IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th May 2013, 09:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Питала съм Стоянов,никакъв проблем за кърменето с импланти
Честито на всички бъдещи майки
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th May 2013, 10:06
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Аз също мисля, че няма да има проблем за кърменето след мамопластика, тъй като имплантите са подмускулно и жлезите не се засягат. Не знам обаче колко ще ти е комфортно. Лично аз през бременността си качих 8 кг, 0т 47 станах 55, синът ми се роди почти 4кг., спортувах си до средата на 8 месец, но не натоварвах корем. Може би защото наистина родих раничко и в веднага се възстанових. Аз не съм кърмила нито един ден, но при мен се получи някакво запушване и нямах кърма изобщо, но гърдите ми бяха страшно болезнени и големи.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th May 2013, 11:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ванеса,как се е случило това запушване?Не ти ли казаха подробности,причини,предпо ложения???
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th May 2013, 12:05
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мариса, не знам защо се получи това при мен. Опитаха се с инжекции окситокцин да ми предизвикат слизане на кърмата , но не се получи. Аз родих планово секцио, може и това да е причина, въпреки че сега почти всички жени раждат така. Истината е , че преживях огромен стрес през бременността си, загубих най-близкия ми човек - майка ми и това оказа огромно влияние. За да кърми една жена трябва да е максимално спокойна, а аз не бях. На теб ти пожелавам искрено лека бременност, трябва да знаеш, че ти предстои най- хубавото, истинско и важно нещо в живота. Наслаждавай се на всеки момент от бременността си и очаквай с нетърпение малкото човече
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th May 2013, 12:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Мариса, не знам защо се получи това при мен. Опитаха се с инжекции окситокцин да ми предизвикат слизане на кърмата , но не се получи. Аз родих планово секцио, може и това да е причина, въпреки че сега почти всички жени раждат така. Истината е , че преживях огромен стрес през бременността си, загубих най-близкия ми човек - майка ми и това оказа огромно влияние. За да кърми една жена трябва да е максимално спокойна, а аз не бях. На теб ти пожелавам искрено лека бременност, трябва да знаеш, че ти предстои най- хубавото, истинско и важно нещо в живота. Наслаждавай се на всеки момент от бременността си и очаквай с нетърпение малкото човече
Тъкмо мислих да оповестя и ти ме изпревариБлагодаря ти много за пожеланията
Дано не ми станат някакви млекоцентрали,че сега съм голям размер,а кво остава след това.Или,ако се случи дано няма поражения големи.
Ами то не знам как е възможно нон-стоп спокойствие, но се надявам да кърмя все пак.Това е най-доброто за детето!
От раждалите жени,има ли такива,които не са им нарастнали много????С до колко санта се увеличават?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th May 2013 на 12:20
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th May 2013, 12:24
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Охооооо браво няма да съм сама .... Честито на Бела и на Мариса . Значи ще обменяме опит .. Бременност с импланти )
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th May 2013, 12:32
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мариса, ако много те притеснява кърменето , като наближи момента за раждането поговори с лекаря, възможно е да е да се спре кърмата. В никакъв случай не съм против кърменето, но ако това ти причинява голям дискомфорт, защото ти си с пищен бюст, може и да не кърмиш. Доста се говори, че децата , които не са кърмени имали слаб имунитет, но това категорично не е вярно според мен. Синът ми от от първия ден в клиниката го захраниха с биберон и адаптирано мляко , той изобщо не кърмен , но досега за 3г. 5 месеца е боледувал 2 пъти, а на моите приятелки децата кърмени по 1г . постоянно боледуваха.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th May 2013, 12:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ехааа колко много мамчета. Джуфи, Мариса честито. Мариса, при всеки е индивидуално нарастването на гърдите по време на бременност. То зависи от хормоните тяхното увеличаване. Аз бях дъска и ми се оформиха едни хубави малки гърди, които сместих от чашка А в чашка Б. След това си върнах дъската. Имах приятелка с големи гърди, която въобще не наедря в бюста допълнително. Друга пък стана с огромни гърди. И нищо не зависи от качените килограми при тях, всичко е до хормони. Но както казва Ванеса, и да не успееш да го кърмиш няма страшно. Хубаво е детето да се кърми но вече има много случаи и причини, когато това е невъзможно и децата са си живи и здрави и при двата случая.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th May 2013, 12:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Хич не ме притеснява,аз искам да кърмя категорично
Дано няма прекалено голяма птоза като имам импланти,тва си мисля аз.Че не ми се ляга пак под ножа!
АКо ли не,ще си понасям последствията от лакомията ми...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th May 2013, 13:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мариса, наблягай на козметиката против стрии и се мажи обилно. Много е важно да предотвратиш появата на стрии. Ако се разминеш без тях, ще си върнеш старата форма бързо и не мисля че ще имаш увисване.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засиликонапредипървораждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.