IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th October 2011, 22:45
elle2 elle2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране Здравословно отслабване с кленов и палмов сироп

Здравейте, пускам тази тема, защото съм силно заинтригувана от действието на кленовия и палмовия сироп. Кой е по-ефективен? Наистина ли можеш да се храниш и пак отслабваш? Повод за любопитството ми е това предаване, в което гостът казва, че има случаи на отслабнали 20 кг за месец: http://www.btv.bg/shows/kuhniata-na-...mov_sirop.html
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th October 2011, 11:10
elle2 elle2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Снощи много четох по темата и се оказа, че кленовият сироп не е само за отслабване, а и за детоксикация, за редица болести, заместител на захарта и е особено подходящ за диабетици. Намерих този сайт, в който цените са най-добри: http://hranitelnidobavki.eu/

остава да реша какво да си поръчам, кленов или палмов сироп
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th February 2012, 12:04
Adrianiii Adrianiii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 2
По подразбиране

И аз гледах за този сироп в Модерно взех си го,днес ми е 4 ден и видимо съм отслабнала.За тези ,които са свикнали на глад няма да им е трудно.Мисля да изкарам 14 дневната програма .....да видим.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th February 2012, 19:44
pantsiani pantsiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране До кога ще се мъчите с диети?

До кога ще говорите за диети, хапчета, сиропи и мъчения? След този период пак със старите грешки на нов глас. Няма как една диета да бъде постоянна, понеже е не балансиран режим на хранене. Не разбрах те ли, че може да се сваля по 30кг за половин година? Без всичките му диети, добавки, стрес и фитнес!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th March 2012, 15:25
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз също смятам, че никоя диета не е по-ефикасна от балансирания режим на хранене. Защото диетата е за определен период от време, а балансирания режим на хранене би трябвало да бъде начин на живот. И също много движения, за предпочитане на чист въздухл
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравословноотслабванекленовпалмовсироп
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.