IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24th December 2013, 11:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от madhouse Виж мнението
Малко ме разубеди за анатомичните импланти, от гледна точка на това, че когато гелът слезе надолу се получавало прекалено много празно място и двата края на импланта залепвали. Което значи усложнения, нова операция и т.н.
Аз ето това не разбрах. Както и да е. Мисля, че трябва да отидеш на консултация и при поне още 1 лекар и да си държиш за анатомични, защото опасенията ти за топки в сутиен (при кръглите) доста се доближават до истината.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th December 2013, 16:54
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Аз ето това не разбрах. Както и да е. Мисля, че трябва да отидеш на консултация и при поне още 1 лекар и да си държиш за анатомични, защото опасенията ти за топки в сутиен (при кръглите) доста се доближават до истината.
Ами на мен така ми го обясни. Нали анатомичните импланти са с капковидна форма. Е като слезнел гелът надолу, горе на триъгълната част се образувало по-голямо празно пространство, острата част на триъгълничето имало опасност, така да се каже да пропадне надолу, след което се получават два нови върха, които можело да слепнат. Уффф, и аз голямо обяснение направих, но така ми е най-лесно. ))

Ина, съгласна съм, че трябва да ида поне на още една консултация, само дето не знам къде. До Сф няма как да ида с малкото диване. Още повече, че сега са и празници. Заради това и темата е с въпрос за Плд.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th January 2014, 13:41
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
Smile

Момичета, здравейте!
И аз много се колебая за доктор в Пловдив.
Не мога да си представя да пътувам до друг град, особено след операцията.
Да не говорим, че при смяна на превръзки и махане на конци пак трябва да ходя до там вероятно.
Досега съм говорила с д-р Анастасов и д-р Асенов - това, което ме притеснява при Анастасов е, че прави разрез през ареолата, освен това ще иска да ме убеждава за Евросиликон, макар че ми гарантира, че може да ми поръча всяка марка, ако държа. Другото е, че оперира вече само в Тримонциум - не знам там как са подготвени, какви са условията? Има ли някой опериран там?
Д-р Асенов пък ми каза нещо много шокиращо - че най-много пациентки, които отивали при него за корекция поради КК, били с МакГан - а аз точно това искам???Как е възможно, дали го каза, за да ме убеди да сложа Мотива???
На д-р Тонев изобщо не съм звъняла под въздействие на повечето коментари тук! И все пак няма ли доволни от него? Понякога ми се струва, че се прави някаква антикампания срещу него или наистина е толкова зле???
И остава д-р Желев, сравнително малко е писано за него. Някой да сподели скорошен опит или поне наблюдения?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th January 2014, 14:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аз съм оперирана при Анастасов, но не знаех, че вече оперира в Тримонциум. А къде ви беше консултацията?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th January 2014, 14:33
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Ина, само говорихме по телефона, не съм ходила на консултация още, каза ми, че във ВМИ трудно вече ставали нещата и е започнал само в Тримонциум да оперира. Доколкото разбрах, кабинетът му е някъде срещу МОЛ-а.
Ти къде си оперирана, колко и какви импланти ти сложи и имаш ли проблем с чувствителността на зърната заради периареоларния достъп?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th January 2014, 15:12
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

Аз съм оперирана в тримонцоум при Анастасов и съм доволна от условията
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th January 2014, 15:57
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Ваня, а от резултата доволна ли си? Нали имаше някакво оплакване и щеше да правиш корекция или нещата се оправиха с времето?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th January 2014, 18:28
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

да, на 30 ще сменям анатомични с клъгли.Ще ме оперира пак пр Анастасов
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th January 2014, 15:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jane_pld Виж мнението
Ти къде си оперирана, колко и какви импланти ти сложи и имаш ли проблем с чувствителността на зърната заради периареоларния достъп?
Е, то ще стане почти 2 години от моята операция (то всъщност беше реоперация за смяна на ПИП-ките - те пък съответно бяха също на почти 2 години) - бях на Пещерско аз. И двата пъти бях през ареолата, но не, нямам проблеми с чувствителността на зърната (е, в началото има, но всичко отшумява с времето).
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th January 2014, 18:59
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз съм от Пловдив, оперирах се в София. Не виждам какъв е проблема.
Съвсем нормално си пътувах на следващият ден като ме изписаха.
Не ти казвам да отидеш в София, не ме разбирай погрешно, нямам нищо против лекарите които си изброила, тъй като не ги познавам, но не бива да избираш лекар, защото ти е близо.
Поне аз така разсъждавах тогава, когато трябваше да избирам и не съжалявам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МамопластикаПловдивнокъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.