IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th May 2007, 11:00
moulder moulder не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране Обезкосмяване при мъжете...

Здраейте,

От доста отдавна се интересувам за начините за премахване на космите от тялото си (гърди, корем, но без крака!!) и накрая се реших да пробвам. Досега ме беше страх, че ще се увеличат и ще станат по дебели космите, но пък с тях не се чувствам комфортно. Имам намерения да пробвам с депилиращ крем. Нещо да препоръчате? Действително, след като се обезкосмя с крем, след това ще поникнат ли повече косъмчета и ще станат ли по твърди? Другият ми въпрос е какво ще стане с малките руси косумчета, които не се забелязват... мисълта ми е, ще има ли разлика и ще се забелязва ли обработеното място и останалата част от тялото. Например смятам да приложа крема по гърдите си, но отстрани (където са ребрата) имам малки косъмчета, които не смятам да махам. Абе надявам се разбрахте за какво говоря. КАжете сега как да процедирам. Благодаря! Поздрави...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th May 2007, 11:08
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

еми щом си решил да направиш нещо наистина добро за себе си като се обезкосмиш, по-добре отиди на кола маска, не е страшно моя приятел го е страх не че има кой знае какво (щото е рус)ама все пак, по-дълготрайно е и няма да се занимаваш сам да се правиш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th May 2007, 11:14
moulder moulder не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Ооо, срам ме е да ходя по козметични салони. Определено ще е вкъщи. Незнам защо, но се притеснявам. Затова май ще е с депилиращ крем.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th May 2007, 11:41
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

за депилиращия крем не мога да кажа нищо, защото не съм го използвала досега и не смятам да го правя
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th May 2007, 12:05
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране

Според мен най- добре опитай с кола маска или с епилатор, ама сякаш като за начало наистина отиди на козметик за кола маска, а иначе от депилиращия крем съм чувал ( не съм използвал ), че е все едно да се бръснеш ефекта е почти същия до няколко дена отново имаш косъмчета и стават повече, докато с колата маска и епилатора не е така.

PS. Аз също за пръв път преди седмица си махнах космите по гърдите с епилатор и немога да ти кажа от личен опит нищо, всичко което съм написал е от това което съм чувал и чел.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th May 2007, 13:00
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Аз се обезкосмявам целия от няколко години вече, та ще опитам да предам малко ценен опит

Депилиращи кремове (депилатоари): Същата работа като бръснене общо взето - никнат за два-три дни и то по-гъсти от преди. Точно малките косъмчета, за които говориш, израстват по-черни и дебели след използването на такива кремове.

Кола-маска: най-добрия вариант за мен! Разбира се, има и някои уговорки - не трябва да се стесняваш, козметичката трябва да работи бързо и професионално, да издържаш на болка. Ако не сполучиш с първата козметичка, продължаваш да търсиш - все с някоя ще си паснете (все пак ще сте заедно повече от час )

Епилатор: другия най-добър вариант Ако предпочиташ домашната обстановка или просто не ти се разсъблича (пък и пари да даваш после ), епилаторът е за теб. Боли доста, но пък винаги можеш да спреш за малко и да починеш. Добре е преди да се минеш с него, да скъсиш космите с машинка или направо да ги обръснеш - колкото по-къси са преди епилатор, толкова по-малко боли и става по-бързо

Фото/лазерна епилация: не съм си правил, но от това което чета и ми казват бих пробвал, стига да имах парите разбира се.

Бръснене: виж депилиращи кремове
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th May 2007, 16:47
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
Аз се обезкосмявам целия от няколко години вече, та ще опитам да предам малко ценен опит
Ридик, пусни мякоя снимка

Едит: мерси ридик сорри за офтопика. Мойто мнение също е за кола-маската.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th May 2007, 16:56
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

OFFTOPIC: Ей ма у старата тема
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th May 2007, 22:08
moulder moulder не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Е хубаво... жидяло се е, че ще е кола маска. Ся друг проблем - дали ще се справя сам вкъщи? Не ми се ходи по салони и т.н. много се притеснявам. Кажете как става процедурата и наистина ли боли много?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th May 2007, 22:10
moulder moulder не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
OFFTOPIC: Ей ма у старата тема
Ама ние нищо не видяхме от тялото, което обезкосмяваш... не беше ли туй целта?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обезкосмяванепримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:48.