IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st January 2005, 18:45
herra05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране DERMOSONIC терапия

От личен опит искренно ти препоръчвам т. нар. DERMOSONIC терапия.
Единствено тази DERMOSONIC терапия имаше видим ефект. Този апарат е последна дума на техниката и не може да се сравнява нито с антицелулитните масажи, нито с целутрона. След 10 процедури трябваше да си стесня повечето панталони, а кожата видимо се заглажда.
Терапията е на принципа на вакуумен масаж, след което с помощта на ултразвук се нанася антицелулитен гел. Процедурата продължава 1 час. Много от жените се сещат за такива процедури лятото, но аз ти препоръчвам да ги пробваш сега, защото се получават леки синки(нормално е и почти неизбежно), а и цените са по-ниски в момента.
Салона където ходя е в Лозенец – 9620173. Правят и безплатна демонстрация на процедурата.
Колкото и трудна да е борбата с целулита смятам, че при всички случаи е по-добре да полагаш някакви грижи и усилия, отколкото да се изоставиш напълно и да си мислиш, че никой не ги забелязва тези неща.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th January 2005, 13:50
maya
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: DERMOSONIC терапия

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от herra05
От личен опит искренно ти препоръчвам т. нар. DERMOSONIC терапия.
Единствено тази DERMOSONIC терапия имаше видим ефект. Този апарат е последна дума на техниката и не може да се сравнява нито с антицелулитните масажи, нито с целутрона. След 10 процедури трябваше да си стесня повечето панталони, а кожата видимо се заглажда.
Терапията е на принципа на вакуумен масаж, след което с помощта на ултразвук се нанася антицелулитен гел. Процедурата продължава 1 час. Много от жените се сещат за такива процедури лятото, но аз ти препоръчвам да ги пробваш сега, защото се получават леки синки(нормално е и почти неизбежно), а и цените са по-ниски в момента.
Салона където ходя е в Лозенец – 9620173. Правят и безплатна демонстрация на процедурата.
Колкото и трудна да е борбата с целулита смятам, че при всички случаи е по-добре да полагаш някакви грижи и усилия, отколкото да се изоставиш напълно и да си мислиш, че никой не ги забелязва тези неща.
Къде се намира точно салона и колко струва цялата процедура?
Благодаря за отговора
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th January 2005, 21:31
herra05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здравей Maya!
Точният адрес на салона е Лозенец, ул. Бигла 56. Тел. е 9620173. Цената за пакет 10 процедури е 180лв, а единична процедура струва 22 лв.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th January 2005, 14:27
maya
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от herra05
Здравей Maya!
Точният адрес на салона е Лозенец, ул. Бигла 56. Тел. е 9620173. Цената за пакет 10 процедури е 180лв, а единична процедура струва 22 лв.
Благодаря ти много! Ще се възползвам от услугите на салона, а и ми е много близо.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd February 2005, 13:44
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

А в какво съотношение трябва де се смесят кафе:гел душ ? И кога се смесват непосредствено преди къпане или направо във флакона на гел душ-а?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th February 2005, 23:32
Дани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ефективно решение против целулита

Преди няколко седмици попаднах на един много ефективен метод за борба с целулита. Сравнително евтино и много ефективно. За целта е необходимо да си набавите Антицелулитното маслко на "Икаров" от аптеката и фолио за опаковане. НАмазвате се обилно с маслото и отгоре се опаковате с фолиото, оргоре обувате колкото може повече неща - чоропогащник, клин, анцунг. Така се стойоколо 40мин, а ако можете и повече. Има страхотен ефект и най-важното не изисква никакви усилия. Успех
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th February 2005, 14:29
elli
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз също се интересувам по този въпрос и попаднах на едно място, където обещават 100% отстраняване на целулита и траен ефект. Не се възползвах от съблазнителното предложение единствено защото курса струва 600 лв, а аз ги нямам. Но някой от вас може да може да си го позволи и да опита.
http://www.anamiteva.com/ - това е сайта и там можете да прочетете за нея. И съответно контакти. Късмет.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th February 2005, 00:40
.
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране целулит

Моля пишете на кирилица.
някой освен Хера да е ползвал Dermosonic?
защото писах и в друг форум и страшно много ми прилича на реклама ( поне текстът беше същия )
и какви са ви отзивите за LEOCREMA ?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st March 2005, 11:12
JUST ME
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ЗДРАВЕЙ .
За първи път пробвах DERMOSONIC още преди 3 години, когато бях на почивка на Златни пясъци (учудвам се, че не сте чували за тази терапия, защото е от доста отдавна на пазара). След това продължих в София в един фитнес център. Не знам как ще ти прозвучи, но графика им беше запълнен от 9 до 20ч. Резултатите са много добри. Започнах с 10 процедури, намалих 2см. Без прекъсване реших да направя още 10. Целулита видимо намаля и дупките на дупето се позаличиха, но не напълно разбира се. Сега си правя от време на време дермосоник поддържащо като го редувам и с антицелулитни терапии с маски.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th March 2005, 16:23
Теди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ефективно решение против целулита

Преди няколко седмици попаднах на един много ефективен метод за борба с целулита. Сравнително евтино и много ефективно. За целта е необходимо да си набавите Антицелулитното маслко на "Икаров" от аптеката и фолио за опаковане.

Искам да попитам алуминиево фолио ли се ползва или найлоново?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:57.