IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3351  
Стар 13th February 2012, 12:16
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
Значи аз със сигурност ще бъда с Т образния белег, няма начин.
Може и да има начин, отиди при други лекари на консултация

Това е трудна операция, не всеки може да се справи, ако ме разбираш за какво намеквам !
  #3352  
Стар 13th February 2012, 12:18
nikita77 nikita77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Наистина lily.ana има мноого за обиране, само кожа и жлеза и никаква мазнинка! А съм и дребосък на всичкото отгоре 1.65 см о-о 50кг
  #3353  
Стар 13th February 2012, 12:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз не съм голяма разбирачка на случаите с птоза, но обърнете внимание, че девойката е написала 75-80 С или даже Д.... струва ми се, че при нея има бая материал за обиране. Ако е така по моята логика (която в никакъв случай не държа да е правилна) поставяне на импланти преди обирането би придало умопомрачителен външен вид. Та мисълта ми е - може би е препоръчителен обратния вариант при птоза на големи зизи (т.е. първо обиране и на втори етап имплант)
Точно това исках да кажа аз, ама не успях..

При наличие на собствена жлеза, да кажем С или Д чашка, по-логически е първо да се обере кожата и тогава да се прецени какъв кубик имплант да се сложи за да се дооформи гърдата. А не да се увеличи.

Но при изпразнен чорап, като моя, който търпи много пълнене, да се повдигне първо и после да се слага имплант си е глупаво. Защо да обираш кожа, като после тая кожа трябва да се разтяга пак?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3354  
Стар 13th February 2012, 12:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Може и да има начин, отиди при други лекари на консултация

Това е трудна операция, не всеки може да се справи, ако ме разбираш за какво намеквам !
Аз на лични вече й препоръчах същото. В частност доценката..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3355  
Стар 13th February 2012, 12:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И аз бих казала до отиде на една консултация при Тепавичарова (за малко да напиша малкия хитлер ма Лъкето ша ме пребие)
  #3356  
Стар 13th February 2012, 12:28
nikita77 nikita77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Да но тя доц. само в София оперира нали? Пък аз на този етап няма как да стигна до София за консултация камо ли за операция. Направо не знам?
  #3357  
Стар 13th February 2012, 13:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
Да но тя доц. само в София оперира нали? Пък аз на този етап няма как да стигна до София за консултация камо ли за операция. Направо не знам?
Аз мисля, че вече си взела решение. И аз хирург и за метод.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3358  
Стар 13th February 2012, 13:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

познавам едно момиче, което се оперира една седмица преди мен при Заякова. При нея беше наведнъж - обиране и слагане на импланти. Резултата е много добър. И тя имаше птоза след раждане, но се получи от първия път много добре. но при всеки е индивидуално. Явно докторите като отидеш на консултация преценяват. Стоянов, за всеки случай, много добра преценка има за това което искаш. Аз му се доверих напълно и резултата е точно какъвто си го представях и исках. Да стискам палци, от сега нататък, всичко да е наред.
  #3359  
Стар 13th February 2012, 13:51
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
Да но тя доц. само в София оперира нали? Пък аз на този етап няма как да стигна до София за консултация камо ли за операция. Направо не знам?
Мда, само в София оперира и който иска отива при нея. Аз съм от Пловдив, но отидох в София, защото прецених, че за моя случай няма подходящ хирург тук.

Защо да не можеш да стигнеш до София ? Има страшно много начини да се придвижиш дотам ?!
Желая ти успех и дано си доволна от резултата
  #3360  
Стар 13th February 2012, 13:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да кажа, че и Бобето едно време беше така и се прави при Заякова. Мисля, сложиха първо импланти и после се наложи да дооформи едната ареола. При нея май нямаше обиране.
Аз за такова нещо не бих се доверила на нито еидн от споменатите лекари, но то човек си има хиляди съображения. За съжаление и парите също са фактор и е ужасно, но после да не излязат двойно по-скъпи
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:33.