IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 13th December 2009, 16:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
mariabela, тя бирата ако не нагарча поне мъничко ква бира е?Ако искам нещо сладко и газирано си купувам безалкохолно.
Ама тази дет я произвеждат в БГ е ужасно гадна, горчива и доста спиртосана.Никва следа от истинската бира.

Веднъж като опиташ чуждата бира,друго неискаш

В Пикадили има някои хубави вносни-пробвай,а бялата немска с резен лимон немога да й устоя-силничка е дори.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #102  
Стар 13th December 2009, 17:31
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
[Чешка-не и тази измислената старопрамен
Старопрамен беше нелоша бира преди 15 години... сега доколкото знам я бутилират някъде наоколо....нищо общо няма с бирата, която едно време на кашончета си взимах...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13th December 2009, 18:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
[Чешка-не и тази измислената старопрамен
Старопрамен беше нелоша бира преди 15 години... сега доколкото знам я бутилират някъде наоколо....нищо общо няма с бирата, която едно време на кашончета си взимах...
OO,да.Има доста видове чешка,които имената им са трудни дори..но несравними.Жалко,че няма голям внос.


Както мразех бира преди 5 години,сега съм бираджия :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #104  
Стар 13th December 2009, 23:01
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

всъщност единствената бира със спирт е загорка, пише го на етикетите но спора е излишен, пък и надали ще ви е приятно да повторя това, което написах доста ясно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #105  
Стар 13th December 2009, 23:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нищо не е така както изглежда-етикетите..отдавна не вярвам на тях.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th December 2009, 23:20
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе май съм слаб пияч, щото аз не ги усещам тия нюанси, за които говорите вие =)
Отговори с цитат
  #107  
Стар 13th December 2009, 23:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
абе май съм слаб пияч, щото аз не ги усещам тия нюанси, за които говорите вие =)
Предлагам да вземеш няколко вносни и няколко бг,убедена съм,че ще направиш разликата.Наздраве
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #108  
Стар 13th December 2009, 23:26
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

за вносните е ясно, ма гледам, че тука се правят аналози със същата бира от преди 5-10 години и как я били развалили, та това не го долавям, иначе дори и българските бири си имат нюанси, тва е ясно =)

а вчера в турския ресторант в пловдив как тръгна на турска бира, пък аз я смятах за пикня =))
Отговори с цитат
  #109  
Стар 14th December 2009, 10:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
тука се правят аналози със същата бира от преди 5-10 години и как я били развалили, та това не го долавям,)
Ами пояснявам специално пак - аналогията е следната - преди сто лета, когато бирата за теб е била просто шарена бутилка от рекламка - откъдето и да си вземеше Старопрамен - щеше да е бира, та бира на вкус (при това ориджинЪл чешка и при това доста пивка ). Ся откъдето и да си вземеш в БГ същата - ще прилича на чешката само на външен вид (и на цена )- на вкус е горчилка, а и не е правена даже в чешко мазе Ей тва е лекия нюанс, който не си доловил...
Отговори с цитат
  #110  
Стар 14th December 2009, 10:15
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

на каменица безалкохолната бира не е горчива, щом тва се търси
иначе е забавно как в БГ са насрали сичко деба келешите, в Мексико където са цъфнали и вързали стоо процента произвеждат бири под много по-качествен контрол

Гвен, а Ферди кво мисли?

Каменица освен тва имаха и уонаби-корона-екстра експеримент, наричаше се каменица лайв ...и просто не покри очакванията за продажби, затова и беше спрян.
Не че е фактор, масата народ в България си мисли и че джони уокър е хубаво уиски но тва не го прави наистина хубаво
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коялюбиматабиранамъжетеВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:58.