IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 28th October 2010, 21:50
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

в Австрия и Германия правят винаги двете интервенции едновременно- не виждам по каква причина трябва да се подлагаш на две операции ( освен една единствена причина - може би резултатът от повдигането ще те удовлетвори до такава степен, че сама да се откажеш от имплантат)
  #282  
Стар 28th October 2010, 21:53
emanuela88 emanuela88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Самия доктор ми каза, че ще изглеждат наистина добре, когато сложа силикон. Как процедират попринцип? Каза ми, че ао са две операции е по-сигурно, че няма да има проблем и ако сложа веднага силикона ще ми се получат по-големи белези.
  #283  
Стар 29th October 2010, 11:54
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

аз те съветвам да направиш и двете заедно,защото така е най добре да се прецени какъв имплант трябва да се сложи,но пък от друга страна доктора ти трябва да разполага с най различни импланти за да прецени нистина точно какви да постави-кръгли или анатомични.При повечето пластични хирурзи правят и двете наведнъж,но честно казано този доктор Виолин Петров не съм го чувала.
  #284  
Стар 1st November 2010, 15:16
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране Важна питанка

Чували ли сте нещо за метод за имплантиране на собствени мазнини, смесени със стволови клетки в гърдите вместо силикон? Нещо съвсем ново и почти никъде още не се прави? Много ми е любопитно някой да е попадал на 'очевидки'
  #285  
Стар 1st November 2010, 16:04
svsi svsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране Re: Важна питанка

Цитирай:
Първоначално написано от smehuranka
Чували ли сте нещо за метод за имплантиране на собствени мазнини, смесени със стволови клетки в гърдите вместо силикон? Нещо съвсем ново и почти никъде още не се прави? Много ми е любопитно някой да е попадал на 'очевидки'
Ето я темата в която се говори за това: "Естествено уголемяване със стволови клетки" - тук
  #286  
Стар 3rd November 2010, 16:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisi222
Някой може ли да ми каже колко ще ми излязат макган 110 софт тъч при Стоянов (имам предвид всичко-престой, опойка... )

4300 евро


http://www.aestheclinic.com/upload_i...24.04.2010.pdf
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #287  
Стар 3rd November 2010, 16:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от sisi222
Някой може ли да ми каже колко ще ми излязат макган 110 софт тъч при Стоянов (имам предвид всичко-престой, опойка... )

4300 евро


http://www.aestheclinic.com/upload_i...24.04.2010.pdf
кръгли 3700 евро
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #288  
Стар 5th November 2010, 23:36
stefaniq stefaniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета.Редовно ви чета с интерес, имам въпрос на който ще се радвам да ми отговорите.Колко месеца са необходими да се изчака, преди да се направи втора операция за увеличаване на бюста, без да е имало някакъв проблем.Благодаря ви предварително
  #289  
Стар 6th November 2010, 13:53
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

искаш уголемяване ли?
  #290  
Стар 7th November 2010, 00:52
stefaniq stefaniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Ами да аз вече ги уголемих, но не ме удоволетворява резултата, и искам да направя втора операция, но доктора ми каза да изчакаме няколко месеца.Въпроса ми е дали някое момиче, си е правила повторна операция месец след първата, без да има проблем само заради по голям кубик?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.