IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 17th February 2007, 17:31
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

МЕРИ, кажи за твоята липосукция-само брич или брич и дупе? при кого си я прави и цена? МОЛЯ !!!!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 17th February 2007, 17:37
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

бричовете струват 400 евро
Отговори с цитат
  #73  
Стар 18th February 2007, 11:35
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране

за душовете с кафе има ли значение дали ще от утайка или ще е прясно?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 18th February 2007, 15:46
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miracle19
за душовете с кафе има ли значение дали ще от утайка или ще е прясно?
аз съм чувала само за варианта с утайката...никой не ми е споменавал да си прави масаж с прясно...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 18th February 2007, 17:31
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Аз пък си купувам от магазина най- евтиното кафе на зърна, казвам им да ми го смелят възможно най- едро и след това направо си правя масаж, т.е. може и с прясно кафе, а не с утайка
Отговори с цитат
  #76  
Стар 21st February 2007, 01:22
jenq_kostova jenq_kostova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране :)

Аз също съм чувала за доброто действие на кафето и смятам да се възползвам.Ще пиша за резултата
Отговори с цитат
  #77  
Стар 21st February 2007, 23:48
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране

днес отидох в аптеката да си купя крем билка, но ми казаха че вече няма такъв, а компанията е купена от красная линия, и сега се казва не билка, а красная линия, купих си от него, стреваше 2.80, ще видим какъв ще е ефектът
Отговори с цитат
  #78  
Стар 23rd February 2007, 10:17
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! От няколко години се масажижирам редовно с гъба-люфа под душа и от това целулита ми е съвсем лек и повърхностен. За да ускоря нещата си купих крема на Нивеа и го ползвам вече 2 седмици и от ден на ден забелязвам, че кожата ми става все по-гладка и по-гладка. Мисля си, че определено ключа към успеха е постоянството и упоритостта. И след като веднъж се справим с целулита да не се отпускаме, а да продължаваме да се храним здравословно и да спортуваме! Така повече няма да му даваме шанс да се появи. Успех на всички!
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 24th February 2007, 08:05
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране

след употребата на красная линия не почувствах нищо нито затоплане, нито изстудяване, както с другите анти-целулитни кремове моля ако някой има опит с този крем да сподели и при него ли е така
Отговори с цитат
  #80  
Стар 25th February 2007, 02:50
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Здравейте, аз преди 1 година си направих 10 процедури с целутрон + антицелулитни масажи. Да ви кажа честно нямаше кой знаее какъв ефект, целулита си беше видим (както и преди масажите - с малка разлика) а отслабнах с 2-3 кг. което е много за моите 50кг който си подържам постояно. 50кг. съм а имам целулит по-бедрата и дупето, незнам как да го премахна без да отслабвам много та аз ставам като смок в лицето и като ме срещне някой познат ме пите ле леее... болна ли си бе какво ти има ? Сега пак ще започна някаква процедура за да се постегна малко все пак лято иде.... а и неми се отслабва, така се харесвам много и нито по-слаба нито по- пълничка. Ако някой може да помогне ще му бъда безкрайно Благодарна! Въпросат ми е, може ли да се пребория /макар и не напълно / с целулита без да отслабвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:21.