IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th March 2007, 13:43
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

не не взимам хапчета ако имаш предвид противозачаъчните и друг път ми се е случвало да ми пропусне от смяна на климата но беше преди около година-година и половина, а за това с храненето сам 100% сигурна че е вярно все пак мерси много за бързия отговор
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th March 2007, 13:49
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
... а за това с храненето сам 100% сигурна че е вярно
Ами не съм казала че не е вярно. Казах само, че е нормално в такива случаи да се отиде на лекар. Той най-добре може да ти каже дали това е проблема при теб. Пък и ще те разбере, и успокои повече от момичетата от форума (надявам се).
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th March 2007, 15:31
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

е така е разбира се мерси отново
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th March 2007, 04:19
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Aбе мацки и на мен не ми е дошло още, а кога я пуснах тази тема .. Не знам аз след като си дойдох от България ми дойде един път и след това край . Аз мислех, че е нормално, все пак още не водя полов живот, не съм раждала и т.н, но майка ми като се притесни от време на време, че и мен ме потсеща и аз да се стресна . Ама сега от утре ще си купя такива витамини Centrum(аз имам де, ама са някакви за над 50годишни и ме е страх да ги пия ). И започвам всяка сутрин да пия, защото когато последно ходих на генеколог той ми каза да пия Centrum, ама аз така и не пих. И така точно преди един полет получих нещо като кръвоизлив, стана ми лошо, нямах дамски превръзки, причерня ми, абе въобще не искам да си спомням . А и като ни качиха на това автобусче, леле как може да те возят до самолета с автобус , българите наистина са уникални хора . Но наистина трябва да се стегна и да започна редовно да пия витамини 2001 !
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd April 2009, 11:09
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Извинявам се, че вдигам толкова стара тема. Имам следния проблем: миналия месец цикълът не ми дойде. Трябваше да ми дойде на 24 март. И сега го чакам "всеки момент", но още никакъв го няма. В тази връзка искам да попитам знаете ли някакви лекарства- билкови, витамини, които да са ви помогнали в такъв момент. На 21 съм и до преди един месец цикълът ми беше супер редовен- на 28 дни. Благодаря предварително!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd April 2009, 11:31
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Първо-направи ли си тест?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23rd April 2009, 11:32
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Да. Не съм бременна.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23rd April 2009, 11:41
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
Да. Не съм бременна.
Мила.........нали знаеш че лекар трябва да ти предпише нещо?
Сега ако някой ти каже-пий-"еди какво си" може да ти навредим......хормоналните смущения не са шега работа....
Може да е от смяната на климата.......
В една друга тема преди време писах и аз за такъв проблем..... и аз си правих сумати тестове........отрицателни...... .. Ама накрая се оказах-много бременна
Внимавай.....
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd April 2009, 15:55
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
Извинявам се, че вдигам толкова стара тема. Имам следния проблем: миналия месец цикълът не ми дойде. Трябваше да ми дойде на 24 март. И сега го чакам "всеки момент", но още никакъв го няма. В тази връзка искам да попитам знаете ли някакви лекарства- билкови, витамини, които да са ви помогнали в такъв момент. На 21 съм и до преди един месец цикълът ми беше супер редовен- на 28 дни. Благодаря предварително!!!
Щом до сега ти е бил редовен и само за един месец не ти е дошло, не се тревожи, наистина нищо сериозно не е станало, но недей да прибягваш до хапчета или отвари... Почакай малко и ще видиш, че нещата ще си ДОЙДАТ по местата...щом си направила тест и не си "обременена" Спокойно!!!
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th April 2009, 11:33
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Благодаря за съветите. Днес ми дойде. Дано да си е редовен вече, че е много изнервящо. Подозирам, че ми прескочи заради смяната на сезона, а и заради диетата на Дюкан Както са казали хората: Човек, каквото сам си направи, друг не може да му го направи.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МесечниятЦикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.