IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 23rd June 2010, 15:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

много е лесно с подвижен душ и главата назад
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #92  
Стар 23rd June 2010, 16:04
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Офффффффф... Вече се виждах под душа, източвайки половината язовир.
Мерси titi1! Явно ще трябва да измисля нова йога поза „миеща коса след рино”. Един от докторите ми каза, че лепенката държаща лонгетата сега била по-добра. Не се отлепяла от вода, пот, омазняване и др. Но се впусна и в други обяснения и аз изобщо изключих да го питам това значи ли, че мога да я мокря.

Хора, носът ми расте! След операцията беше по-малък и тесен. Лонгетата покриваше ноздрите ми почти изцяло. Сега е с 5мм нагоре.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 23rd June 2010, 16:06
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

marisabela, ще дойдеш много пластична мацка
Отговори с цитат
  #94  
Стар 23rd June 2010, 16:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

и моят расте,ма с еуспокоявам,че е отоците си казват думата.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #95  
Стар 29th June 2010, 20:56
vasilena85 vasilena85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 6
По подразбиране

На мен ми оправиха само изкривената преграда и сега ту едната ноздра ми се запушва повече, ту другата, незнам дали е нормално. На всичкото отгоре издухвам гъст секрет примесен с кръв, малко се панирах, незнам дали да звънна на моя доктор. Вие имахте ли секрет, до колко нормално дишахте?
Отговори с цитат
  #96  
Стар 30th June 2010, 09:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нормално е всичко това, Василена - и запушването, и секретът, все пак си оперирана. Но ако си толкова притеснена, звънни на доктора си.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 30th June 2010, 17:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

10 дни макс и ще си ок
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #98  
Стар 2nd July 2010, 16:21
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте! Искам да ви питам за тия проклети конци, дето са вътре в носа, за колко време се разграждат. И въобще дразнят ли ви много? Аз имам чувството, че ми е станало някакво възпаление от тях, сърби, щипе, придъпрва, даже ме боли леко от време на време. А бе гадна работа. Някой имал ли е подобен проблем?
Отговори с цитат
  #99  
Стар 5th July 2010, 12:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teodorka
Здравейте! Искам да ви питам за тия проклети конци, дето са вътре в носа, за колко време се разграждат. И въобще дразнят ли ви много? Аз имам чувството, че ми е станало някакво възпаление от тях, сърби, щипе, придъпрва, даже ме боли леко от време на време. А бе гадна работа. Някой имал ли е подобен проблем?
Нормално е,на мен лично ми ги махна ,но сега видях,че в дясната ноздра стърчи един.Придърпванията спират след третата седмица,понаболяваше при мимики и смях,те за това ме предупредиха да не правя много резки и големи физиономии.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #100  
Стар 5th July 2010, 17:28
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря за отговора! При мен, да си призная, си беше тръгнало на възпаление и в петъка супер много ме болеше. Даже пих 1 аулин. Откритието, което ме спаси обаче се оказа шишенце сребърна вода от аптеката, казва се Аркол. Е тва чудо ме оправи от 2-3 впръсквания. Та ако някой има подобен проблем, може да му е полезно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:33.