IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th January 2010, 18:53
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ти не си мисли , че сте останете само мъже .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th January 2010, 19:06
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Какво мислите за Squirting-а
....
Поздрави.
help
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th January 2010, 19:23
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Някой преди нова година качи линк към филма "Тантра - Белият тигър" Освен че свалих него, имам доста още неща по темичката

Скоро ще ги накачоря тука на гроса
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th January 2010, 19:35
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Пичове, къде ви шарят очетата, като в заведението влезе неочаквано красива дама с оскъдна пола, и бездънно деколте!

Нещо от сорта да речем: http://prikachi.com/files/1298575d.jpg
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19th January 2010, 20:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Какво мислите за Squirting-а при жените. Случвало ли ви се е и как реагирахте
Не ми се е случвало, но много бих искал да се случи.Само на филмчетата съм го гледал и да си призная е очарователно, не точно самото изхвърляне, а това как реагира жената.Някак изглежда по-силен оргазма й.Не знам дали така е всъщност.

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Пичове, къде ви шарят очетата, като в заведението влезе неочаквано красива дама с оскъдна пола, и бездънно деколте!
Не знам защо, но винаги първото нещо, което гледам е лицето, след това тялото (фигурата), краката и чак след това дупето.Ех...де да можеха жените да влизат (паркират) назад.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th January 2010, 20:31
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Не ми се е случвало, но много бих искал да се случи.Само на филмчетата съм го гледал и да си призная е очарователно, не точно самото изхвърляне, а това как реагира жената.Някак изглежда по-силен оргазма й.Не знам дали така е всъщност.
При жената съществува клиторен оргазъм, който няма нищо общо с маточната еякулация. Разликата е във вискозността на секрета, като при клиторния оргазъм той е по-рядък. Някои жени изпитват и влагалищен оргазъм, който се среща по-рядко, при жени, с по-богата мрежа от жлези Респективно, колкото по богата мрежа толкова повече .. Резултат е от спазъм и не винаги довежда до блаженство, а по-скоро се усеща като спастично състояние.

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Пичове, къде ви шарят очетата, като в заведението влезе неочаквано красива дама с оскъдна пола, и бездънно деколте!
Първо face, после breast и накрая ass. При 2 налични от 3-те, 3-тото отпада
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th January 2010, 23:44
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

И на мен ми е доста интересна сази тема за squirta...щот както писах преди във форума жена ми един път свърши въху тапетите в спалнята...понеже панелките са тесни и спалнята е близо до стената...както и да е...ама тогава бяхме младички и буйни...и беше на тъмно, щото аз видях поражението като светнах лампата...ама нали темата е само за мъже ...та да ви кажа че и сега някой път веднага след с*кс тя отива в банята и свършва там...ама един път я попитах нещо по този въпрос, и тя ми се разсърди...не знам защо...споделете и вие нещо....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th January 2010, 01:48
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Обяснете ми , какво означава Не мога да се светна - аз правя ли го или не
термина на английски или на латински имам предвид
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th January 2010, 08:29
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Диадора, това е т.нар. "Женска еякулация" Получава се след интезивно триене на влагалищните стени посредством пениса, дилдо или пръсти.

В един момент влагалищните мускули се стягат силно в спазъм, както каза Рапторче, и се изцежда жлеза, която изхвърля течност. Прилича на "пикване", затова някои жени мислят че се напикават и не могат да се отпуснат за да се получи или просто избутват партньора в такъв момент от страх, да не се изложат нещо.

Както виждаш, на мъжете им харесва това да се случва. За да имаш еякулация, трябва да си напълно отпусната психически, да си възбудена, да имаш дълбоки чувства и доверие в партньора си и той да знае как да го постигне.

Някога явлението идва веднъж, някога няколко пъти на по силни или по слаби струи. Най добре е като се съчетае с оргазма.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th January 2010, 08:32
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

А самия термин е нещо от сорта на "Църкане, пръсване на течност" Употребява се и при изцеждането на кърма от гърдите и в други области на промишленоста!

Баси, пратих кърмачките в млечно добивната промишленост
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забраненозажени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:39.