IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th January 2014, 17:38
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ай стига съ притснявъхти за след опирациятъ.
Нищо особено не е. След операцията си оправих косата, грима. Махнах лепенката от системата, беше останала само една точица. И си тръгнах ни лук яла, ни лук мирисала. После в колата /не карах аз/ към 250 км със спиране за кафе. Не ми е ставало зле. Даже си бях в мн готино настроение. Вечерта правих салата, слагах маса, вдигах, мих. На другия ден простирах. Това е. Вярно, не можах да си легна спокойно две нощи, след като разбрах, че не мога да ставам сама от леглото, та спах на фотьойла. / Е, може би ако имах сегашните си мускули на корема, нямаше да е така де, ама не е сигурно., да н са фаля де/А после намерих начин да ставам от кревата, та си спях нормално, доколкото е възможно, когат внимаваш да не се завъртиш по корем.
И вярно, на мен май ми понесе доста уеко таз операция, ама пак смятам, че не е нещо особено.
Беше ми зле само два пъти, ако не съм ви го разказвала вече де, когато се събудих след операцията и си мислех, че всичко е ОК и мога лесно да се преместя на един стол. Тогава все едно имах мокър пясък в гърдите, как дращеше... И на другия ден в болницата, бях умряла от глад и жажда и ми беше лошо, щях да припадна. Ама като закусих бях като изтребител.

Последно редактирано от Лина : 20th January 2014 на 17:45
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th January 2014, 18:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи Лина нумбар уан Аз също не ривах.... верно баща ми щот мноо фнимаваше минА през сички дупки на връщане от болницата ма не е кой знае какво!

Най-важно е момичта да сте спокойни за бъдещия резултат ако ще и на петстин километра да е.... какво толкова?!?!?!?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th January 2014, 20:45
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ами тука нЕкъде бях чела за неква мацка дет 3-4 дена след оп си летяла за чужбинско със самолета.
Уиуянка, ти ли беше писала тоз световен лаф "кат дебелана в сладкарница са кефя"? Хахаха! Малий как съм са смяла. ..ни е истина, начи. Сега само си търся повод да го кажа
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th January 2014, 21:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ве... аз! Ми то ку не си праим веселото кво остава. И аз имам некъв спомен, че някой беше фанал самолета 3-4 дни след мамото ма ни повня кой
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st January 2014, 18:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Бравос и на двете ви!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st January 2014, 23:36
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

24 часа след операцията бях на работа ,а на 11-тия ден се събудих по корем и до сега 9 месеца по- късно все така си спя , искренно се надявам и втората мамопластика да ми е така лека ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th January 2014, 18:17
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета, направо ви се възхищавам, браво на вас!
Мен няма кой да ме върне от София след операцията, а аз едва ли ще мога да шофирам сама на следващия ден. Мъжът ми е твърдо против и ще трябва сама да си блъскам главата, така че ако се навия, ще е Пловдив
Освен това много ме е страх как ще вдигам детето, още сме на памперс, заспива на гърдите ми вечер, изобщо сложно много ми се вижда.
Ina.Ina, на теб Анастасов Евросиликон ли ти сложи втория път? Доволна ли си от тях?
И като цяло колко време след операцията "забравяте", че имате импланти - в смисъл изобщо не ги усещате? Сигурно е индивидуално, но все пак.
И още нещо, ако ви дам мерки, бихте ли ми посъветвали какъв кубик и вид да сложа, за да знам като ида на консултация за какво да настоявам. Сега и идея си нямам ?!!
165 см съм, 55 кг, нося 80 Б с подплънка, подгръдна - 81 см, гръдна 89 см, стартът ми е почти нулев, но явно самият кош ми е по-широк и гърдите са някак по широки.
Благодаря ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th January 2014, 23:40
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Първата вечер вкъщи т.е. ден 2 след операцията се събудих жадна, ама бутилката с минерална вода - запечатана. Мъчих се, мъчих се и накрая пих чаша чешмянка.. Ако имах дете не бих могла да го гледам първите 3 дена. След това е само лек дискомфорт и проблеми няма. А да забравя като да ги мачкам, друсам и скачам...може би след около 20 дни. Но и това си е индивидуално.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 31st January 2014, 15:16
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте момичета,

аз съм се ориентирала към д-р Енчев,имам хубави отзиви за него,но тук във форума почти нищо не се пише.

А и в тази тема специално за Пловдив,никой не го споменава
Следващия петък имам час за консултация при него и мисля на място да реша дали е моя доктор или да търся друг.

Търся естествена форма,какво бихте ме посъветвали 170 см,49-50 кг, гръдната ми е около 88 см,нося 75 Б( пълня чашките).
Мисля си за 350-380 cc,анатомични и аз като авторката не искам две кръгли топки.

Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st January 2014, 18:33
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

А някой може ли да каже кога е най- препоръчителното време за правенето на операцията, тъй като на мен сега ми подмаза и си мисля за средата на април евентуално. Има ли проблем ако е по-топло например. Ясно че неудобството от постоянното носене на сутиена е едно, но... Любопитно ми е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МамопластикаПловдивнокъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.