IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th August 2006, 11:46
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Beauty, предварително трябва да тренираш спортна стрелба, за да ти стане точен мерника и да не цапаш навсякъде с мляко или да го хабиш, ако не успееш да улучиш устата на бебето. Аз бях много точна, само дето бебето не искаше да стои неподвижно с отворена уста и постоянно се въртеше, та ми беше малко трудничко да го нацелвам, ама се справих...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th August 2006, 15:37
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране ЦИТАТ

Вижте момичета,направих едно запитване по интернет и вече го бях забравила, направо ще го копирам от пощата си!Може да ви е интересно!


Здравейте,
За съжаление, според информацията на Ла Лече League, до сега не са правени проучвания, колко от майките с имплантанти кърмят, колко дълго кърмят, и има ли повече проблеми с кърменето при майки с имплантанти.

Няма данни, кърменето да вреди на майката. Независимо дали майката кърми или не, вредно е единствено изтичането на силикон от имплантантите. Няма данни обаче, дали подобно итичане може да бъде предизвикано от кърменето, или не.

Съжалявам, че не мога да ви дам повече и по-точна информация. За съжаление, темата не е проучвана подробно.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th August 2006, 15:39
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Това всъщност е първото писмо,предното беше второто:

Здравейте,
За съжаление, по темата са правени много малко проучвания. Никое от тях не дава достатъчно информация, за да се заключи, имат ли някакво влияние силиконовите имплантанти, или не. Според едно проучване, няма сутествени разлики между състава на кърмата на майки със и без имплантанти. В друго проучване са били включени само деца с проблеми, които са били кърмени от майки с имплантанти. В това проучване не е установена пряка връзка между проблемите на децата и имплантантите на майките. В проучването обаче не са били включени здрави деца на майки с имплантанти.
Информацията е на Ла Лече League. Затова и самите консултанти по кърмене от ла Лече League казват, че не може да се направи едноцначно заключение и да се каже, вредно ли е кърменето, когато майката има имплантанти, или не. Необходимо е да се направят много повече проучвания в тази насока.
Надявам се, че информацията ще Ви е от полза!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th August 2009, 00:50
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Повечето хирурзи при които бях на консултация за силикона казваха, че няма проблем. Докато се появи един, който беше честен с мен и по всички други въпроси. Каза ми следното - "Няма да можеш да кърмиш повече от месец."
Повечето хирурзи, според мен, са били прави! А "честният" - не дотам. :P Имам импланти от 2006 г., в момента кърмя вече четвърти месец, напълно успешно. Операцията ми е правена от д-р Динев, разрезът е на зърната (което уж пречело, но мен докторът ме увери, че ще мога да кърмя). В едната гърда усещам някаква болка, но не знам дали се дължи на имплантите или на самото кърмене и сучене на бебето.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th August 2009, 14:48
erika erika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

E.L.I, много се радвам, че при теб кърменето върви добре. Можеш ли да кажеш какъв размер са ти имплантантите? С колко се увеличи размерът им сега? Мажеш ли се с нещо и ако да с какво, за да се предпазиш от появата на стрии?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th August 2009, 17:59
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Аз съм писала и в други теми за сестра ми която си сложи импланти през Януари 2008. През септември 2008 роди момченце и още го кърми, без никакви проблеми. Гърдите и се поотпуснаха, но изглеждат добре, просто изглеждат като тежки, едри гърди.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th August 2009, 21:34
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

под или надмусколно са ти?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th August 2009, 21:35
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

oh, горното беше за E.L.I.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th August 2009, 01:07
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Надмускулно са ми, 255 кубика, преди носех чашка В с подплънки, всъщност си бях за А, особено след раждането на първото ми дете, което кърмих 8 месеца, след операцията нося чашка С, а в момента - D . По време на бременността се мажех против стрии с едно масло на L'Occitane, нямам нови стрии по гърдите (след операцията ми се появиха по 1-2 на всяка гърда), в момента, заради кърменето с нищо не се мажа.

Разрезът ми е на ареолата, а не, както съм писала - на зърната.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st September 2009, 21:32
LENOK LENOK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Това е единственото място за сега където се натъкнах на информация че увеличаването на гърди евентуално може да бъде пречка за кърменето.
http://forum.bg-mamma.com/index.php?...287#msg8345287
Вижте в "Майката няма достатъчно кърма." Почти всички пластични хирурзи твърдят че мамапластика не е пречка за евентуално кърмене,но явно зависи и от това как те си вършат работата
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кърмачкиимплантанти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.