спортния си живот, но не ми се получи. Въпреки че не тренирах гърди само от коремните преди в един момент ме прободоха гърдите и спрях. Започнах да спортувам след шестия месец.
Това пробождане както го описваш ми се е слручвало като натоваря нещо гърдата. Случи ми се при коремните преси и при рязко завъртане веднъж на едната страна. Може да се е случило и от вдигане на ръцете. Може да си се подпряла по силно на някоя от ръцете и за това да се е получило. Аз така в болницата без да се усетя се подпрях на дясната ръка за да стана и силно ме прободе гърдата и след това ме понаболваше едно известно време.

Последно редактирано от Шоки : 2nd March 2014 на 09:54
Отговори с цитат
  #60  
Стар 2nd March 2014, 10:26
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ти Шоки , успокоявам се така , просто от всяка болежка се панирам , на мен доктора ми каза , че като цяло операцията е била по- трудна защото съм имала много силни мускули и в епикризата пише , че повреме на операцията се е наложило да разширят джоба и са ползвали за ориентир някакъв нерв , което нищо не ми говори , но предполагам , че е засегнат нерва и може и от това да са болките . Явно ще трябва доста търпение няма как и да не мисля най- лошото постоянно . И аз мислех , че нещо ме съм наред като чета как някои момичета от 3- тия ден ходят на работа , дискотека , простират , а аз за всичко карам майка ми ( добре че е тя ) А да те попитам как си миеше косата , това ми де струва невъзможно поне 1 месец ( дано да греша )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:35.